System Audio Guide

Nagłośnienie Audio Guide to propozycja dla biur podróży, organizatorów turystyki sportowej, pilotów i przewodników wycieczek, jak również system idealny do oprowadzania po halach z dużym natężeniem hałasu. Nagłośnienie turystyczne sprawia, że zwiedzanie staje się przyjemniejsze i bardziej komfortowe zarówno dla turystów, ale także dla przewodników i pilotów.

Proponowane zestawy Audio Guide stanowią prosty w użyciu sprzęt. Specjalnie dla przewodników i pilotów wycieczek korzystających z systemu Audio Guide przygotowane są nadajniki z mikrofonami, zaś uczestnicy zwiedzania otrzymują odbiornik i słuchawki.

Korzyści jakie przynosi nagłośnienie Audio Guide

  • możliwość ciągłego opowiadania przez pilota czy przewodnika, podczas spaceru po mieście
  • dyskretność oprowadzania, przydająca się zwłaszcza w miejscach, w których nie można mówić zbyt głośno, lub w których spotyka się jednocześnie wiele grup zwiedzających np. w kościołach czy muzeach
  • niezakłócony głos opowiadającego trafia przez słuchawki do uszu uczestników wycieczki
  • dzięki systemom Audio Guide nie ma już potrzeby gromadzenia się bezpośrednio wokół przewodnika aby usłyszeć każde słowo, ponieważ nagłośnienie ma zasięg około 200 metrów
  • krótszy czas realizacji planu zwiedzania, a zaoszczędzony czas można poświęcić na dodatkowe atrakcje czy czas wolny

System Tour Audio GuIde dla muzeów

Nagłośnienie dla przewodników i pilotów wycieczek Audio Guide, to przykład zastosowania najnowocześniejszej technologii w usługach turystycznych. Systemy nagłaśniające Tour Guide zapewniają nie tylko doskonałą słyszalność i niezakłócony niczym dźwięk, ale także nowoczesny, niespotykany dotychczas komfort zwiedzania. Audio Guide to swoista rewolucja w zwiedzaniu i oprowadzaniu wycieczek. Obraz grupy kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu osób, tłoczących się ciasno wokół przewodnika, by wysłuchać przekazywanych informacji, niewiele ma wspólnego z przyjemnością i komfortem, jaki powinien towarzyszyć nam podczas wyjazdu lub wycieczki. System Audio guide, dzięki swoim rewolucyjnym właściwościom przywraca wszystkim turystom swobodę i komfort, wprowadzając użytkowników w nowy, niedostępny do tej pory wymiar zwiedzania. Zestawy Tour guide doskonale sprawdzają się jako nagłośnienie dla muzeów, udostępniane zwiedzającym. W miejscach, w których należy zachować ciszę, bezprzewodowe słuchawki z odbiornikiem stanowią dla zwiedzających gwarancję doskonałej słyszalności oraz pozwalają na zachowanie niezbędnego spokoju i ciszy. Dla przewodników, system Tour Audio Guide stanowi natomiast nieocenione wsparcie, pozwalając im przekazywać jeszcze większą ilość interesujących informacji w krótkim czasie, bez obaw o to, że którykolwiek z uczestników wycieczki ich nie usłyszał.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z możliwości, jakie daje nowoczesny system Audio Guide!

Więcej informacji na stronie: www.oltravel.pl

Tel. 507 305 648

Email: biuro@oltravel.pl