+48 796 000 190

   


Pełne atrakcji, hiszpańskie wakacje

Wczasy w Hiszpanii? Doskonały pomysł! Zarówno na wakacje rodzinne, romantyczny wyjazd we dwoje, jak również na wycieczkę w grupie znajomych!

Słoneczne południe dla każdego!

Odkryj piękne plaże Costa Brava, podziwiaj zabytki Madrytu czy też zasmakuj sportowych emocji podczas meczu FC Barcelony. Odszukaj ofertę last minute odpowiednią dla siebie i jedź do Hiszpanii!

WYJAZD NA MECZ: FC BARCELONA - REAL MADRYT

El Clasico – Gran Derbi Hiszpanii


 Mecz FC Barcelona - Real Madryt
na stadionie Camp Nou

Termin wyjazdu: jesień 2016 r.

(dokładną datę wyjazdu podamy latem).

 

        

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku Chopina o godzinie 11:10 (przy informacji), przelot do Barcelony, przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2

Śniadanie. Pobyt w Barcelonie. Zwiedzanie tego pięknego miasta: La Rambla - słynny barceloński deptak, Barri Gotic - dzielnica gotycka, zabytki Antonio Gaudiego - Sagrada Familia, Park Guell. Wzgórze Montjuic. Obiadokolacja i nocleg. 

Dzień 3

Śniadanie. Cd. zwiedzania Barcelony, potem przejazd na stadion Camp Nou. Punkt kulminacyjny wyjazdu - udział w meczu FC Barcelony z Realem Madryt.

Dzień 4

Śniadanie, przejazd na lotnisko, lot powrotny do Warszawy, planowe lądowanie na lotnisku Chopina o godzinie 14:00.

 

 Cena wynosi od 4 090 zł i zawiera:

- przelot na trasie Warszawa - Barcelona El-Prat - Warszawa z bagażem podręcznym (55x40x20 cm), 

- bilet III kategorii na mecz FC Barcelona - Real Madryt,

- 3 noce w hotelu**** nad morzem, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami,

- 3 śniadania i 3 obiadokolacje w formie bufetu, 

- opiekę pilota wycieczek i przewodnika po Barcelonie,

- ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Eur; NNW 15 000 zł).


Cena nie zawiera:
 

- kosztów transferu lotnisko - hotel - lotnisko, przejazdów komunikacją podmiejską / miejską, podatku turystycznego  (ok. 100 Euro, zależnie od wielkości grupy),

- biletów wstępu (dla chętnych),

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (430 zł),

- ewentualnej dopłaty do biletów na mecz wyższych kategorii (w sprawie cen i dostępności prosimy o kontakt z Biurem), 

- ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowego (23 kg - 230 zł).




WYJAZD NA MECZ FC BARCELONA: jesień 2016

        

   

 

 

Na kolejny grupowy wyjazd (z polskim pilotem) na mecz FCB na Camp Nou zapraszamy już
na przełomie października i listopada 2016 (szczegóły latem). 

 

Ramowy program

Dzień 1

Zbiórka o godzinie 8:15 w hali odlotów lotniska Warszawa-Modlin (przy informacji), wylot do Barcelony o 10:15. Lądowanie w Barcelonie o godz. 13:25, przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Dla chętnych wieczorna wizyta w typowym hiszpańskim lokalu z dojrzewającymi szynkami, beczkami z winem oraz typową hiszpańską muzyką, możliwość potańczenia i degustacji. Wieczorem obiadokolacja. 

Dzień 2

Śniadanie. W godzinach przedpołudniowych odpoczynek i czas wolny na wybrzeżu. Obiad w hotelu, następnie przejazd do Barcelony. Las Ramblas - główny deptak Barcelony, Placa Catalunya - miejsce gdzie świętują kibice FC Barcelony, wizyta na owocowo - rybnym targowisku Boqeria (czas na lekki posiłek przed meczem -możliwość spróbowania pysznej katalońskiej kuchni), Przejazd na Camp Nou, kuliminacyjny moment wyjazdu, udział w meczu FC BARCELONA - SEVILLA. Po meczu powrót do hotelu. 

Dzień 3

Śniadanie. Dzień poświęcony na zwiedzanie Barcelony. Przejazd kolejką (biegnącą nad samym morzem, malownicze widoki z kolejki) do centrum Barcelony - Zwiedzanie: najbardziej znany zabytek Barcelony Sagrada Familia (Bazylika Św. Rodziny) z zewnątrz, Barri Gotic - najstarsza część miasta z katedrą św. Eulalii, Plac Królewski, czas na lunch w części gotyckiej Barcelony, następnie spacer do Port Vell (Stary Port), wizyta w Akwarium - dla chętnych. Zwiedzanie zabytków związanych ze słynnym architektem Antonio Gaudim: Casa Batlo, Casa Mila. Następnie Wzgórze Monjuic, tereny poolimpijskie ze stadionem, Pałac Narodów, Plac Hiszpański. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i przejazd na lotnisko, odprawy hiszpańskie, wylot do Polski. Planowe lądowanie w Modlinie o 13:15. 

 

Pobierz program wycieczki w formacie pdf

 

Cena wynosi 2 090 zł i zawiera:

- przelot na trasie Warszawa - Barcelona El Prat - Warszawa z bagażem podręcznym (55x40x20cm, max. 10 kg + druga sztuka 35x20x20cm), 

- 3 noce w hotelu**** w okolicy Barcelony, nad Morzem Śródziemnym,

- wyżywienie: 3 śniadania i 3 kolacje w formie bufetu,

- opiekę pilota wycieczek i przewodnika po Barcelonie, również na meczu,

- ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro; NNW 15 000 zł).

- bilet na mecz FC Barcelona kat. III.


Cena nie zawiera:

- napojów do obiadokolacji,

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (280 złotych),

- ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowanego (15 kg), 

- ewentualnej dopłaty do biletów wyższych kategorii, 

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w wycieczce (84 zł), 

- kosztów transferu lotnisko - hotel - lotnisko, przejazdów komunikacją podmiejską / miejską / busa na mecz, podatku turystycznego  (orientacyjnie ok. 100 Euro na os. w zależności od wielkości grupy),

- biletów wstępu (dla chętnych): Sagrada Familia ok. 15 Euro/ Akwarium ok. 18 Euro.




Organizujemy wyjazdy na każdy mecz FC Barcelony na stadionie Camp Nou. W pakiecie, który otrzymuje kibic jadący na mecz znajduje się: bilet lotniczy, rezerwacja hotelu wraz z określonym wyżywieniem, bilet na mecz oraz ubezpieczenie.

Dojazdami oraz organizacją czasu na miejscu dysponuje kibic.

Poczytaj więcej na temat wyjazdów indywidualnych na mecze FCB na Camp Nou.

 

 


Spędzasz kilka dni u znajomych w Barcelonie? A może stolica Katalonii to tylko część Twojej podróży po Hiszpanii? Masz już przelot i nocleg, nie wiesz natomiast, jak kupić bilet? Chętnie pomożemy - mamy w ofercie bilety na wszystkie mecze FC Barcelona na stadionie Camp Nou - zarówno tańsze, jak i klasy VIP. Wszystkie bilety w pakiecie z wyśmienitą kolacją w świetnej restauracji w Barcelonie.


Napisz lub zadzwoń do nas - chętnie pomożemy!

