Opinie naszych klientów

Magdalena Buczek Bg
Calendar
Termin: 17-24.03.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Jestem cały czas pod wrażeniem wspólnego pielgrzymowania do Fatimy, Santiago i pozostałych cudownych miejsc. To naprawdę niesamowite i niezapomniane przeżycie.

Jestem ogromnie wdzięczna za wszelką pomoc i troskę z Państwa strony podczas przygotowań i całego wyjazdu.

Magdalena Buczek
Ojciec Hieronim - Franciszkanin Bg
Calendar
Termin: 21.04-09.05.2017
Pielgrzymka do Japonii
Quote

Wraz z biurem Misja Travel miałem okazję udać się na pielgrzymkę do Japonii na przełomie kwietnia i maja. Uważam, że jest to czas niezapomniany. Japonia jest krajem o wspaniałej tradycji i historii. Jestem zauroczony tym krajem i ludźmi, którzy tam mieszkają. Misja Travel stworzyła jedyną w swoim rodzaju pielgrzymkę, która zostanie bardzo głęboko w moim sercu.

Dobrze zorganizowany transport, dograne i świetnie dopasowane miejsca hotelowe oraz fantastyczna atmosfera w grupie sprawiały, że czułem się bardzo dobrze i bezpiecznie. Warunki hotelowe i przejazdów oraz rozsądnie wypełniony czas pielgrzymki sprawiały, że spełniały się moje marzenia. Oczywiście możliwość odprawienia Mszy Świętej każdego dnia w parafiach japońskich wraz z doświadczeniem ich gościnności nadawała tej pielgrzymce wymiaru wręcz rodzinnego.

Zadbano w świetny sposób o ciało i ducha. Także temat pielgrzymki, czyli św. Maksymilian i św. Jan Paweł II w Japonii, udało się doskonale połączyć z poznawaniem tego pięknego kraju. Jako Franciszkanin mogę tylko zachęcić do pielgrzymowania do Japonii śladami św. Maksymiliana i św. Jana Pawła II. To było dla mnie niesamowite doświadczenie duchowe, którego nigdy nie zapomnę. Jeszcze raz dziękuję Misji Travel za doskonałe przygotowanie i przebieg pielgrzymki do Japonii.

Ojciec Hieronim - Franciszkanin
Michalina z Wrocławia Bg
Calendar
Termin: 21.04-09.05.2017
Pielgrzymka do Japonii i na Filipiny, kwiecień 2017
Quote

„Żeby się spotkać, trzeba się sobie przypatrzeć.”

                                                                      -św. Jan Paweł II

Droga Pani Marto,

Dziękuję Bogu za to, że mogłam być z Panią na pielgrzymce do Japonii i na Filipiny. Dziękuję Pani za opiekę, za wyrozumiałość i za profesjonalność. Z najlepszymi wspomnieniami!

Michalina z Wrocławia
ks. Andrzej Ścieszko, Łódź. Bg
Calendar
Termin: 17-24.06.2017
Pielgrzymka do Fatimy w czerwcu 2017
Quote

Drodzy Państwo.

Dziękujemy za pielgrzymkę do Fatimy w dniach  17-24  czerwca.  Program super. Nasyciłem się w Fatimie, czego naprawdę  oczekiwałem. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Pani Basi - chodzący  Anioł. Pani Ola , charyzmatyczny przewodnik. Z Panią Olą można  jechać  na koniec świata. Ogromy, piękny i wielki talent.
Gratulacje i ogromne uznanie. 

Panie  Prezesie  ,  wiele  ciepłych  słów  słyszałem  o Panu i Firmie. Dziękuję  i gratuluję. Można z Państwem pielgrzymować. Z wdzięcznością i modlitwą.

ks. Andrzej Ścieszko, Łódź.
Marzena Bg
Calendar
Termin: 5-12.06.2017
Pielgrzymka do Ziemi Świętej, czerwiec 2017
Quote

Wszystkim polecam biuro Misja Travel. To już mój drugi wyjazd z tym organizatorem.
Pielgrzymkę oceniam na 5+. Już trzykrotnie odwiedziłam Ziemię Świętą, w tym 
dwukrotnie z Misją Travel. Pierwszy to Izrael -Jordania i Izrael 5-12.06.
Jeden i drugi wyjazd był na wysokim poziomie, jednak ten drugi był 
wyjątkowy, a to sprawą wyjątkowych ludzi, przewodnika ks. Rafała Orlowskiego oraz pilotki Magdy.
Ks. Rafał jak i Magda bardzo kompetentni i sympatyczni, oddani całym sercem nam, pielgrzymom.
Nie mogę pominąć ludzi z którymi pielgrzymowałam, jedna rodzina pomimo, że jesteśmy z różnych 
stron kraju i świata. Niezapomniany czas.
Ziemia Święta to cudowne miejsce, polecam taki wyjazd. Życzę wszystkim, aby realizować
swe pielgrzymie marzenia z Misja Travel, Magdą i ks. Rafałem Orłowskim, który pomaga w 
poznaniu Piątej Ewangelii, jaką jest Ziemia Święta.
Czekam na nowy program pielgrzymeki/wycieczki do Izraela, może dłuższe niż 8 dni.
Jest tyle ciekawych miejsc do odkrycia.
Pozdrawiam.

Marzena
Katarzyna i Dobrosław Bg
Calendar
Termin: 5-10.06.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Witamy!

Chcieliśmy po naszym powrocie z pielgrzymki napisać kilka słów opinii na temat Waszych usług. Serdecznie dziękujemy za wspaniały czas jaki dzięki Misja Travel mogliśmy spędzić na pielgrzymce do Fatimy w terminie 5-10.06.17.

Wspaniała organizacja, przewodnicy i bogaty program, realizowany z największą starannością i wielkim sercem.

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmy p. Małgosi (Małgorzata Tomaszkiewicz), która niezmordowani radziła sobie z wymagającą i na dodatek dużą 57 osobową grupą pielgrzymów.

Mimo różnych napotykanych trudności, nie dała nam nigdy odczuć związanego z tym dyskomfortu. Przez cały czas pobytu oraz podróży, mieliśmy pełne poczucie bezpieczeństwa i troski z jej strony. Poza tym, bardzo zajmująco umiała opowiadać o miejscach, która zwiedzaliśmy. Znajomość języka, wiedza o zwyczajach itp..

Potrafiła też dyskretnie uczestniczyć w naszych przeżyciach pielgrzymkowych oraz dostosowywać program do potrzeb i pragnień każdego uczestnika z osobna. To wielka umiejętność! Niezwykle taktowna. Osoba z dużą kulturą osobistą i wrażliwością. Wielkie dzięki i ogromne brawa dla niej!!! :)

Chcemy też z zachwytem opowiedzieć o drugiej przewodniczce p. Oli. Swoim entuzjazmem, ogromną wiedzą, dowcipem oraz sercem (pełnym żywej wiary w Boga), bardzo ujęła nas, ludzi spragnionych autentyzmu i szczerej prostoty. Byliśmy zadziwieni, że ta młoda osoba, ma w sobie tyle dojrzałości, a jednocześnie dziecięcej radości i wolności. To w dzisiejszych czasach rzadko spotykane! :)

Co to przewodnika duchowego, to również spisał się bez zarzutu. Nic dodać nic ująć. Do tańca i do różańca! :) Niech mu Bóg błogosławi w jego posłudze kapłańskiej. Kapłana, dającego świadectwo i potrafiącego okiełznać modlitwą i śpiewem zamęt wewnętrzny rozgadanej, rozbrykanej "autokarowej trzódki"! :)

Gratulujemy Misja Travel wspaniałych pracowniów oraz wysokiego poziomu usług! Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z hoteli (świetny standard w niskiej cenie wycieczki) jak i transportu.

