O Nas

Szanowni Państwo,
Serdecznie witamy na stronach biura podróży Misja Travel. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas ofertami pielgrzymek, wycieczek, wyjazdów na mecze piłkarskie oraz wyjazdów kulinarnych.
Na rynku funkcjonujemy od 2010, nasze biuro należy do najszybciej rozwijających się organizatorów specjalizujących się w turystyce pielgrzymkowej w Polsce. Dynamiczny rozwój biura wynika przede wszystkim ze strategii opartej na oferowaniu usług wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach oraz wsłuchiwaniu się w potrzeby naszych klientów. 

Dlaczego warto podróżować z Misją Travel?

  • nasza kadra to doświadczeni specjaliści
  • wszystkie oferty tworzymy na podstawie własnych doświadczeń 
  • współpracujemy ze sprawdzonymi hotelami i przewodnikami 
  • rozumiemy oczekiwania klientów
  • nasze wyjazdy gwarantują niezapomniane przeżycia 

Jesteśmy przekonani, że każda osoba znajdzie u nas idealny pomysł na pielgrzymkę, wyprawę, wyjazd na mecz lub wycieczkę kulinarną dla siebie, jak i dla swoich bliskich. Organizujemy wyjazdy do takich państw jak Włochy, Izrael, Japonia, Portugalia, Hiszpania, Armenia czy też Gruzja - najważniejszych miejsc kultu dla chrześcijan z całego świata. Nowością, którą z pasją realizujemy od 2016 są pielgrzymki do Japonii. Stałym elementem naszej oferty są pielgrzymki do Ziemi Świętej, do Włoch, Medjugorje czy Fatimy, wyjazdy na mecze czołowych piłkarskich klubów (FC Barcelona czy Real Madryt), wyprawy na Syberię, na Kaukaz oraz do Iranu, jak i wycieczki kulinarne.  
Propozycje naszych wyjazdów znajdą Państwo również u naszych agentów zlokalizowanych w całej Polsce.

Serdecznie zapraszamy do podróżowania z Misją Travel!