 

Kibicom polecamy również:

 El Classico / Gran Derbi - Wielkie Piłkarskie Derby Hiszpanii: Barca - Real (kwiecień 2016)

 wyjazd na mecz Realu Madryt (październik / listopad 2016) - szczegóły




NARODOWA PIELGRZYMKA DO RZYMU, PAŹDZIERNIK 2016

Termin:

18 - 26.10.2016  

 

Czcigodni Księża, Szanowni Państwo, 

Poniższa oferta jest jedynie naszą propozycją. Na zamówienie parafii chętnie zmodyfikujemy poniżśzy program, aby idealnie odpowiadał potrzebom danej wspólnoty. Jesteśmy w stanie zarówno skrócić wyjazd, jak również dodać dalsze sanktuaria. W tej sprawie prosimy o kontakt z Biurem - przygotujemy ofertę dla każdej grupy oraz indywidualną wycenę

 
Zachęcamy też do zapoznania się z ofertą lotniczą do Włoch. 

 

Padwa - Cascia - Rzym - Watykan (uroczystości Narodowej Pielgrzymki do Rzymu) - Monte Cassino
- Asyż - Wenecja

         


Dzień 1

Zbiórka w ustalonym miejscu we wczesnych godzinach porannych, przejazd przez Polskę, Czechy i Austrię na nocleg tranzytowy w Alpach. Tam kolacja i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, dalsza podróż przez Alpy i północne Włochy do Padwy. Nawiedzenie miasta św. Antoniego: bazylika z relikwiami Świętego, kaplica Polska, kaplica relikwii, Msza św. W godzinach popołudniowych przejazd przez Apeniny do hotelu w Toskanii / Umbrii. Kolacja, nocleg. 

Dzień 3

Po wczesnym śniadaniu wyjazd do miasta św. Rity – Cascii, bazylika z grobem Świętej, chwila modlitwy. Później przejazd do Rzymu, nawiedzenie Bazyliki Matki Boskiej Większej, Msza św. dla Polaków w ramach Narodowej Pielgrzymki do Rzymu. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4

Śniadanie, ponowny wyjazd do Rzymu -  bazylika św. Piotra z grobem św. Jana Pawła II oraz Drzwi Święte. Później przejście pod Zamek Anioła, Plac Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Kościół jezuicki Il Gesu – wzór dla wszystkich kościołów barokowych na świecie. Na koniec Bazylika św. Janów na Lateranie - Msza św. dla Polaków. Powrót do hotelu na kolację i nocleg. 

Dzień 5

Po śniadaniu ponowny przejazd do Rzymu, audiencja z Ojcem św. Franciszkiem. Potem spacer przez Janikulum i Zatybrze - kościół MB Zatybrzańskiej. Przejazd do Bazyliki Św. Pawła za Murami, Msza św. dla Polaków

Powrót do hotelu, kolacja, nocleg. Po kolacji dla chętnych wycieczka po historycznej części miasta Fiuggi w nocnej scenerii.

Dzień 6

Śniadanie, następnie ostatni wyjazd do Rzymu. W południe Anioł Pański z papieżem Franciszkiem na Placu św. Piotra, potem Msza św, zakończenie Narodowej Pielgrzymki do Rzymu. W godzinach popołudniowych nawiedzenie klasztoru na Monte Cassino, chwila zadumy na polskim cmentarzu wojennym, Msza św. 

Dzień 7

Wykwaterowanie z hotelu, przejazd do miasta św. Franciszka – Asyżu. Nawiedzenie Bazyliki Świętego (Msza św.) ze słynnymi freskami, potem spacer po miasteczku: Piazza del Comune z kościołem Matki Boskiej na Minerwie, dom narodzin św. Franciszka, Bazylika św. Klary. 

W godzinach popołudniowych przejazd na kolację i nocleg na Riwierze Adriatyckiej. Tam kolacja i nocleg. 

Dzień 8

Po śniadaniu wyjazd do Wenecji, transfer łodzią do centrum, zwiedzenie Bazyliki św. Marka (Msza św.), Pałac Dożów (z zewnątrz), spacer uliczkami i kanałami miasta do Mostu Rialto. Potem powrót do autobusu, wyjazd do Polski.

Dzień 9

Nocny przejazd przez Austrię i Czechy. Zakończenie pielgrzymki.

 


Cena Narodowej Pielgrzymki do Rzymu wynosi
 od 1 690 zł i zawiera:

- Przejazd komfortowym autobusem (DVD, klimatyzacja, barek – napoje za złotówki),

- 7 noclegów w hotelach ***, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami,

- 7 śniadań wzmocnionych i 7 obiadokolacji,

- Msze święte i opiekę duchową,

- Opiekę licencjonowanego pilota wycieczek,

- Ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Eur, NNW 15 000 PLN).


Cena nie zawiera:

- Ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (620 zł),

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej (od 125 zł), które musi być wykupione w dniu podpisania umowy z BP Misja Travel, dobrowolnego ubezpiecznia od kosztów chorób przewlekłych (54 zł),

- Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, opłat klimatycznych, przejazdów po Rzymie, słuchawek systemu Tour Audio Guide – koszt 90 Euro, płatne pilotowi. 




PORTUGALIA KULINARNIE

Terminy  (wyloty z Warszawy, z innych miast - na zapytanie): 

14 - 18.04.2016 (wyjazd grupowy - z polskim pilotem)

23 - 27.06.2016 (wyjazd indywidualny)

22 - 26.09.2016 (wyjazd indywidualny)

 

Inne terminy (dla firm, grup znajomych) - na zamówienie

        

Wyjazd Portugalia Kulinarnie to krótka ale bardzo treściwa podróż poznawcza z rodzaju turystyki kulturowej, konkretnie turystyki kulinarnej. Obejmuje on degustację typowych portugalskich potraw i deserów, win, piw, oraz innych napojów. Omówienie składników - metod ich produkcji oraz sposobów ich przetwarzania.

Wyjazd razem z naszym biurem pozwoli Państwu poznać kulturę kulinarną Portugalii nie tylko poprzez poszczególne smaki ale przede wszystkim obecność fizyczną w tych wyjątkowych miejscach. Wyjazd jest prowadzony przez specjalistów z Polskiego Stowarzyszenia Turystyki Kulinarnej www.pstk.pl, którzy zadbają o najwyższy poziom merytoryczny wyjazdu.


W trakcie wycieczki kulinarnej po Portugalii proponujemy: 

1) Smaki, Aromaty, Kulinaria:

- Wizyta w fabryce konserw rybnych „A Poveira / Minerva”, 

- Warsztaty poświęcone słynnemu deserowi „Rabanadas à Poveira” z Póvoa do Varzim, 

- Wizyta w „Minho Fumeiro”, z pokazem wytwarzania tradycyjnych kiełbas połączonym z degustacją, 

- Łowienie ryb w rzece Lima oraz ich przyrządzenie ze znanym szefem kuchni, 

- Zwiedzanie i degustacja wina Porto w piwnicach Vila Nova de Gaia, 

- Zwiedzanie winnic i degustacja słynnego Vinho Verde (Ponte de Lima), 

- Pieczenie i degustacja tradycyjnego chleba „Broa de Avintes”. 

 

2) Historia, Sztuka, Zabytki:

- Zwiedzanie najważniejszych zabytków miast północnej Portugalii: Porto, Braga, Sanktuarium Bom Jesus, Ponte de Lima, Guimarães, Viana do Castelo, 

- Rejs rzeką Douro, 

- Ogród tematyczny „Arnado” (Ponte de Lima),

- Wycieczka do Parku Peneda Geres - kąpiel w lagunach,

- Park Rozrywki i Sportu Diver Lanhoso, 

- Spływ rzeką (rafting) połączony z degustacją wina Alvarinho.

 

Pobierz program w formacie pdf


Cena wyjazdu grupowego wynosi 3 290 zł i zawiera:

- przelot Warszawa - Lizbona - Warszawa z bagażem podręcznym (55x40x20 cm, max. 10 kg + druga sztuka 35x20x20 cm), 

- 4 noclegi w hotelach *** w Porto i Lizbonie, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami, 

- 4 śniadania, 

- transport na miejscu busem, 

- opiekę licencjonowanego pilota-przewodnika kulinarnego,

- ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 zł).

Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (490 zł), 

- lunchy i obiadów - zamawianych indywidualnie z karty we wskazanych i zarezerwowanych restauracjach w Portugalii, 

- ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowego (do luku: 15 lub 20 kg),

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w wycieczce kulinarnej (161 zł), 

- dodatkowego ubezpieczenia od następstw chorób przewlekłych (43 zł), 

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników (koszt 60 Euro - płatne pilotowi).

 

Cena wyjazdu indywidualnego wynosi 2 590 zł i zawiera:

- przelot Warszawa - Lizbona - Warszawa z bagażem podręcznym (55x40x20 cm, max. 10 kg + druga sztuka 35x20x20 cm), 

- 4 noclegi w hotelach *** w Porto i Lizbonie, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami, 

- 4 śniadania, 

- wynajem samochodu w Portugalii, 

- ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 zł).

Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (490 zł), 

- lunchy i obiadów - zamawianych indywidualnie z karty we wskazanych i zarezerwowanych restauracjach w Portugalii, 

- ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowego (do luku: 15 lub 20 kg),

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w wycieczce kulinarnej (161 zł), 

- dodatkowego ubezpieczenia od następstw chorób przewlekłych (43 zł), 

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 40 Euro).

 




KULINARNYMI ŚCIEŻKAMI DON KICHOTA

Terminy:

23 - 26.01.2015

6 - 9.02.2015

13 - 16.03.2015

17 - 20.04.2015


Dzień 1

Zbiórka na lotnisku w Modlinie o godz. 17:50 (terminy do marca włącznie) lub o 18:10 - (termin kwietniowy). Wylot do Madrytu. Zakwaterowanie w hotelu**** w centrum Madrytu. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, potem spacer Paseo del Prado i Park Retiro, Cocido madrileño w renomowanej restauracji, która przyrządza tą potrawę od ponad 150 lat (lunch). Później wizyta w jednym z najstarszych barów Madrytu, degustacja lokalnego wermutu, a kolacja w Muzeum Szynki: Museum Jamon (kolacja). Nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu zakupy na targowisku Mercado San Anton, potem warsztaty kulinarne w profesjonalnym studiu kulinarnym – kreatywne wykorzystanie typowych specjałów hiszpańskich i ich połączenie z produktami sezonowym (lunch). Wczesnym wieczorem degustacja hiszpańskich win wraz z omówieniem, kolacja z wyselekcjonowanymi winami. Nocleg.

Dzień 4

Śniadanie – churros con chocolate w Chocolatería, wytwórni czekolady działającej niezmiennie od 1894 roku. Raz jeszcze zakupy na lokalnym Mercado, później przejazd na lotnisko i powrót do Polski. Lądowanie w Modlinie wczesnym wieczorem.

 

Pobierz program w formacie pdf

 

Cena: 2 500 zł i zawiera:

- przelot Warszawa Modlin - Madryt - Warszawa Modlin z bagażem podręcznym (55x40x20 cm, max 10kg + 35x20x20 cm),

- zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych w Hotelu**** w Madrycie,

- wyżywienie: 3 śniadania, 3 lunche (wyjazdy w listopadzie i grudniu: tylko 2 lunche) i 3 kolacje,

- obsługę hiszpańskiego przewodnika Juliána Redondo Bueno (www),

- degustacje win i wermutów,

- warsztaty kulinarne w profesjonalnym studiu kulinarnym,

- produkty niezbędne w trakcie warsztatów kulinarnych,

- ubezpieczenie Standard NNW + KL w firmie Signal Iduna.

Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (350 zł),

- posiłków i napojów nie wymienionych w programie,

- wydatków własnych,

- kosztów transportu na miejscu, transferów z i na lotnisko w Madrycie.

 

Inne nasze oferty wyjazdów kulinarnych, realizowanych wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Turystyki Kulinarnej:

do Chorwacji (kuchnia sławońska i dalmatyńska, jesień 2015) - szczegóły

do Włoch (jesień 2015 i wiosna 2016) - szczegóły

wyjazd degustacyjny "Szkocja śladami whisky" (kolejny termin: jesień 2015) - szczegóły

kulinarny wyjazd do Portugalii (jesień 2015) - szczegóły




PIELGRZYMKA LOTNICZA DO RZYMU NA ROK ŚWIĘTY

Termin:

15 - 18.05.2016  (wylot z: Poznania lub Krakowa)

 

         


Dzień 1

Zbiórka w hali odlotów lotnisk:

- Poznań - zbiórka o 12:10, wylot o 14:10

- Kraków - wylot o 15:55 (zalecany przyjazd na lotnisko 2h przed wylotem)

Odprawy, przelot do Rzymu. Transfer z lotniska do hotelu.


Dzień 2 i 3

Każdego dnia śniadanie, potem zwiedzanie Wiecznego Miasta:

- Bazylika św. Piotra z grobem Św. Jana Pawła II, przejście przez Drzwi Święte,

- Rzym Starożytny: Koloseum i Forum Romanum (z zewnątrz),

- spacer po Rzymie Barokowym – Plac Wenecki, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie,

- Bazylika św. Janów na Lateranie i Święte Schody, przejście przez Drzwi Święte,

- Bazylika św. Pawła za Murami oraz Bazylika Matki Boskiej Większej, przejście przez Drzwi Święte,

- Katakumby i Via Appia Antica,

Każdego dnia w godzinach wieczornych powrót do hotelu.


Dzień 4

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Odprawy włoskie, przelot do Polski.

Lądowanie w Poznaniu o 13:45, w Krakowie o 15:30.

 

Chcesz się zapisać?

Zadzwoń lub napisz - z przyjemnością przyślemy Ci umowę na ten wyjazd.



Cena wynosi
 1 690 zł i zawiera:

- Przelot z wybranego lotniska w Polsce do Rzymu i z powrotem z bagażem podręcznym (55x40x20 cm, 10 kg, druga sztuka 35x20x20 cm), 

- 3 noclegi w hotelu ***, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami,

- 3 śniadania wzmocnione,

- Msze święte i opiekę duchową,

- Opiekę licencjonowanego pilota wycieczek,

- Ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 PLN).


Cena nie zawiera:

- Ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (390 zł),

- Ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowanego, 

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej (68 zł), które musi być wykupione w dniu podpisania umowy z BP Misja Travel, 

- Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, opłat klimatycznych, przejazdów po Rzymie, słuchawek systemu Tour Audio Guide – koszt 95 Euro.




PIELGRZYMKA LOTNICZA DO RZYMU NA ROK ŚWIĘTY

Termin:

03 - 06.07.2016  (wylot z: Poznania lub Krakowa)

 

         


Dzień 1

Zbiórka w hali odlotów lotnisk:

- Poznań - zbiórka o 12:10, wylot o 14:10

- Kraków - wylot o 15:55 (zalecany przyjazd na lotnisko 2h przed wylotem)

Odprawy, przelot do Rzymu. Transfer z lotniska do hotelu.


Dzień 2 i 3

Każdego dnia śniadanie, potem zwiedzanie Wiecznego Miasta:

- Bazylika św. Piotra z grobem Św. Jana Pawła II, przejście przez Drzwi Święte,

- Rzym Starożytny: Koloseum i Forum Romanum (z zewnątrz),

- spacer po Rzymie Barokowym – Plac Wenecki, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie,

- Bazylika św. Janów na Lateranie i Święte Schody, przejście przez Drzwi Święte,

- Bazylika św. Pawła za Murami oraz Bazylika Matki Boskiej Większej, przejście przez Drzwi Święte,

- Katakumby i Via Appia Antica,

Każdego dnia w godzinach wieczornych powrót do hotelu.


Dzień 4

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Odprawy włoskie, przelot do Polski.