Z całą odpowiedzialnością będziemy polecać Was znajomym!

Katarzyna i Dobrosław
Dorota i Piotr Bg
Calendar
Termin: 7-14.09.2016
Pielgrzymka do Ziemi Świętej
Quote

Szanowni Państwo, pracownicy biura Misja Travel.


Wczoraj wróciliśmy z zaoferowanej przez Wasze biuro pielgrzymki do Ziemi Świętej. Jadąc oczekiwaliśmy ciekawej wycieczki krajo- i kulturoznawczej. Rodzinny wyjazd miał być kolejnym, ciekawie spędzonym wspólnym urlopem. Tego, co każdy z nas przeżył trudno jednak wyrazić słowami. I w tym miejscu nie mogę pominąć wyjątkowej oprawy naszej drogi, jaką służył nam ks. dr Ryszard Kempiak. Jego niebywała wiedza historyczna i biblijna, wspaniała umiejętność przekazania tego słuchaczom, zaangażowanie i zdyscyplinowanie, a przede wszystkim uwielbienie dla Boga stało się dla nas istnym drogowskazem podczas tych siedmiu dni prawdziwych rekolekcji w drodze.


Historia ludzkości, historia chrześcijaństwa, historia narodu żydowskiego i Palestyny - splecione w jedno. A to wszystko wśród wciąż żywych znaków narodzenia, życia, nauczania, śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Teraz przyjdzie czas na poukładanie tego wszystkiego,  kontemplację i wyciągnięcie mądrych wniosków. Poznać, Ukochać, Naśladować (za te słowa dziękuję ks. Krzysztofowi) - to prawdziwe przesłanie nauki Jezusa Chrystusa. Mam nadzieję, że ziarno zasiane podczas tej pielgrzymki  zaowocuje w  życiu moim, moich najbliższych, a także pozostałych pielgrzymów, z którymi dane nam było podróżować.


Jeśli będzie taka możliwość, będę wdzięczna za przekazanie moich słów wraz z wielkim podziękowaniem jeszcze raz ks. Ryszardowi, a także wszystkim uczestnikom naszej pielgrzymki na czele ze wspaniałymi duszpasterzami, ks. Marianem, ks. Stanisławem, ks. Krystianem, ks. Stanisławem, ks. Mirosławem oraz cudownymi "10-latkami". Dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna.


Z wyrazami ogromnej wdzięczności

Dorota i Piotr
Barbara i Heinrich z Niemiec Bg
Calendar
Termin: 19-26.10.2016
Pielgrzymka Narodowa do Włoch
Quote

Aby moc uczestniczyc w tak wspanialej piegrzymce (Narodowa Pielgrzymka do Wloch), trzeba miec naprawde duzo szczescia i ja wraz z moim mezem mielismy to szczescie.

W wielkim skrocie napisze, ze to byla nie tylko pielgrzymka, a wiec COS dla duszy ale rowniez bardzo atrakcyjna przygoda-podroz do Wloch w towarzystwie nonstop z Bozego powolania KSIEDZEM Karolem, ktory nie tylko dbal o codzienne Msze Sw; modlitwy, wyjasnial i tlumaczyl problemy zwiazane z Wiara i bawil wspanialym humorem. Ksiadz Karol zaszokowal nas szczegolnie odnowieniem przysiegi malzenskiej, nas po juz 42 latach malzenstwa. Wielkie wzruszenie i do lez emocje! Nasze dwie Pilotki: Pani Hania i Pani Marta wykazaly sie nie tylko duza wiedza i wspaniałym talentem organizatorskim, bo wszystko bylo perfekt, a juz wrecz niesamowitym bylo, ze codziennie przystepowaly wraz z nami do Komunii Sw. To byla TA nasza totalnie NAJ.. Pielgrzymka w naszym zyciu ze wszystkich do tej pory, tez ze wspaniala grupa bardzo sympatycznych ludzi z calej Polski! DZIEKUJEMY bardzo i serdecznie pozdrawiamy wszystkich organizatorow i uczestnikow tej kochanej Pielgrzymki...

SZCZESC BOZE!

Barbara i Heinrich z Niemiec
Maria i Zygmunt z Wrocławia Bg
Calendar
Termin: 18-23.04.2016
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Witam
Przesyłam opinię Biura   oczywiście pozytywna, bardzo dziękujemy za cudowny wyjazd. Polecamy wszystkim.


Z BP Misja Travel byliśmy na pielgrzymce w Portugalii i Hiszpanii. Wspaniała organizacja wyjazdu, miła i rodzinna atmosfera jaka panowała na wyjeździe sprawiła, że wszyscy czuli się wspaniale.

Nasza przewodniczki Ola, Zuza i Patrycja zawsze uśmiechnięte, przekazywały mnóstwo ciekawych i interesujących informacji na temat miejsc, które zwiedzaliśmy. Hotele w których byliśmy zakwaterowani były czyściutkie, pokoje ładne, wyżywienie bardzo dobre.

To był nasz pierwszy wyjazd z Misja Travel, ale na pewno nie ostatni.

Pozdrawiamy

Maria i Zygmunt z Wrocławia
Magdalena - Łaziska Górne Bg
Calendar
Termin: 17-24.03.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Witam!
Jestem cały czas pod wrażeniem wspólnego pielgrzymowania do Fatimy, Santiago i pozostałych cudownych miejsc. To naprawdę niesamowite i niezapomniane przeżycie. Jestem ogromnie wdzięczna za wszelką pomoc i troskę z Państwa strony podczas przygotowań i całego wyjazdu. 

Serdecznie pozdrawiam!

Magdalena - Łaziska Górne
Janina Bg
Calendar
Termin: 17-24.03.2017
Pielgrzymka do Portugalii
Quote

Wspaniała organizacja i przewodniczka Ola. Cudowne miejsce i klimat wśród pielgrzymów. Tam można się wyciszyć!

Janina
Ewelina z Suwałk Bg
Calendar
Termin: 17-24.02.2017
Pielgrzymka do Ziemi Świętej, luty 2017
Quote

Cudowna pielgrzymka do Ziemi Świętej! Przeżycie przez wielkie P. Perfekcyjnie wszystko zorganizowane. Plan bardzo bogaty, wspaniali ludzie. Czuć było ogromne zaangażowanie i serce włożone przez organizatorów. Polecam na 102%.

Ewelina z Suwałk
ks. Kan. Witold Parecki z Poznania Bg
Calendar
Termin: 18-25.03.2017
Pielgrzymka do Ziemi Świętej, marzec 2017
Quote

Moi parafianie z ks. proboszczem Witoldem Pareckim uczestniczyli w pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach 18-25 marca z biblistą ks. dr Rafałem Orłowskim CMH i pilotką Hanną. Organizacją pielgrzymki zajęło się Biuro Podróży Misja Travel z Poznania, Strzelecka 34/10. 

Zaproponowany program był bardzo bogaty dla ducha i ciała. 

Z przebiegu i realizacji przebiegu pielgrzymki wszyscy uczestnicy są w pełni zadowoleni. 

