+48 796 000 190

   

Wycieczki na mecze najlepszych drużyn

Jesteś fanem piłki nożnej i chcesz na żywo zobaczyć gwiazdy światowego futbolu? Teraz to jeszcze prostsze! W naszej ofercie znajdziesz między innymi zorganizowane wyjazdy na mecze czołowych klubów piłkarskich - FC Barcelony, Realu Madryt i Bayernu Monachium! A jeżeli najbardziej kochasz mecze Premier League, mamy coś specjalnie dla Ciebie! Poszerzyliśmy swoją ofertę również o wyjazdy na mecze Arsenalu i Chelsea Londyn oraz Manchesteru United lub City.

Wybierz się z nami na mecz:

             

 

          

            

 

 

Tutaj znajdziesz pełen kalendarz naszych wyjazdów na mecze
(zarówno indywidualnych, jak i grupowych)

Nie tylko futbolowe wspomnienia…

Organizowane przez nas wyjazdy na mecze to nie tylko czysto sportowe imprezy. To także turystyczne atrakcje, ponieważ po solidnej dawce piłkarskich emocji, zapraszamy do zwiedzania miasta. Naszym celem są najpiękniejsze miejsca w Europie - Madryt, Barcelona czy Manchester, które o każdej porze roku wyglądają zachwycająco! A czym byłby wyjazd na mecz bez skosztowania bawarskiego piwa czy wizyty w prawdziwym angielskim pubie? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze stworzoną specjalnie dla Was, ofertą wyjazdów na mecze piłkarskie i inne widowiska sportowe.

 

Małym grupom (od 6 osób) proponujemy również:

 wyjazdy na mecze Bayernu Monachium (z dojazdem indywidualnym lub przelotem) - szczegóły wycieczki do Londynu na mecze Arsenalu - szczegóły

 wycieczki do Londynu na mecze Arsenalu - szczegóły

 wyjazdy na mecze Chelsea - szczegóły

Wyjazdy na mecze Barcelony, Bayernu, Realu…

Wyjazd na mecz Realu połączony ze zwiedzaniem Madrytu to doskonała alternatywa zarówno dla pary jak i paczki przyjaciół! Nawet jeśli Twoja dziewczyna nie przepada za piłką nożną, to ilość dodatkowych atrakcji i wspaniałych wrażeń, jakie zaliczycie przy okazji wyjazdu na mecz z pewnością wynagrodzi Twojej partnerce czas spędzony na stadionie. Wycieczka do Barcelony na mecz i zwiedzanie miasta? Świetny pomysł! Turystyka piłkarska kwitnie na całym świecie, nie inaczej jest w Polsce. Kto powiedział, że fani Barcelony mieszkający w Warszawie czy kibice Bayernu z Wrocławia nie mogą wspierać swoich ukochanych zespołów z trybun Camp Nou czy Alianz Areny? Dziś wszystko załatwić możemy za pośrednictwem jednego telefonu lub rezerwacji elektronicznej. Nie czekaj dłużej. Sprawdź naszą ofertę obejmującą wyjazdy na mecze Barcelony, Realu Madryt, Bayernu Monachium, Arsenalu czy Chelsea, połączonych ze zwiedzaniem miast i ciesz się niezapomnianymi emocjami - nie tylko czysto piłkarskimi!


Zbierz swoich przyjaciół i pojedź z nami na mecz swojej ulubionej drużyny. My zapewniamy: przelot (przy wyjazdach lotniczych), zakwaterowanie, bilet na mecz oraz polisę ubezpieczeniową. Skontaktuj się z nami i wybierz, kiedy i dokąd chcesz pojechać z nami!

© 2012 Copyright by MisjaTravel.pl
wykonania: strony www eS-Art.pl