Lądowanie w Poznaniu o 13:45, w Krakowie o 15:30.

 

Chcesz się zapisać?

Zadzwoń lub napisz - z przyjemnością przyślemy Ci umowę na ten wyjazd.



Cena wynosi
 1 840 zł i zawiera:

- Przelot z wybranego lotniska w Polsce do Rzymu i z powrotem z bagażem podręcznym (55x40x20 cm, 10 kg, druga sztuka 35x20x20 cm), 

- 3 noclegi w hotelu ***, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami,

- 3 śniadania wzmocnione,

- Msze święte i opiekę duchową,

- Opiekę licencjonowanego pilota wycieczek,

- Ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 zł).


Cena nie zawiera:

- Ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (390 zł),

- Ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowanego, 

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej (74 zł), które musi być wykupione w dniu podpisania umowy z BP Misja Travel, 

- Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, opłat klimatycznych, przejazdów po Rzymie, słuchawek systemu Tour Audio Guide – koszt 95 Euro.




PIELGRZYMKA LOTNICZA DO RZYMU NA ROK ŚWIĘTY

Termin:

11 - 14.09.2016  (wylot z: Poznania lub Krakowa)

 

         


Dzień 1

Zbiórka w hali odlotów lotnisk:

- Poznań - zbiórka o 12:10, wylot o 14:10

- Kraków - wylot o 15:55 (zalecany przyjazd na lotnisko 2h przed wylotem)

Odprawy, przelot do Rzymu. Transfer z lotniska do hotelu.


Dzień 2 i 3

Każdego dnia śniadanie, potem zwiedzanie Wiecznego Miasta:

- Bazylika św. Piotra z grobem Św. Jana Pawła II, przejście przez Drzwi Święte,

- Rzym Starożytny: Koloseum i Forum Romanum (z zewnątrz),

- spacer po Rzymie Barokowym – Plac Wenecki, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie,

- Bazylika św. Janów na Lateranie i Święte Schody, przejście przez Drzwi Święte,

- Bazylika św. Pawła za Murami oraz Bazylika Matki Boskiej Większej, przejście przez Drzwi Święte,

- Katakumby i Via Appia Antica,

Każdego dnia w godzinach wieczornych powrót do hotelu.


Dzień 4

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Odprawy włoskie, przelot do Polski.

Lądowanie w Poznaniu o 13:45, w Krakowie o 15:30.

 

Chcesz się zapisać?

Zadzwoń lub napisz - z przyjemnością przyślemy Ci umowę na ten wyjazd.



Cena wynosi
 1 690 zł i zawiera:

- Przelot z wybranego lotniska w Polsce do Rzymu i z powrotem z bagażem podręcznym (55x40x20 cm, 10 kg, druga sztuka 35x20x20 cm), 

- 3 noclegi w hotelu ***, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami,

- 3 śniadania wzmocnione,

- Msze święte i opiekę duchową,

- Opiekę licencjonowanego pilota wycieczek,

- Ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 PLN).


Cena nie zawiera:

- Ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (390 zł),

- Ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowanego, 

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej (68 zł), które musi być wykupione w dniu podpisania umowy z BP Misja Travel, 

- Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, opłat klimatycznych, przejazdów po Rzymie, słuchawek systemu Tour Audio Guide – koszt 95 Euro.




PIELGRZYMKA LOTNICZA DO RZYMU I WŁOCH ŚRODKOWYCH

Termin:

09 - 16.10.2016  (wylot z Poznania lub Krakowa)

 

        

 

Rzym – Watykan – Monte Cassino – Pompeje – Neapol

– Asyż – Cascia - Siena - Perugia - Orvieto - Bolsena

Dzień 1

Zbiórka w hali odlotów lotnisk:

- Poznań - zbiórka o 12:10, wylot o 14:10

- Kraków - wylot o 15:55 (zalecany przyjazd na lotnisko 2h przed wylotem).

Odprawy, przelot do Rzymu. Transfer z lotniska do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 2

Śniadanie, rozpoczęcie zwiedzania Rzymu: Bazylika św. Jana na Lateranie (w tym Drzwi Święte). Msza św., modlitwa Anioł Pański na Placu św. Piotra (jeśli Papież będzie w Rzymie). Via Concilazione, Zamek Św. Anioła (z zewnątrz). Rzym barokowy: Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek i kościołem św. Agnieszki, Piazza del Popolo, Panteon, kościół MB na Minerwie, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3

Śniadanie, ponowny wyjazd do Rzymu -  bazylika św. Piotra z grobem św. Jana Pawła II oraz Drzwi Święte. Udział (jeśli Papież będzie obecny w Rzymie) w Aniele Pańskim na Placu św. Piotra. Następnie dalsze zwiedzanie Rzymu: Koloseum (z zewnątrz), Forum Romanum, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, Kapitol. Kościół jezuicki Il Gesu – wzór dla wszystkich kościołów barokowych na świecie. Bazylika Matki Bożej Większej, zbudowana wg tradycji w miejscu, gdzie w środku lata spadł w Rzymie śnieg. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. Po kolacji dla chętnych wycieczka po historycznej części miasta Fiuggi w nocnej scenerii.

Dzień 4

Śniadanie, wyjazd do klasztoru na Monte Cassino: polski cmentarz wojskowy, chwila zadumy, klasztor Benedyktynów. Msza św. Przejazd do Pompejów – sanktuarium Matki Boskiej Różańcowej. Przejazd do Neapolu – nawiedzenie katedry św. Januarego, słynącej z Cudu Eucharystycznego. Spacer malowniczymi uliczkami miasta, w tym ulica Św. Grzegorza Ormianina – największe po Krakowie centrum produkcji szopek bożonarodzeniowych. Czas wolny na skosztowanie specjałów kuchni neapolitańskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 5

Śniadanie, następnie wyjazd do miasta św. Franciszka – Asyżu. Nawiedzenie Bazyliki Świętego (Msza św.) ze słynnymi freskami, potem spacer po miasteczku: Piazza del Comune z kościołem Matki Boskiej na Minerwie, dom narodzin św. Franciszka, Bazylika św. Klary. przejazd do miasta św. Rity – Cascii, bazylika z grobem Świętej, chwila modlitwy. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu przejazd do Sieny - miasta św. Katarzyny. Nawiedzenie romańskiej Katedry ze słynną amboną, kościół św. Dominika, Piazza del Campo - plac Sieny, na którym rokrocznie rozgrywany jest wyścig konny - Palio. Przejazd do Perugii - miasta, gdzie na początku XIII wieku więziony był św. Franciszek, a dziś tamtejsza katedra słynie z "obrączki" Matki Boskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja. 

Dzień 7

Śniadanie, przejazd do Orvieto, miasta Cudu Eucharystycznego, skąd wywodzi się święto Bożego Ciała, Katedra z kaplicą Korporału, Msza św. Następnie przejazd do Bolseny - nawiedzenie Bazyliki św. Krystyny (Sanktuarium Cudu Eucharystycznego), zwiedzanie katakumb. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8

Śniadanie, potem przejazd na lotnisko. Odprawy włoskie, przelot do Polski.

Dla terminów od maja do października 2016: lądowanie w Poznaniu o 13:45, w Krakowie o 15:30.

 

Pobierz program wycieczki w formacie pdf

 

Chcesz się zapisać?

Zadzwoń lub napisz - z przyjemnością przyślemy Ci umowę na ten wyjazd.


Cena wynosi 2 390 zł i zawiera:

- Przelot z wybranego lotniska w Polsce do Rzymu i z powrotem z bagażem podręcznym 55x40x20 cm, 10 kg + druga sztuka 35x20x20 cm,

- przejazdy na miejscu autokarem,

- 7 noclegów w hotelach***, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami, 

- 7 śniadań wzmocnionych i 7 obiadokolacji,

- Msze święte i opiekę duchową,

- Opiekę licencjonowanego pilota,

- Ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Eur, NNW 15 000 zł).


Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowanego,

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (580 zł),

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej (95 zł), które musi być wykupione w dniu podpisania umowy z BP Misja Travel, 

- biletów  wstępu  do  zwiedzanych  obiektów,  opłaty klimatycznej, przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską po Rzymie, słuchawek systemu tour audio guide - koszt 80 Euro,

- napojów do obiadokolacji.  




PIELGRZYMKA LOTNICZA DO RZYMU NA ROK ŚWIĘTY

Termin:

16 - 19.10.2016  (wylot z: Poznania lub Krakowa)

 

         


Dzień 1

Zbiórka w hali odlotów lotnisk:

- Poznań - zbiórka o 12:10, wylot o 14:10

- Kraków - wylot o 15:55 (zalecany przyjazd na lotnisko 2h przed wylotem)

Odprawy, przelot do Rzymu. Transfer z lotniska do hotelu.


Dzień 2 i 3

Każdego dnia śniadanie, potem zwiedzanie Wiecznego Miasta:

- Bazylika św. Piotra z grobem Św. Jana Pawła II, przejście przez Drzwi Święte,

- Rzym Starożytny: Koloseum i Forum Romanum (z zewnątrz),

- spacer po Rzymie Barokowym – Plac Wenecki, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie,

- Bazylika św. Janów na Lateranie i Święte Schody, przejście przez Drzwi Święte,

- Bazylika św. Pawła za Murami oraz Bazylika Matki Boskiej Większej, przejście przez Drzwi Święte,

- Katakumby i Via Appia Antica,

Każdego dnia w godzinach wieczornych powrót do hotelu.


Dzień 4

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Odprawy włoskie, przelot do Polski.

Lądowanie w Poznaniu o 13:45, w Krakowie o 15:30.

 

Chcesz się zapisać?

Zadzwoń lub napisz - z przyjemnością przyślemy Ci umowę na ten wyjazd.



Cena wynosi
 1 690 zł i zawiera:

- Przelot z wybranego lotniska w Polsce do Rzymu i z powrotem z bagażem podręcznym (55x40x20 cm, 10 kg, druga sztuka 35x20x20 cm), 

- 3 noclegi w hotelu ***, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami,

- 3 śniadania wzmocnione,

- Msze święte i opiekę duchową,

- Opiekę licencjonowanego pilota wycieczek,

- Ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 PLN).


Cena nie zawiera:

- Ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (390 zł),

- Ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowanego, 

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej (68 zł), które musi być wykupione w dniu podpisania umowy z BP Misja Travel, 

- Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, opłat klimatycznych, przejazdów po Rzymie, słuchawek systemu Tour Audio Guide – koszt 95 Euro.




PIELGRZYMKA LOTNICZA DO RZYMU I WŁOCH ŚRODKOWYCH

Termin:

28.02 - 06.03.2016   (wylot z Poznania lub Warszawy)

 

        

 

Rzym – Watykan – Monte Cassino – Pompeje – Neapol

– Asyż – Cascia - Siena - Perugia - Orvieto - Bolsena

Dzień 1

Zbiórka w hali odlotów lotnisk:

- Poznań - zbiórka o 12:10, wylot o 14:10

- Warszawa-Modlin - zbiórka o 11:55, wylot o 13:55.

Odprawy, przelot do Rzymu. Transfer z lotniska do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 2

Śniadanie, rozpoczęcie zwiedzania Rzymu: Bazylika św. Jana na Lateranie (w tym Drzwi Święte). Msza św., modlitwa Anioł Pański na Placu św. Piotra (jeśli Papież będzie w Rzymie). Via Concilazione, Zamek Św. Anioła (z zewnątrz). Rzym barokowy: Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek i kościołem św. Agnieszki, Piazza del Popolo, Panteon, kościół MB na Minerwie, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3

Śniadanie, ponowny wyjazd do Rzymu -  bazylika św. Piotra z grobem św. Jana Pawła II oraz Drzwi Święte. Udział (jeśli Papież będzie obecny w Rzymie) w Aniele Pańskim na Placu św. Piotra. Następnie dalsze zwiedzanie Rzymu: Koloseum (z zewnątrz), Forum Romanum, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, Kapitol. Kościół jezuicki Il Gesu – wzór dla wszystkich kościołów barokowych na świecie. Bazylika Matki Bożej Większej, zbudowana wg tradycji w miejscu, gdzie w środku lata spadł w Rzymie śnieg. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. Po kolacji dla chętnych wycieczka po historycznej części miasta Fiuggi w nocnej scenerii.

Dzień 4

Śniadanie, wyjazd do klasztoru na Monte Cassino: polski cmentarz wojskowy, chwila zadumy, klasztor Benedyktynów. Msza św. Przejazd do Pompejów – sanktuarium Matki Boskiej Różańcowej. Przejazd do Neapolu – nawiedzenie katedry św. Januarego, słynącej z Cudu Eucharystycznego. Spacer malowniczymi uliczkami miasta, w tym ulica Św. Grzegorza Ormianina – największe po Krakowie centrum produkcji szopek bożonarodzeniowych. Czas wolny na skosztowanie specjałów kuchni neapolitańskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 5

Śniadanie, następnie wyjazd do miasta św. Franciszka – Asyżu. Nawiedzenie Bazyliki Świętego (Msza św.) ze słynnymi freskami, potem spacer po miasteczku: Piazza del Comune z kościołem Matki Boskiej na Minerwie, dom narodzin św. Franciszka, Bazylika św. Klary. przejazd do miasta św. Rity – Cascii, bazylika z grobem Świętej, chwila modlitwy. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu przejazd do Sieny - miasta św. Katarzyny. Nawiedzenie romańskiej Katedry ze słynną amboną, kościół św. Dominika, Piazza del Campo - plac Sieny, na którym rokrocznie rozgrywany jest wyścig konny - Palio. Przejazd do Perugii - miasta, gdzie na początku XIII wieku więziony był św. Franciszek, a dziś tamtejsza katedra słynie z "obrączki" Matki Boskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja. 

Dzień 7

Śniadanie, przejazd do Orvieto, miasta Cudu Eucharystycznego, skąd wywodzi się święto Bożego Ciała, Katedra z kaplicą Korporału, Msza św. Następnie przejazd do Bolseny - nawiedzenie Bazyliki św. Krystyny (Sanktuarium Cudu Eucharystycznego), zwiedzanie katakumb. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8

Śniadanie, potem przejazd na lotnisko. Odprawy włoskie, przelot do Polski.

Dla Terminów od stycznia do marca 2016: lądowanie w Poznaniu o 12:45 i w Warszawie o 13:30.

 

Pobierz program wycieczki w formacie pdf


Cena wynosi 2 390 zł i zawiera:

- Przelot z wybranego lotniska w Polsce do Rzymu i z powrotem z bagażem podręcznym 55x40x20 cm, 10 kg + druga sztuka 35x20x20 cm,

- przejazdy na miejscu autokarem,

- 7 noclegów w hotelach***, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami, 

- 7 śniadań wzmocnionych i 7 obiadokolacji,

- Msze święte i opiekę duchową,

- Opiekę licencjonowanego pilota,

- Ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Eur, NNW 15 000 zł).


Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowanego,

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (580 zł),

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej (95 zł), które musi być wykupione w dniu podpisania umowy z BP Misja Travel, 

- biletów  wstępu  do  zwiedzanych  obiektów,  opłaty klimatycznej, przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską po Rzymie, słuchawek systemu tour audio guide - koszt 80 Euro,

- napojów do obiadokolacji.  