Jako jeden z uczestników z pełną odpowiedzialnością polecam innym usługi tego biura. 

ks. Kan. Witold Parecki z Poznania
ks. Tomasz Mączewski Bg
Calendar
Termin: 17-24.03.2017
Pielgrzymka do Portugalii, marzec 2017
Quote

Pierwszy raz miałem okazję udać się na pielgrzymkę do Fatimy w dniach 17-24 marca 2017 r. z biurem Misja Travel i jestem pod każdym względem usatysfakcjonowany. Dobra organizacja, znakomite warunki hotelowe, jedzenie (można by wręcz rzec, że zbyt dobre:) ) oraz możliwość zobaczenia wielu miejsc i to, co najważniejsze w pielgrzymowaniu – sporo czasu na modlitwę i pogłębienie życia duchowego w Fatimie, w Santiago de Compostela i nie tylko. Wraz z nami podróżowała pani Marta, Szefowa Biura, która uśmiechem, życzliwością i troską o każdego wprowadzała znakomitą atmosferę i dbała, by każdy czuł się wspaniale. Ponadto towarzyszący profesjonalni przewodnicy, pozwolili poznać wiele interesujących historii i szerzej nieznanych szczegółów, a przy tym także nie zabrakło dobrej opieki ze strony duchownych. Klimatu i uroku pielgrzymowania z tym Biurem dodają także sami pielgrzymi, którzy raz poznawszy jego atuty, podróżowali z nim po raz kolejny. Podróżowanie z Misja Travel gromadzi zatem wspaniałych Ludzi, którzy uśmiechem i życzliwością pokazują, że taka forma pielgrzymowania sprawia im ogromną radość oraz spełnia ich oczekiwania. Gorąco polecam Misja Travel i mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie będę miał przyjemność podróżować z tak wspaniałą Firmą i równie cudownymi Ludźmi. Dziękuję Kierownictwu, Organizatorom, Przewodnikom, Duchownym i wszystkim Pielgrzymom za świetnie przeżyty czas w duchu chrześcijańskim.

ks. Tomasz Mączewski
Bogdan ze Szczecina Bg
Calendar
Termin: 22-26.03.2017
Pielgrzymka do Portugalii i Santiago, marzec 2017
Quote

Niesamowite biuro podróży. ..serdeczne gratulacje dla biura. P. Marcin wasz reprezentant znakomity...z chęcią po pielgrzymce do Fatimy z której właśnie wracamy będziemy korzystać z Waszych ofert.

Bogdan ze Szczecina
Bernadeta z Nakła Bg
Calendar
Termin: Wrzesień 2016
Wycieczka do Włoch
Quote

Dobre, sprawdzone biuro podróży, które prowadzą praktycy. Właściciele sami lubią jeździć,zwiedzać, odkrywać nowe trasy i miejsca święte, pielgrzymować...Najpierw sami testują nową trasę. Przygotowują całość proponowanej pielgrzymki perfekcyjnie.

Bernadeta z Nakła
Mirosław - Szczecin Bg
Calendar
Termin: 22-26.03.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Właśnie wróciłem z pielgrzymki do Portugalii ,pielgrzymka była organizowana przez Misja Travel dla parafii świętego Ottona w Szczecinie w sposób profesjonalny , wszystko było dopracowane doskonale ,pilot pielgrzymki Pan Marcin był po prostu świetnie przygotowany . To też bardzo dziękujemy.

Mirosław - Szczecin
Katarzyna ze Szczecina Bg
Calendar
Termin: 22-27.03.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Portugalia 22-27.03.2017. Wspaniale spędzony czas z Misją Travel. Perfekcyjna organizacja, świetna atmosfera, profesjonalny i sympatyczny Pan Marcin i przewodniczka Ola, której osobowość i ogromna wiedza ujęła każdego bez wyjątku. Z panią Olą i z Misją Travel mam nadzieję spotkać się nie raz.Dziękuję serdecznie!

Katarzyna ze Szczecina
ks. Krzysztof Zdziarski - Szczecin Bg
Calendar
Termin: 22-26.03.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Misja z sercem! Perfekcyjna organizacja pod każdym względem. Perfekcyjni przewodnicy. Gratulujemy i liczymy na dalszą współpracę!

ks. Krzysztof Zdziarski - Szczecin
Mirosława z Jarocina Bg
Calendar
Termin: 11-16.04.2016
PIelgtzymka do Fatimy, kwiecień 2016
Quote

Super pielgrzymka przewodniczki Pani Ola i Pani Patrycja o oczywiście ksiądz Adam.Pozdrawiam

Mirosława z Jarocina
Mariola Amira G. - Legica Bg
Calendar
Termin: 18-23.04.2016
Pielgrzymka do Fatimy, kwiecień 2016
Quote

Wspaniały wyjazd do Portugalii i Hiszpanii ... dziękujemy za cudowną atmosfere jaka panowała na wyjeździe.Polecam wszystkim ... Ocena 5 to za mało... jak dla mnie 6+

Mariola Amira G. - Legica
Jolanta  z Warszawy Bg
Calendar
Termin: 20-23.05.2017
Pielgrzymka do Jerozolimy i Betlejem
Quote

Polecam!!
Jerozolima 20/23.06.16
Życzliwość, empatia pilota i przewodnika, dostosowanie zwiedzania do możliwosci grupy oraz bardzo ciekawy program.

Jolanta z Warszawy
Karolina - Gliwice Bg
Calendar
Termin: 26-29.02.2016
Wyjazd na mecz - Barcelona
Quote

Rewelacja.... Polecam wszystkim... Pani Ewa jako przewodnik!!!! Polecam wszystkim!!!!

Karolina - Gliwice
Ryszard i Barbara z Trzyciąża Bg
Calendar
Termin: 4-11.02.2017
Pielgrzymka do Ziemi Świętej, luty 2017
Quote

W imieniu swoim i małżonki składamy na Pana ręce wielkie podziękowania dla całego Biura Podróży za zorganizowanie  wyjazdu  i wspaniałą realizację programu pielgrzymki. Było naprawdę super w każdym wymiarze.

Prosimy jeśli będzie to możliwe o przekazanie podziękowań przede wszystkim naszemu opiekunowi duchowemu i przewodnikowi Księdzu Profesorowi  Ryszardowi Kempiakowi za  wielki trud i wkład w owocne przeżycie tych rekolekcji na Świętej Ziemi.

Mając nadzieję że być może w niedalekiej przyszłości spotkamy się dzięki Waszemu Biuro na szlaku pozostajemy  z wyrazami szacunku i uznania.

Ryszard i Barbara z Trzyciąża
Hanna z Warszawy Bg
Calendar
Termin: 1 - 6.05.2017
Pielgrzymka do Fatimy, 1-6.05.2017
Quote

Dzień dobry,
Tak, jak to często bywa wszystko co dobre szybko się kończy. Pielgrzymka do Fatimy z Misja Travel okazała się cudownym przeżyciem. Nawet w najśmielszych snach nie wyobrażałam sobie ze będzie tak pięknie . Wszyscy pielgrzymi są zachwyceni jest to niewątpliwie cudowne miejsce
ale tez wielka zasługa księdza Adama, Ksiądz nie tylko się nami opiekował, pięknie śpiewał, ciekawie opowiadał o miejscu, charyzmatycznie się modlił, ale okazał nam wiele serca. Z tego co pielgrzymi opowiadali to nie spotkali jeszcze na swoim szlaku pielgrzymkowym takiego Przewodnika. Hotele świetne jedzenie też.
Pragnę za wszystko serdecznie podziękować i mam nadzieje na dalszą współpracę:)))

Hanna z Warszawy
Krystyna - Darmstedt Bg
Calendar
Termin: 23.04 - 1.05.2017
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Witam, 
Chciałam jeszcze raz tą drogą gorąco podziękować za czas spędzony z nami na pielgrzymce, za wspaniałą i perfekcyjną organizację i przewodnictwo, za nieustanną troskę o pielgrzymów, spędzony czas z nami na modlitwie, przekazanie nam bardzo ciekawych informacji o zwiedzanych miejscach, za piękne widoki i niezapomniane wrażenia i przeżycia z bogatej pielgrzymki po świętych miejscach we Włoszech. Życzę panu, panie Janie i całemu biuru Misja Travel wszystkiego najlepszego i dużo owoców z Waszej pięknej pracy. 

Krystyna - Darmstedt
Kazimierz - Węgrów Bg
Calendar
Termin: 21.04 - 9.05.2017
Pielgrzymka do Japonii i na Filipiny
Quote

Pragnę gorąco podziękować za odbytą  pielgrzymkę do Japonii śladami św. Maksymiliana Marii Kolbego oraz Jana Pawła II i na Filipiny.Organizacja i podejście do pielgrzyma budzi ogromny szacunek a troskę o dobre samopoczucie niech potwierdzi załączone zdjęcie.

POZDRAWIAM WŁAŚCICIELI I PRACOWNIKÓW BIURA PIELGRZYMKOWEGO MISJA TRAVEL.

Kazimierz - Węgrów
ks. Grzegorz Bg
Calendar
Termin: 27.04-05.05.2017
Wycieczka do Armenii
Quote

Pax Christi!!!

Szanowni Państwo

już mija ponad dwa tygodnie od zakończenia wycieczki do Armenii. Dziękuje za jej organizację. Naprawdę warto odwiedzić ten kraj. Serdeczne podziękowanie składam za tak wspaniałego i sympatycznego przewodnika pani ą Marię, która z takim entuzjazmem wprowadzała nas w arkana wiedzy na temat zwiedzanego zakątka ziemi.

ks. Grzegorz
Mirosława, Malechowo-Laski Bg
Calendar
Termin: 6-13.05.2017
Pielgrzymka do grobu Ojca Pio
Quote

Chciałabym podziękować Misji Travel za wspaniałą pielgrzymkę do Włoch i do grobu Ojca Pio w dniach 6-13.05.2017 .Bardzo dobra organizacja, wszystko dopasowane i dopięte na ostatni guzik.Podziękowania również dla najlepszej pani pilot Barbary /ogromna wiedza , bardzo miła i zorganizowana osoba/. Podziękowania również dla księdza Grzegorza za modlitwy, msze i również dużą wiedzę na temat miejsc w których byliśmy. Z całego serca polecam Biuro Podróży Misja Travel wszystkim którzy chcą zobaczyć ciekawe miejsca. Dziękuję bardzo.

Mirosława, Malechowo-Laski
Anna z Wrocławia Bg
Calendar
Termin: 23.04-1.05.2017
PIelgrzymka do Włoch Południowych
Quote

Pierwszy raz mieliśmy okazję korzystać z oferty biura,ale chyba nie ostatni

Anna z Wrocławia
ks. Rafał Stachowiak Bg
Calendar
Termin: 9-16.05.2017
Pielgrzymka do Włoch - maj 2017
Quote

To biuro sprawia ze chwile Twego życia stają się chwilami szczęścia i chwilami niezapomnianymi .

ks. Rafał Stachowiak
Katarzyna i Arnold z Wrocławia Bg
Calendar
Termin: 27.05 - 3.06.2017
Pielgrzymka do Włoch, maj 2017
Quote

Dzień dobry,

Serdeczne podziękowania dla biura Misja Travel za zorganizowanie wspaniałej pielgrzymki do Włoch. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu. Tyle pięknych miejsc zobaczyliśmy, poznaliśmy wspaniałych ludzi aż serce rośnie :) Ksiądz Grzegorz oraz Pani Basia zawsze o nas dbali, ukazali nam piękno Włoch, dzielili sie swoją wiedzą jak i zaszczepili swoją pasję do Włoch. Wspaniali, serdeczni ludzie.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
 

Katarzyna i Arnold z Wrocławia
Grzegorz Dzikowski - Stowarzyszenie 'Pontyfikat Papieża Jana Bg
Calendar
Termin: 29.03 - 3.04.2017
Pielgrzymka do Fatimy na 100-lecie Objawień
Quote

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wspaniale zorganizowaną i zrealizowaną w termie 29.03.2017 - 3.04.2017 pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Fatimy, z okazji rocznicy stulecia Objawień Fatimskich. 

Życzliwość, uprzejmość oraz profesjonalizm Pana osobiście i pracowników spowodował, że wszyscy uczestnicy tej pielgrzymki  są pod bardzo miłym wrażeniem wspólnie spędzonych dni i programu, który ku ogólnemu zadowoleniu i radości spełnił z przyjemnością nasze oczekiwania!

Dziękujemy za przewodniczkę p. Margaridę, która codziennie, od rana do późnego wieczora, dzieliła się swoją kulturą i grzecznością oraz niezwykłą wiedzą podpartą dogłębną wiedzą biblijną, jak również bardzo ciekawymi informacjami z życia i obyczajów mieszkańców tamtych ziem. 

Raz jeszcze dziękując, życzymy Błogosławieństwa i Bożej Opieki na na dalsze lata w działalności zawodowej i życiu prywatnym oraz pięknych owoców ze szlachetnej pracy na rzecz innych ludzi. 

Grzegorz Dzikowski - Stowarzyszenie 'Pontyfikat Papieża Jana
Regina i Tadeusz z Jaworzna Bg
Calendar
Termin: 27.05 - 3.06.2017
Pielgrzymka do Włoch w maju 2017
Quote

Witamy serdecznie,

Ogromne podziękowania dla biura Misja Travel za profesjonalne zorganizowanie pielgrzymki do Włoch. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania w nasz pobyt w słonecznej Italii. Dziękujemy za wielkie serce i pracę Pani Basi:-))) Duchowe wsparcie i wiedzę, nie tylko teologiczną, dla księdza Grzegorza. Jest nam miło polecić takie osoby oraz biuro innym naszym znajomym. Podziękowania kierujemy również do wszystkich uczestników pielgrzymki za wspaniałe chwile spędzone w Waszym gronie. W czasie tej pielgrzymki mieliśmy okazję pogłębić naszą wiarę, zobaczyć wspaniałe miejsca i przede wszystkim otworzyć się na poznanie drugiego człowieka.

Regina i Tadeusz z Jaworzna
Ewa i Andrzej Bg
Calendar
Termin: 18-21.03.2017
Pielgrzymka do Ziemi Świętej
Quote

Witamy serdecznie,

Dziękujemy za wspaniałą pielgrzymkę.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pielgrzymki, bardzo dziękujemy za profesjonalnie zorganizowaną pielgrzymkę.

Zarówno Pani Pilot jak i Ksiądz Przewodnik byli bardzo dobrze przygotowani i bardzo chętnie się Ich słuchało.

Ewa i Andrzej
Joanna Bg
Calendar
Termin: 17-24.03.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Witam serdecznie! Ja uczestniczyłam w pielgrzymce do Fatimy w terminie 17-24.03.2017. Z pobytu w Fatimie i z całej pielgrzymki jestem bardzo zadowolona.

Dziękuję organizatorom.

Joanna
Dorota Bg
Calendar
Termin: 1-6.05.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Drodzy Pracownicy Biura Misja Travel,

w Maju miałam szczęście uczestniczyć w pielgrzymce do Fatimy organizowanej przez Wasze biuro. Choć minęło już ponad dwa tygodnie, nadal jestem pod wielkim wrażeniem.. Począwszy od planu pielgrzymki, programu poszczególnych dni, hoteli - tu należy zaznaczyć standard, ale też lokalizację, transport i tu znowu komfort przejazdu i długość pokonywanej trasy, wszystko przemyślane i dopracowane.