PIELGRZYMKA LOTNICZA DO RZYMU I WŁOCH ŚRODKOWYCH

Termin:

14 - 21.08.2016  (wylot z Poznania, Krakowa lub Warszawy)

 

        

 

Rzym – Watykan – Monte Cassino – Pompeje – Neapol

– Asyż – Cascia - Siena - Perugia - Orvieto - Bolsena

Dzień 1

Zbiórka w hali odlotów lotnisk:

- Poznań - zbiórka o 12:10, wylot o 14:10,

- Kraków - wylot o 15:55 (zalecany przyjazd na lotnisko 2h przed wylotem),

- Warszawa-Chopin - wylot o 12:20 (zalecamy przyjazd na lotnisko 2h przed wylotem).

Odprawy, przelot do Rzymu. Transfer z lotniska do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 2

Śniadanie, rozpoczęcie zwiedzania Rzymu: Bazylika św. Jana na Lateranie (w tym Drzwi Święte). Via Concilazione, Zamek Św. Anioła (z zewnątrz). Rzym barokowy: Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek i kościołem św. Agnieszki, Piazza del Popolo, Panteon, kościół MB na Minerwie, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3

Śniadanie, ponowny wyjazd do Rzymu -  bazylika św. Piotra z grobem św. Jana Pawła II oraz Drzwi Święte. Następnie dalsze zwiedzanie Rzymu: Koloseum (z zewnątrz), Forum Romanum, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, Kapitol. Kościół jezuicki Il Gesu – wzór dla wszystkich kościołów barokowych na świecie. Bazylika Matki Bożej Większej, zbudowana wg tradycji w miejscu, gdzie w środku lata spadł w Rzymie śnieg. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. Po kolacji dla chętnych wycieczka po historycznej części miasta Fiuggi w nocnej scenerii.

Dzień 4

Śniadanie, wyjazd do klasztoru na Monte Cassino: polski cmentarz wojskowy, chwila zadumy, klasztor Benedyktynów. Msza św. Przejazd do Pompejów – sanktuarium Matki Boskiej Różańcowej. Przejazd do Neapolu – nawiedzenie katedry św. Januarego, słynącej z Cudu Eucharystycznego. Spacer malowniczymi uliczkami miasta, w tym ulica Św. Grzegorza Ormianina – największe po Krakowie centrum produkcji szopek bożonarodzeniowych. Czas wolny na skosztowanie specjałów kuchni neapolitańskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 5

Śniadanie, następnie wyjazd do miasta św. Franciszka – Asyżu. Nawiedzenie Bazyliki Świętego (Msza św.) ze słynnymi freskami, potem spacer po miasteczku: Piazza del Comune z kościołem Matki Boskiej na Minerwie, dom narodzin św. Franciszka, Bazylika św. Klary. przejazd do miasta św. Rity – Cascii, bazylika z grobem Świętej, chwila modlitwy. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu przejazd do Sieny - miasta św. Katarzyny. Nawiedzenie romańskiej Katedry ze słynną amboną, kościół św. Dominika, Piazza del Campo - plac Sieny, na którym rokrocznie rozgrywany jest wyścig konny - Palio. Przejazd do Perugii - miasta, gdzie na początku XIII wieku więziony był św. Franciszek, a dziś tamtejsza katedra słynie z "obrączki" Matki Boskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja. 

Dzień 7

Śniadanie, przejazd do Orvieto, miasta Cudu Eucharystycznego, skąd wywodzi się święto Bożego Ciała, Katedra z kaplicą Korporału, Msza św. Następnie przejazd do Bolseny - nawiedzenie Bazyliki św. Krystyny (Sanktuarium Cudu Eucharystycznego), zwiedzanie katakumb. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8

Śniadanie, potem przejazd na lotnisko. Odprawy włoskie, przelot do Polski. Lądowanie w Poznaniu o 13:45, w Krakowie o 15:30, a w Warszawie o 17:55.

 

 

Chcesz się zapisać?

Zadzwoń lub napisz - z przyjemnością przyślemy Ci umowę na ten wyjazd.


Cena wynosi 2 590 zł i zawiera:

- przelot Polska – Rzym – Polska, wraz z bagażem podręcznym (55x40x20 cm, 10 kg oraz druga sztuka 35x20x20 cm - z Poznania i Krakowa lub 42x32x25 cm - z Warszawy),

- przejazdy na miejscu autokarem,

- 7 noclegów w hotelach***, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami, 

- 7 śniadań kontynentalnych wzmocnionych i 7 obiadokolacji,

- Msze święte i opiekę duchową,

- Opiekę licencjonowanego pilota,

- Ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Eur, NNW 15 000 zł).


Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowanego (15 kg - 315 zł, 20 kg - 420 zł),

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (580 zł),

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej (104 zł), które musi być wykupione w dniu podpisania umowy z BP Misja Travel oraz od następstw chorób przewlekłych (53 zł), 

- biletów  wstępu  do  zwiedzanych  obiektów,  opłaty klimatycznej, przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską po Rzymie, słuchawek systemu tour audio guide - koszt 80 Euro,

- napojów do obiadokolacji.  




MECZE REALU MADRYT - WYJAZDY INDYWIDUALNE

Wyjazdy na wszystkie mecze Realu Madryt na stadionie Santiago Bernabeu

 

        

 

 

 

 

Na kolejne wyjazdy na mecze Realu zapraszamy już we wrześniu!

Szczegółowy harmonogram oraz cennik pojawi się tutaj latem 2016r.

Poniżej możesz zapoznać się z programem wycieczki na mecz, jaki proponujemy.

 

Dzień 1

Wylot z Warszawa Modlin o godz. 20:20. Lądowanie w Madrycie o godz. 23:45, indywidualny przejazd do hotelu.

Dzień 2

Śniadanie, możliwość zwiedzania Madrytu - polecamy zobaczyć piękne place w centrum Madrytu: Puerta del Sol, Plaza Mayor. Warto odwiedzić także park Retiro, zwiedzić Muzeum Prado czy też Pałac Królewski. Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie w hotelu, możliwość dalszego zwiedzania miasta, następnie przejazd na stadion, punkt kulimanacyjny wyjazdu, udział w meczu Realu Madryt na wyjątkowym stadionie Santiago Bernabeu (ponad 80 tys. miejsc). Powrót do hotelu, nocleg. 

Dzień 4

Po śniadaniu krótki czas wolny w mieście, następnie przejazd na lotnisko (zalecamy przybycie min. 2h przed wylotem), wylot do Warszawy Modlin o godzinie 16:30 (dla meczy do 21.03.2016) lub o 7:05 (dla późniejszych meczy), lądowanie w Warszawa Modlin odpowiednio o godz. 19:55 lub 10:30. 

 

Pobierz program wycieczki w formacie pdf

 

Cena zawiera:

- przelot Warszawa Modlin - Madryt - Warszawa Modlin z opłatami lotniskowymi i bagażem podręcznym (55x40x20 cm, max. 10 kg, druga sztuka 35x20x20 cm),

- 3 noce w hotelu *** w Madrycie ze śniadaniami,

- ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 PLN), 

- bilet na mecz Realu Madryt (kat. III).

 

Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (330 złotych),

- ewentualnej dopłaty do biletu na mecz wyższej kategorii,

- ewentualnego ubezpieczenia od kosztów chorób przewlekłych (29 zł),

- wyżywienia poza śniadaniami w hotelu (w Madrycie można zjeść 3 daniowy obiad tzw. menu del dia w granicach 9-11 Eur),

- kosztów transportu po Madrycie oraz na lotnisko (przejazd metrem na i z lotnisko to koszt ok. 10-12 euro).

 


Spędzasz kilka dni u znajomych w Madrycie? A może stolica jest tylko częścią Twojej podróży po Hiszpanii? Masz już przelot i nocleg, nie wiesz natomiast, jak kupić bilet? Chętnie pomożemy - mamy w ofercie bilety na wszystkie mecze Realu na stadionie Santiago Bernabeu - zarówno tańsze, jak i klasy VIP.