No i przewodnik, Ks. Adam, zawsze w 100% dla nas, punktualny, uśmiechnięty, rzeczowy, otwarty, przystępny, religijny, elokwentny...mogłabym tak pisać i pisać, potrafi nawiązać kontakt zarówno z młodymi jak i starszymi osobami, ogarnia oczekiwania całej grupy, bardzo ciężki do wyprowadzenia z równowagi (nie udało nam się), rewelacyjny przewodnik duchowy - prowadząc modlitwy i nabożeństwa, przybliżając historię tych świętych miejsc oraz niezastąpiony przewodnik wycieczki, przybliżając kulturę, historię, kuchnię, gospodarkę, warunki życia zwiedzanych miejsc, regionów czy całej Portugalii, a jednocześnie jasno wyznaczający zasady, dbający o dobro każdego uczestnika. Jego osoba jest wielką częścią sukcesu całego wyjazdu.

Muszę wspomnieć jeszcze o Pani Patrycji, przewodniczce po Porto, kopalnia wiedzy a jednocześnie pasja, z jaką opowiadała o tym mieście i regionie na pewno przyczyniły się do chęci powtórnego odwiedzenia tego miasta, oraz faktu, że Porto oficjalnie stało się moim ulubionym trunkiem.

Wszystko to miało wpływ na atmosferę spokoju, zaufania, radości i jakości przeżywania tego szczególnego czasu.

Bardzo Wam dziękuję i wiem, że był to mój pierwszy, ale nie ostatni wyjazd z Wami.

Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów i nowych tras pielgrzymkowych.

Dorota
Zofia Bg
Calendar
Termin: 1-6.05.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Dobra organizacja pielgrzymki, ale jednocześnie z pozostawieniem sporej ilości czasu na indywidualne przeżywanie wizyty w Sanktuarium Fatimskim, w wieczornych procesjach, w domach pastuszków. Niezapomniana Fatimska droga krzyżowa wśród oliwnych gaików. Wspaniała wizyta w Santiago di Compostela w Hiszpanii. Warunki zakwaterowania jak w dobrym biurze podróży, a nie na pielgrzymce, posiłki w wyborze więcej niż satysfakcjonującym. N i radosny, bezpretensjonalnie bezpośredni ksiądz Adam - rezydent Biura, opiekujący się naszą grupą w Fatimie, Lizbonie, Santiago - wprowadzający nastrój pielgrzymki studenckiej, co ja, starsza już osoba (62) powitałam z miłym zaskoczeniem.

Zofia
Danuta Bg
Calendar
Termin: 3-8.07.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Drodzy Państwo!

Byłam na pielgrzymce w Fatimie w okresie 03-03.2017r. Chciałabym podziękować za dobrą organizację w/w pielgrzymki i jest to oczywiście zasługą pracowników biura, którzy dużo wcześniej załatwiają, uzgadniają, ustalają wszystko co dotyczy naszego pielgrzymowania.. Ale już sam pobyt pielgrzymów też wymaga czujności i koncentracji, za co należy się również podziękowanie dla p. Agaty (delikatność, subtelność), ks. Adama, który jest bardzo ok (czujny, pomocny, opiekuńczy, cierpliwy i w dodatku pięknie mówi, a jak śpiewa!!!) i też Panie przewodniczki, które są warte słuchania.

Jeszcze raz dziękuję i przesyłam pozdrowienia i życzę samych sukcesów w organizacji wyjazdów, a ja zostaję z nadzieją, że skontaktuję się z Państwem odnośnie jakiegoś wyjazdu.

Danuta
Ania z Legionowa Bg
Calendar
Termin: 3-8.07.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Organizacja pielgrzymki profesjonalna, super Panie przewodniczki, warunki hotelowe bardzo dobrze, cieszę się, że na ostatniej kolacji miałam przyjemność poznać kuchnię portugalską. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się wybrać z Misją Travel na pielgrzymkę.

Ania z Legionowa
Ania z Gdańska Bg
Calendar
Termin: 3-8.07.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Naprawdę wszystko dobrze zorganizowane i dopięte niemalże na ostatni guzik. Wychodzą na przeciw osobom niepełnosprawnym i pomagają pokonać przeszkody ruchowe by uczestnik jak najwięcej zobaczył i wyniósł. Pilnują by wszystko grało. Co ważne to dziewczyny pilotko na bieżąco pilnują by nikt się nie zagubił. Miłe i uśmiechnięte i naprawdę równe dziewczyny Ola i Marta. Przewodniczka Ola to prawdziwa profesjonalistka i tak ciekawie opowiada, że dużo zostanie w głowie na długo.

Warto było jechać z tym Biurem. POLECAM WSZYSTKIM

Ania z Gdańska
Lucyna Bg
Calendar
Termin: 17-27.06.2017
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Z biurem podróży Misja Travel byłam na pielgrzymce we Włoszech w dniach 17-27.06.2017. Był to mój pierwszy wyjazd z tym biurem. Jestem bardzo zadowolona z tak profesjonalnego przygotowania pielgrzymki. Duża w tym zasługa Pani Marty, która była naszą pilotką.

Pani Marta posiada dużą wiedzę, którą chętnie się z nami dzieliła. Zobaczyliśmy dużo wspaniałych miejsc. Z całego serca polecam Biuro Podróży Misja Travel, tym którzy chcą zobaczyć ciekawe miejsca. Myślę, że jeszcze z tym biurem pojadę na natępną pielgrzymkę.

Lucyna
Bożena Bg
Calendar
Termin: 3-8.07.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Miła Pani Agato,

Dziękuję za świetnie zorganizowaną pielgrzymkę,profesjonalną obsługę,polecam znajomym biuro Misja Travel,życzę powodzenia i może do zobaczenia na następnej.:))))

Bożena
Sylwester z Wrzeszcza Bg
Calendar
Termin: 3-8.07.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Polecam Serdecznie. Wszystko zorganizowane bardzo dobrze. Panie z biura wykazały dużo zrozumienia i cierpliwości nawet z ciężkimi przypadkami były bardzo pomocne. Atmosfera super.

Sylwester z Wrzeszcza
Ewelina Bg
Calendar
Termin: 3-8.07.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Pielgrzymka była bardzo fajna bardzo, fajni nowi ludzie grupa bardzo zgrana. Problem z lepszym powiadomieniem że za bagaż główny trzeba dopłacać w obie strony po 260 zł. Pilotka Pani Agata bardzo miła i pomocna, ksiądz Adam bardzo fajny, dowcipny człowiek, który umie ciekawie opowiadać nie tylko o Fatimie, ale również o Portugalii. Pokoje w hotelach dobre, posiłki mogły być bardziej urozmaicone szczególnie śniadania. Program bardzo napięty, mogło być więcej czasu nad Oceanem na kąpanie się w nim i opalanie.

Ogólnie program bardzo ciekawy można było się spokojnie pomodlić w danych intencjach, oraz pozwiedzać. Polecam te biuro wszystkim co lubią zwiedzać, odpoczywać i modlić się.

Ewelina
Danka Bg
Calendar
Termin: 5-10.06.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Witam serdecznie! Chcę podziękować za wspaniale zorganizowaną pielgrzymkę do Fatimy i Santiago w dniach 5-10 czerwiec/2017. Jeszcze teraz jestem pod wrażeniem rej "wyprawy" w szczególności dziękuję opiekunom duchowym, Pani Małgorzacie i przewodniczce Pani Oli. Było wspaniale.

Danka
Jadwiga i Marek Bg
Calendar
Termin: 17-24.03.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Bardzo dziękujemy za wspaniale przygotowaną pielgrzymkę do Fatimy 17-24.03.2017. Będziemy wszystkim polecać Pani Marto Misję Travel.

Jadwiga i Marek
Irena Bg
Calendar
Termin: 17-24.03.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Witam.

Pielgrzymka była bardzo dobrze zorganizowana. Jestem zachwycona sposobem organizacji czasu. Atmosfera stworzona dzięki Pani Marcie, ks. Bartosza i Brata Tomasza pozwoliła mi na prawdziwe duchowe przeżycie.

Czułam się wspaniale. Pozdrawiam.

Irena
Bogusia Bg
Calendar
Termin: 17-24.04.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Szanowni Państwo wspólnie z mężem byliśmy na pielgrzymce organizowanej przez Wasze Biuro do Fatimy w dniach 17.04.2017r. do 24.04.2017r. grupa II..

Z pielgrzymki jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy za piękne chwile. Szczególnie podziękowania dla Pani przewodnik oraz Pani Oliwki, która o nas bardzo dbała.

Bogusia
Iwona Bg
Calendar
Termin: 22-26.03.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Podsumowując pokrótce był to piękny wyjazd, niezapomniane chwile w otoczeniu wspaniałych ludzi. Duży rozmach organizacji i wiele cudownych miejsc do zwiedzania.

Osoby z pasją, którzy nie tylko są świetnymi ludźmi na co dzień ale profesjonalistami w pracy. Pan Marcin służył nam pomocą w każdej chwili i w każdej sytuacji.

Ogromny zakres wiedzy na tematy związane z historią całej Portugalii zaprezentowała nam Aleksandra Wojdyła. BRAWO

Serdecznie dziękuję i nie ukrywam chęci wyjazdu w tym składzie. Na pewno polecę Wasze biuro osobom zainteresowanym.

Iwona
Danuta Bg
Calendar
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Kto jeszcze nie był w Fatimie gorąco polecam pielgrzymkę z Misja Travel. Będziecie pod wrażeniem profesjonalnej organizacji.

Danuta
Katarzyna Bg
Calendar
Termin: 22-27.03.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Wspaniale spędzony czas z Misją Travel. Perfekcyjna organizacja, świetna atmosfera, profesjonalny i sympatyczny Pan Marcin i przewodniczka Ola, której osobowość i ogromna wiedza ujęła każdego bez wyjątku.

Z panią Olą i z Misją Travel mam nadzieję spotkać się nie raz. Dziękuję serdecznie!

Katarzyna
Ewa Bg
Calendar
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Niesamowite wrażenia i przeżycia. Wspaniała organizacja, wszystko dopięte na "ostatni guzik". Napewno wybiorę się z tym Biurem Podróży na jakąś inną Pielgrzymkę. Gorąco polecam.

Ewa
Krystyna Bg
Calendar
Termin: 22-26.03.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Super Biuro, pielgrzymka wspaniale zorganizowana,bez zarzutów. Pan Marcin doskonale przygotowany każdego dnia, oczywiście Panie pilotki również.

Krystyna
Janina Bg
Calendar
Termin: 17-22.03.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Wspaniała organizacja i przewodniczka Ola. Cudowne miejsce i klimat wśród pielgrzymów. Tam można się wyciszyć.

Janina
Romuald Bg
Calendar
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Polecam super wrażenia. Profesjonalna obsługa.

Romuald
Jolanta Bg
Calendar
Termin: 31.05-12.06.2017
Wycieczka do Gruzji
Quote

Chcę pogratulować Misji Travel, że zatrudnia tak dobrego pilota wycieczek jak pani Maria Kowalska. Pani Maria zaimponowała mi ogromną i wszechstronną wiedzą na temat Gruzji i bardzo dobrym przygotowaniem metodycznym do pracy z dorosłymi (a nauczyciele są trudną grupą zawodową) oraz wysoką kulturą osobistą.

Jestem pewna, że moją opinię o Pani Marii podzielają także inni uczestnicy wycieczki.

Jolanta
Izabela i Mikołaj Bg
Calendar
Termin: 9-23.11.2016
Wyprawa do Iranu
Quote

Serdecznie dziękujemy za tę piękną Wyprawę do Iranu.

Wyjazd został zorganizowany bardzo dobrze. Specjalne podziękowania pragniemy wyrazić panu Jakubowi Rybickiemu, który okazał się wspaniałym pilotem i przewodnikiem.

Myślimy, że jeszcze z Państwa Biurem gdzieś się wybierzemy.

Izabela i Mikołaj
Małgorzata Bg
Calendar
Termin: 21.04-12.05.2017
Pielgrzymka do Japonii
Quote

Japonia z Misja Travel - zdecydowanie polecam. Pielgrzymka przygotowana perfekcyjnie. Szczególnie doceniam możliwość codziennej Eucharystii, ale również poznanie kultury, kuchni i historii tego egzotycznego dla nas kraju.

Pani Marta i Pani Hania zawsze uśmiechnięte i profesjonalne. Była to dla nas z mężem wspaniała podróż na 25 rocznicę ślubu.

Małgorzata
Kazimierz Bg
Calendar
Termin: 21.04-09.05.2017
Pielgrzymka do Japonii
Quote

Pragnę gorąco podziękować za odbytą pielgrzymkę do Japonii śladami św. Maksymiliana Marii Kolbego oraz Jana Pawła II na Filipiny. Organizacja i podejście do pielgrzyma budzi ogromny szacunek.

Pozdrawiam właścicieli i pracowników biura pielgrzymkowego Misja Travel.

Kazimierz
Urszula Bg
Calendar
Opinia
Quote

Profesjonalizm, życzliwość i wyjątkowość = Biuro Podróży Misja Travel

Urszula
Grażyna Bg
Calendar
Opinia
Quote

Wspaniałe biuro, sprawdzone, godne polecenia.

Grażyna
Karolina Bg
Calendar
Opinia
Quote

Rewelacja.... Polecam Wszystkim... Pani Ewa Nadolna jako przewodnik!

Karolina
Magdalena Bg
Calendar
Opinia
Quote

Cud, miód i orzeszki.

Magdalena
Bogdan Bg
Calendar
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Piękna wyprawa na wysokim poziomie, jesteście świetni.

Bogdan
Marzena Bg
Calendar
Opinia
Quote

Super biuro, świetna organizacja, polecam wszystkim.

Marzena
Anna Bg
Calendar
Termin: 3-8.10.2016
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Przy tak dobrej organizacji i wspaniałych pilotach, przewodnikach Pani Oli i Patrycji oraz przy niezwykle ubogacającej opiece duchowej ks. Adama można pielgrzymować na krańce świata. W tak wspaniałym gronie rozśpiewanych, szczęśliwych i nad wyraz serdecznych ludzi poznane miejsca nabierają jeszcze większej wartości.

Anna
Izabela z mamą Bg
Calendar
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Wyjazd zorganizowany był perfekcyjnie, jestem pod wrażeniem. Ksiądz Adam jest świetnym przewodnikiem duchowym, jak również genialnym przewodnikiem w podróży. Także panie Ola i Patrycja pracują z ogromną pasją, mają szeroką wiedzę o kraju, jego historii i miejscach, które odwiedziliśmy.

Pragnę podziękować - w imieniu swoim i mamy. To była piękna pielgrzymka odbyta ze wspaniałymi ludźmi.

Izabela z mamą
Maria Bg
Calendar
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Portugalia, Hiszpania, byłam, sprawdzone, polecam!!!

Maria
Monika Bg
Calendar
Termin: 3-8.10.2016
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Super pielgrzymka, przewodniczki Pani Ola i Pani Patrycja i oczywiście ksiądz Adam.