Napisz lub zadzwoń do nas - chętnie pomożemy!

 

Kibicom Realu Madryt polecamy również:

 wyjazdy na mecze Manchesteru (wiosna 2016) - szczegóły

 wyjazdy na mecze FC Barcelony na Camp Nou (luty 2016) - szczegóły

 Wielkie Derby Hiszpanii - El Classico: Real Madryt - FC Barcelona (kwiecień 2016) - szczegóły

 wyjazdy na mecze Juventusu Turyn - szczegóły

 

Po zakupienie wyjazdu na mecz otrzymasz od nas mailem pełne informacje dot. m.in. dojazdu z lotniska do hotelu, z hotelu na stadion, miejsca odbioru biletu meczowego itp.




MECZE LIGI MISTRZÓW I LIGI EUROPY

Terminy: kwiecień 2016

(wyjazdy indywidualne)

 

    

        

Chcesz wybrać się na mecz Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy? - zapraszamy z nami! Oferujemy pakiety na 5 meczów najlepszych drużyn europejskich!

 

FC Barcelona - Atletico Madryt

Dzień 1 (4.04.2016)

Wylot z Warszawy o godz. 14:40 (zalecamy przybyć na lotnisko na 2h przed wylotem), przylot do Barcelony o  godz. 17:40, indywidualny przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2 (5.04.2016)

Śniadanie. Możliwość zwiedzania tego pięknego miasta: polecamy zobaczyć La Rambla - słynny barceloński deptak, Barri Gotic - dzielnicę gotycką, zabytki Antonio Gaudiego - Sagrada Familia, Park Guell. Wzgórze Montjuic.

Wieczorem punkt kuliminacyjny wyjazdu - udział w meczu FC Barcelona vs Atlético de Madrid na stadinie Camp Nou.

Dzień 3 (6.04.2016)

Śniadanie w hotelu, indywidualny przejazd na lotnisko, lot powrotny do Polski, wylot z Barcelony o 11:05 (zalecamy przybyć na na lotnisko na 2h przed wylotem), przylot do Warszawy o 14:00.

 

Cena wynosi 2 390 zł i zawiera:

- 2 noce w hotelu*** ze śniadaniami pod Barceloną (nad morzem) w pokoju 2 - osobowym

- przelot Warszawa  - Barcelona - Warszawa  z opłatami lotniskowymi i bagażem podręcznym (55x40x20 cm, max. 10 kg),

- ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 PLN), 

- bilet na mecz (kat. III).

 

Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (500 złotych),

- ewentualnej dopłaty do biletu na mecz wyższej kategorii,

- ewentualnego ubezpieczenia od kosztów chorób przewlekłych (29 zł),

- kosztów transportu na miejscu.

 

 

 

Atletico - FC Barcelona (13.04.2016)

Dzień 1 (11.04.2016)

Wylot z Krakowa o godz. 20:40 (zalecamy przybyć na lotnisko na 2h przed wylotem), przylot do Madrytu o  godz. 00:10, indywidualny przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2 (12.04.2016)

Śniadanie, możliwość całodniowego zwiedzania Madrytu.

Dzień 3 (13.04.2016)

Śniadanie. Możliwość zwiedzania Madrytu. Wieczorem punkt kuliminacyjny wyjazdu - udział w meczu Atletico  Madryt -  FC Barcelona na stadionie Estadio Vicente Calderón.

Dzień 4 (14.04.2016)

Śniadanie w hotelu, indywidualny przejazd na lotnisko, lot powrotny do Polski, wylot z Madrytuo 16:40 (zalecamy przybyć na na lotnisko na 2h przed wylotem), przylot do Krakowa o 20:10.

 

Cena wynosi 2 490 zł i zawiera:

- 3 noce w hotelu*** ze śniadaniami w Madrycie w pokoju 2 - osobowym

- przelot Kraków- Madryt - Kraków z opłatami lotniskowymi i bagażem podręcznym (55x40x20 cm, max. 10 kg, druga sztuka 35x20x20 cm),

- ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 PLN), 

- bilet na mecz (kat. III) (shortside).

 

Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (600 złotych),

- ewentualnej dopłaty do biletu na mecz wyższej kategorii,

- ewentualnego ubezpieczenia od kosztów chorób przewlekłych (29 zł),

- kosztów transportu na miejscu.

 

 

 

Atletico - FCB + Real Madryt - Wolfsburg (12.04.2016)

Dzień 1 (11.04.2016)

Wylot z Krakowa o godz. 20:40 (zalecamy przybyć na lotnisko na 2h przed wylotem), przylot do Madrytu o  godz. 00:10, indywidualny przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2 (12.04.2016)

Śniadanie, możliwość całodniowego zwiedzania Madrytu. Wieczorem – udział  w meczu   Real Madrid vs Wolfsburg na Stadionie Santaigo Bernabeu.

Dzień 3 (13.04.2016)

Śniadanie. Możliwość zwiedzania Madrytu. Wieczorem – udział  w meczu Atletico  Madryt -  FC Barcelona na stadionie Estadio Vicente Calderón.

Dzień 4 (14.04.2016)

Śniadanie w hotelu, indywidualny przejazd na lotnisko, lot powrotny do Polski, wylot z Madrytuo 16:40 (zalecamy przybyć na na lotnisko na 2h przed wylotem), przylot do Krakowa o 20:10.

 

Cena wynosi 3 690 zł i zawiera:

- 3 noce w hotelu*** ze śniadaniami w Madrycie w pokoju 2 - osobowym

- przelot Kraków - Madryt - Kraków z opłatami lotniskowymi i bagażem podręcznym (55x40x20 cm, max. 10 kg, druga sztuka 35x20x20 cm),

- ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 PLN), 

- bilet na mecz (kat. III) (shortside) na mecz Atletico  Madryt -  FC Barcelona

- bilet na mecz (kat. III)  Real Madrid vs Wolfsburg 

 

Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (600 złotych),

- ewentualnej dopłaty do biletu na mecz wyższej kategorii,

- ewentualnego ubezpieczenia od kosztów chorób przewlekłych (29 zł),

- kosztów transportu na miejscu.

 

 

Borussia Dortmund - Liverpool FC (7.04.2016)

Dzień 1 (7.04.2016)

Indywidualny przejazd do hotelu w Dortmundzie. Wieczorem udział w meczu Borussia Dormund – Liverpool. Indywidualny powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 2 (8.04.2016)

Śniadanie w hotelu.

 

Cena wynosi 2 890 zł i zawiera:

- 1 noc w hotelu*** ze śniadaniem w Dortmundzie w pokoju 2 - osobowym,

- ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 PLN), 

- bilet na mecz (kat. III) Borussia Dormund – Liverpool

 

Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (800 złotych),

- ewentualnej dopłaty do biletu na mecz wyższej kategorii,

- kosztów dojazdu do Dortmundu.

 

 

FC Bayern - Benfica Lizbona (5.04.2016)

Dzień 1 (5.04.2016)

Indywidualny przejazd do hotelu w Monachium. Wieczorem udział w meczu Bayern Monachium – Benfica Lizbona.. Indywidualny powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4 (6.04.2016)

Śniadanie w hotelu.

 

Cena wynosi 3 090 zł i zawiera:

- 1 noc w hotelu*** ze śniadaniem w Monachium w pokoju 2 - osobowym,

- ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 PLN), 

- bilet na mecz (kat. III) Bayern Monachium – Benfica Lizbona.

 

Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (800 złotych),

- ewentualnej dopłaty do biletu na mecz wyższej kategorii,

- kosztów dojazdu do Monachium.

 




ANDALUZJA KULINARNIE

Terminy  (wyloty z Warszawy, z innych miast - na zapytanie): 

9 - 16.04.2016 (wyjazd indywidualny)

7 - 14.05.2016 (wyjazd grupowy - z polskim pilotem)

8 - 15.10.2016 (wyjazd indywidualny)

 

Inne terminy (dla firm, grup znajomych) - na zamówienie

 


 

 

1) Smaki, Aromaty, Kulinaria:

- Degustacja tapasów, które wywodzą się właśnie z Andaluzji,

- Śniadania w formie churros – ciastek smażonych na głębokim oleju, podawanych z czekoladą,

- Muzeum wina w Mijas, degustacja,

- Jerez de la Frontera - ojczyzna sherry,

- Aracena (okolice Huelva) - degustacja słynnej w całej Hiszpanii długodojrzewającej szynki serrano, wytwarzanej z czarnych świń iberyjskich,

- Warsztaty kulinarne,

- Oliwa z oliwek regionu Baena.

 

2) Historia, Sztuka, Zabytki:

- Alcazaba – ruiny mauretańskiej twierdzy,

- Katedra w Maladze z misternie rzeźbionymi stallami chóru,

- Muzeum słynnego hiszpańskiego artysty, twórcy kubizmu – Pablo Picasso,

- Plaza de Toros - jedna z najstarszych aren corridy,

- pueblo blanco - typowa andaluzyjska osady z bielonymi wapnem domami,

- Ronda – cząstka arabskiego Orientu w Hiszpanii,

- Pokaz flamenco,

- Katedra w Sevilli – największy gotycki kościół Europy,

- Dom Piłata – rezydencja wzorowana na pałacu namiestnika Judei,

- Mezquita – meczet przekształcony na katedrę z mihrabem wewnątrz,

- Allhambra – perła architektury mauretańskiej, jeden z nieoficjalnych cudów świata.

 

Pobierz program wyjazdu kulinarnego w formacie pdf

 


Cena wyjazdu grupowego wynosi 3 790 zł i zawiera:

- przelot Warszawa - Malaga - Warszawa z bagażem podręcznym (55x40x20 cm, max. 10 kg + druga sztuka 35x20x20 cm), 

- 7 noclegów w hotelach *** w Andaluzji, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami, 

- 7 śniadań, 

- transport na miejscu busem, 

- opiekę licencjonowanego pilota-przewodnika kulinarnego,

- ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 zł).

 

Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (690 zł), 

- lunchy i obiadów - zamawianych indywidualnie z karty we wskazanych i zarezerwowanych restauracjach w Hiszpanii, 

- ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowego (do luku: 15 lub 20 kg),

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w wycieczce kulinarnej (161 zł), 

- dodatkowego ubezpieczenia od następstw chorób przewlekłych (53 zł), 

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników (koszt 90 Euro - płatne pilotowi).

 

Cena wyjazdu indywidualnego wynosi 2 990 zł i zawiera:

- przelot Warszawa - Malaga - Warszawa z bagażem podręcznym (55x40x20 cm, max. 10 kg + druga sztuka 35x20x20 cm), 

- 7 noclegów w hotelach *** w Andaluzji, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami, 

- 7 śniadań, 

- wynajem samochodu w Andaluzji, 

- ubezpieczenie Standard w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 zł).

Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (690 zł), 

- lunchy i obiadów - zamawianych indywidualnie z karty we wskazanych i zarezerwowanych restauracjach w Hiszpanii, 

- ewentualnej dopłaty do bagażu rejestrowego (do luku: 15 lub 20 kg),

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w wycieczce kulinarnej (161 zł), 

- dodatkowego ubezpieczenia od następstw chorób przewlekłych (53 zł), 

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 60 Euro).




WYJAZDY INDYWIDUALNE NA MECZE FC BARCELONA

        

   

  


Organizujemy wyjazdy na każdy mecz FC Barcelony na stadionie Camp Nou. W pakiecie, który otrzymuje kibic jadący na mecz znajduje się: bilet lotniczy, rezerwacja hotelu wraz z określonym wyżywieniem, bilet na mecz oraz ubezpieczenie.

Dojazdami oraz organizacją czasu na miejscu dysponuje kibic.

   

 

Na kolejne wycieczki na mecze FCB zapraszamy już jesienią 2016 r.

Szczegółowy harmonogram i cennik znajdziesz na naszej www latem.


Poniżej możesz zapoznać się z programem wycieczki na mecz, jaki proponujemy.

 

 

Dzień 1

Wylot z Warszawy o godz. 13:10 (zalecamy przybyć na lotnisko na 2h przed wylotem), przylot do Barcelony o  godz. 16:20, indywidualny przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja. 

Dzień 2

Śniadanie. Możliwość zwiedzania tego pięknego miasta: polecamy zobaczyć La Rambla - słynny barceloński deptak, Barri Gotic - dzielnicę gotycką, zabytki Antonio Gaudiego - Sagrada Familia, Park Guell. Wzgórze Montjuic. Obiadokolacja w hotelu, nocleg. 

Dzień 3

Śniadanie. Cd. zwiedzania Barcelony, wieczorem punkt kuliminacyjny wyjazdu  - udział w meczu FC Barcelony na stadinie Camp Nou. Powrót do hotelu, obiadokolacja (możliwość zamiany na obiad przed meczem), nocleg. 

Dzień 4

Śniadanie w hotelu, indywidualny przejazd na lotnisko, lot powrotny do Polski, wylot z Barcelony o 11:05 (zalecamy przybyć na na lotnisko na 2h przed wylotem), przylot do Warszawy o 14:00.


Cena 
zawiera:

- przelot na trasie Warszawa - Barcelona - Warszawa z bagażem podręcznym (jedna sztuka bagażu: 55x40x20cm, max. 10 kg), 

- 3 noce w hotelu*** ze śniadaniami i obiadokolacjami pod Barceloną (nad morzem),

- ubezpieczenie Standard  w firmie Signal Iduna (KL 10 000 Euro, NNW 15 000 zł),

- bilet na mecz FC Barcelona w kategorii III.


Cena nie zawiera:

- ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (490 zł),

- ewentualnej dopłaty do wyższych kategorii biletów na mecz: dopłata za wyższe kategorie: Kat. II dopłata 150 zł, Kat. I dopłata 300 zł,

- kosztów transportu,

- biletów wstępu i innych wydatków własnych: przykładowe ceny wstepu: Sagrada Familia ok. 15 Euro/ Akwarium ok. 18 Euro.

Napisz do nas a my z przyjemnością wyślemy do Ciebie wszystkie szczegóły wyjazdu. Podane ceny dotyczą wylotów z Warszawy, ale istnieje możliwość lotu również z innych miast Polski (za dopłatą, kalkulacja na zapytanie).

 


Spędzasz kilka dni u znajomych w Barcelonie? A może stolica Katalonii to tylko część Twojej podróży po Hiszpanii? Masz już przelot i nocleg - my dostarczymy Ci bilet z ubezpieczeniem. Mamy w ofercie bilety na wszystkie mecze FC Barcelona na stadionie Camp Nou - zarówno tańsze, jak i klasy VIP. 

Napisz email lub zadzwoń (796 000 190) do nas - chętnie pomożemy!

 

Po zakupienie wyjazdu na mecz otrzymasz od nas mailem pełne informacje dot. m.in. dojazdu z lotniska do hotelu, z hotelu na stadion, miejsca odbioru biletu meczowego itp.

 

Kibicom polecamy również:

 El Classico / Gran Derbi - Wielkie Piłkarskie Derby Hiszpanii: Barca - Real (1 - 4.04.2016)

 wyjazd na mecz Manchesteru - szczegóły

 wyjazd na mecz Realu Madryt - szczegóły




© 2012 Copyright by MisjaTravel.pl
wykonania: strony www eS-Art.pl