Monika
Jolanta Bg
Calendar
Termin: 2-9.10.2016
Pielgrzymka do Włoch
Quote

W imieniu rodziców chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą organizację pielgrzymki do Włoch. Rodzice wrócili bardzo zadowoleni, szczególne podziękowania kierują do przewodników oraz kierowcy.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Jolanta
Miarek Bg
Calendar
Termin: 6-13.05.2017
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z pielgrzymki do Włoch od 6 do 13 maja, super organizacja, wróciliśmy odnowieni, zwiedziliśmy piękne miejsca, poznaliśmy bliżej świętych oraz miejsca cudów, coś pięknego, dzięki. Na szczególne uznanie zasługują ks. Grzegorz Grąbczyński, bardzo piękne kazania, to dzięki niemu wróciliśmy lepsi, oraz pani Barbara Miazga, super organizatorka, bardzo duża wiedza i umiejętności jej przekazywania, dla nich szczególne podziękowania, a fajnie że w ostatni dzień nie musieliśmy kwitnąć na lotnisku aż do odlotu, bo wiemy, że tak było wcześniej. Pozdrawiamy cały zespół biura.

Miarek
Miroscel Bg
Calendar
Termin: 6-13.05.2017
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Chciałabym podziękować Misji Travel za wspaniałą pielgrzymkę do Włoch i do grobu Ojca Pio w dniach 6-13.05.2017. Bardzo dobra organizacja, wszystko dopasowane i dopięte na ostatni guzik. Podziękowania również dla najlepszej pani pilot Barbary Miazgi / ogromna wiedza, bardzo miła i zorganizowana osoba.

Podziękowania również dla księdza Grzegorza za modlitwy, msze i również dużą wiedzę na temat miejsc w których byliśmy. Z całego serca polecam Biuro Podróży Misja Travel wszystkim którzy chcą zobaczyć ciekawe miejsca.

Miroscel
Zadowolona 6 osobowa grupa z Gdańska Bg
Calendar
Termin: 8-15.05.2016
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Z wielką przyjemnością składamy podziękowanie za profesjonalne zorganizowanie lotniczej pielgrzymki do Rzymu i Włoch środkowych.

Szczególne podziękowania składamy Paniom Marcie, Małgorzacie Kryczce oraz księdzu Wojciechowi za wspaniałą posługę duszpasterską podczas pielgrzymki.

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY!

Zadowolona 6 osobowa grupa z Gdańska
ks. Rafał Stachowiak Bg
Calendar
Termin: 9-16.05.2017
Pielgrzymka do Włoch
Quote

To biuro sprawia, że chwile Twego życia stają się chwilami szczęścia i chwilami niezapomnianymi.

ks. Rafał Stachowiak
Pielgrzymująca do Włoch Bg
Calendar
Termin: 17-27.06.2017
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Szanowna Pani Marto.

Pragnę jeszcze raz podziękować za wspaniałą pielgrzymkę do Rzymu i miejsc świętych, w szczególności za msze przy grobie Św. Jana Pawła II. Do tej pory mam ciarki i głos mi się załamuje jak wspominam to.

Dziękuję za organizacyjny profesjonalizm i "duchową ucztę" jaką mogła Pani zaoferować. Tak jak Ks. Andrzej powiedział w kazaniu podczas mszy  u Ojca Pio, iż każdy ma swoje powołanie i nie musi to być ambona, ołtarz. Pani powołaniem Pani Marto jest pokazanie i przekazywanie miejsc świętych związanych z naszą wiarą.

Dziękuję i życzę wytrwałości w spełnianiu swojego posłannictwa. Również żywię nadzieję, a nawet jestem przekonany, iż wkrótce się zobaczymy lub usłyszymy.

Pielgrzymująca do Włoch
ks. Mikołaj Bg
Calendar
Termin: 23.04-01.05.2017
Pielgrzymka do Włoch
Quote

W imieniu nas wszystkich pielgrzymów bardzo dziękuję za wiele trudu i wysiłku związanego z formalnościami dotyczącymi naszej pielgrzymi do Włoch śladami Ojca Pio.

Ta praca jest często ukryta, niewidoczna i do tego kosztuje wiele umysłowego wysiłku. Sam Pan Bóg tylko potrafi to określić.

Życzę dużo sił i wsparcia Bożej łaski do stawiania tych malutkich kroków w tej Bożej pielgrzymce po krętych i niekiedy górzystych ścieżkach naszej historii.

Jeszcze raz wielkie dzięki.

ks. Mikołaj
Ewa Bg
Calendar
Termin: 27.05-03.06.2017
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Dziękuję Pracownikom "Misji Travel" za wspaniałą organizację Pielgrzymki do Włoch od 27 maja do 3 czerwca 2017 r. Pragnę podziękować też niezwykle kompetentnym Paniom Przewodniczkom, a szczególnie p. Basi Miazdze ks. Grzegorzowi, którzy dołożyli wiele starań, aby atmosfera w grupie była tak miła, a pielgrzymka bardzo udana. Na pewno ja i moi znajomy jeszcze nieraz skorzystają z usług "Misji Travel".

Ewa
Regina i Tadeusz z Jaworzna Bg
Calendar
Termin: 27.05-03.06.2017
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Ogromne podziękowania dla biura Misja Travel za profesjonalne zorganizowanie pielgrzymki do Włoch. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania w nasz pobyt w słonecznej Italii. Dziękujemy za wielkie serce i pracę Pani Basi :-))) Duchowe wsparcie i wiedzę, nie tylko teologiczną, dla księdza Grzegorza. Jest nam miło polecić takie osoby oraz biuro innym naszym znajomym. Podziękowania kierujemy również do wszystkich uczestników pielgrzymki za wspaniałe chwile spędzone w Waszym gronie. W czasie tej pielgrzymki mieliśmy okazję pogłębić naszą wiarę, zobaczyć wspaniałe miejsca i przede wszystkim otworzyć się na poznanie drugiego człowieka.

Regina i Tadeusz z Jaworzna
Grzegorz Bg
Calendar
Termin: 29.06-06.07.2017
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Witam Panie Rafale

w imieniu własnym jak i mojej rodzinki chciałem serdecznie podziękować za uczestnictwo w Pielgrzymce do Włoch.

Jesteśmy pod wrażeniem miejsc, które zobaczyliśmy. Zapamiętamy to na długie lata. Szczególne podziękowanie dla P. Anitki naszej znakomitej pilotki - za Jej obecność, za wiedzę i sprawną organizację podczas Pielgrzymki. Za Jej uśmiech za Jej obecność - DZIĘKUJEMY. Super dziewczyna.

Również podziękowania za opiekę duszpasterską dla ks. Adama - słowa i Jego sposób bycia zapamiętamy na długo.

Grzegorz
Justyna i Marcin Bg
Calendar
Termin: 31.08-07.09.2017
Pielgrzymka do Włoch na Kanonizację Matki Teresy
Quote

Serdecznie dziękujemy za pielgrzymkę na Kanonizację Matki Teresy. Bardzo dobra atmosfera, opieka i kompetencja P. Anity, P. Małgosi w Rzymie oraz Ks. Wojciecha. Było super i będziemy polecać Wasze biuro :)) .

Justyna i Marcin
Małgorzata i Krzysztof Bg
Calendar
Termin: 19-26.10.2016
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Pragniemy złożyć Zespołowi Misji Travel nasze szczere podziękowania za wspaniałe przewodniczki naszej pielgrzymki, panie Hannę i Martę, które zadbały o sprawną i bezpieczną organizację, cudowną atmosferę, a ich bogata wiedza kulturowa o Włoszech była dla nas nieoceniona.

Będziemy chętnie polecać Misja Travel jako godne zaufania biuro podróży i sami chętnie skorzystamy jeszcze z Państwa usług.

Małgorzata i Krzysztof
Tomasz Bg
Calendar
Termin: 19-26.10.2016
Pielgrzymka do Włoch
Quote

W imieniu moich rodziców (Oni brali udział w pielgrzymce) - jeszcze raz DZIĘKUJĘ. Rodzice są zachwyceni!

Wasza pielgrzymka, która była prezentem na 50-cio lecie sakramentu małżeństwa okazała się najlepszym i niezapomnianym prezentem. Prezentem, który mile się wspomina przez wiele, wiele lat.

Podziękowań dla Was za profesjonalizm organizacyjny, za wspaniałą obsługę oraz miłą atmosferę i nie ma końca. To, że również po imprezie pamiętacie o swoich klientach i przesyłacie informacje związane z pielgrzymką, zdjęcia, linki do stron z artykułami medialnymi świadczy o Waszej klasie, jako Touroperator.

Tomasz
Marianna, Dorota i Agnieszka Bg
Calendar
Termin: 22-29.07.2017
Pielgrzymka do Włoch - lipiec 2017
Quote

W dniach 22-29.07.2017 r. uczestniczyłyśmy z naszą Mamą w niezapomnianej pielgrzymce do Włoch. Przez kilka dni spotkałyśmy na naszej drodze wielu Świętych, prosiłyśmy o wstawiennictwo w naszym życiu. To były niezapomniane chwile spędzone ze wspaniałą grupą pielgrzymkową (wszystkich pozdrawiamy), wyjątkowym opiekunem duchowym ks. Michałem oraz pełną ciepła i profesjonalizmu panią Basią - naszym przewodnikiem. W takim składzie warto udać się na kolejną wyprawę... Jesteśmy wdzięczne pani Basi za dodatkowe nieplanowane niespodzianki: pobyt nad Adriatykiem, potańcówkę przy włoskich rytmach czy przysłowiową wisienkę na torcie - pobyt w Castel Gandolfo.
Dziękujemy organizatorom za spełnianie tak ważnej misji w dzisiejszych trudnych czasach.

Marianna, Dorota i Agnieszka
Joanna z Żyrakowa Bg
Calendar
Termin: 22-29.07.2017
Pielgrzymka do Włoch - lipiec 2017
Quote

Miałam okazję uczestniczyć w pielgrzymce do Włoch w dniach 22-29 lipca 2017 i było to wspaniałe, ubogacające przeżycie zarówno dla mnie, jak i mojej siostry i rodziców. Bogaty program, ale zakładający czas na modlitwę, świetna organizacja, cudowna Pani Basia - nasza pilotka i wspaniały ksiądz Michał. Było naprawdę wspaniale, polecam z całego serca.

Joanna z Żyrakowa
Krystyna z Wrocławia Bg
Calendar
Termin: 21.04 - 9.05.2017
Pielgrzymka do Japonii i na Filipiny
Quote

Z Biurem Podróży Misja Travel pielgrzymowałam: w 2016 Ziemia św +Jordania, w IV/V 2017 Japonia +Filipiny. Biuro doskonale łączy kierunki do krajów pobliskich. Korzystają na tym pielgrzymi, zyskując czas i skracając uciążliwości podróży. Planowany kierunek kolejnej pielgrzymki do Meksyku + Kuby to dopiero rewelacja. Uczestnicząc w pielgrzymkach przeżywałam przygodę poznawania nowych miejsc związanych z życiem i męczeństwem chrześcijan w różnych czasach i na różnych kontynentach. Ogromna wiedza przewodników, opieka duchowa - perfekcyjna. Za doskonałą organizację, życzliwość,radość, a szczególnie za wyjątkową książkę "Chrystus w kraju samurajów" serdecznie dziękuję, dziękuję. Polecam pielgrzymowanie tylko z Biurem Misja Travel.

Krystyna z Wrocławia
Marcelina Bg
Calendar
Termin: 11-18.02.2017
Pielgrzymka do Ziemi Świętej
Quote

Pielgrzymka, w której uczestniczyłam była zorganizowana idealnie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!! Na pewno skorzystam jeszcze z innych ofert tego biura w przyszłości :)

Marcelina
Ewa i Andrzej Bg
Calendar
Termin: 18-25.03.2017
Pielgrzymka do Ziemi Świętej
Quote

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pielgrzymki, bardzo dziękujemy za profesjonalnie zorganizowaną pielgrzymkę.

Zarówno Pani Pilot jak i Ksiądz Przewodnik byli bardzo dobrze przygotowani i bardzo chętnie się Ich słuchało.

 

Ewa i Andrzej
Małgorzata i Krystyna Bg
Calendar
Termin: 19-26.10.2017
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Szanowni Państwo, brakuje nam słów by odpowiednio podziękować za możliwość uczestniczenia w Narodowej Pielgrzymce zorganizowanej przez Biuro Podróży Misja Travel :) Cała wyprawa była zorganizowana perfekcyjnie i to już od spotkania na lotnisku, przez zwiedzanie, uczestnictwo w Mszach Świętych po wspaniałą atmosferę umożliwiającą integrację z pozostałymi pielgrzymami przy pysznej włoskiej kuchni podczas wspólnych posiłków!

Szczególne słowa uznania za wiedzę i niesamowitą znajomość lokalnych realiów kierujemy do fantastycznych przewodniczek Pani Hani i Pani Marty :) Bez nich nie byłoby możliwe zwiedzanie tylu miejsc, a wiedza o zabytkach i kulturze Włoch budzi do dziś naszą zazdrość ;)

Nie możemy zapominać o obecności i codziennej posłudze księdza Karola, który umożliwił nam podróży także pod względem duchowym. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się uczestniczyć w wypoczynku zorganizowanym przez Państwa!

Polecamy Wszystkim serdecznie - pełen profesjonalizm i niesamowite wrażenia.

Małgorzata i Krystyna
Wiesława Bg
Calendar
Termin: 4-11.02.2017
Pielgrzymka do Ziemi Świętej
Quote

Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą przygodę dla ducha i ciała - Ziemia Święta.

Z wyrazami szacunku

Wiesława
Jola Bg
Calendar
Termin: 31.07-05.08.2017
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Piękne przeżycia, wspaniałe miejsca, urzekające widoki. Coś dla ciała i ducha. Nie piszę tylko o Fatimie, bo to jakby osobny rozdział, ale cała oprawa.

Przewodni był nieskazitelnie przygotowany wręcz napisałabym, że doskonały... Urodzony przewodnik!

Opowiada w bardzo ciekawy sposób, mam wrażenie, że całym sobą. On to autentycznie przeżywa albo z niego wspaniały aktor.

Bardzo dużo osób chwaliło całe nasze pielgrzymowanie, mimo że byliśmy z różnych stron Polski to świetnie zgraliśmy się, no może z małymi wyjątkami, ale co tam...

Dałyśmy radę i jesteśmy bardzo zadowolone. Mama znowu coś planuje :)

Bardzo dziękuję za wspaniałe przeżycia.

Jola
Elżbieta Bg
Calendar
Pielgrzymka do Ziemi Świętej
Quote

To są najpiękniejsze rekolekcje. Bóg zapłać. Byłam w 2016 r. Niezapomniane chwile.

Elżbieta
Arleta Bg
Calendar
Pielgrzymka do Ziemi Świętej
Quote

Jeszcze raz dziękuję za tak świetne przygotowanie tej pielgrzymki, jestem bardzo zadowolona z wyjazdu i ze współpracy z waszym biurem. DZIĘKUJĘ!!!

Arleta
Dorota i Piotr z Mateuszem, Pauliną i Stasiem Bg
Calendar
Pielgrzymka do Ziemi Świętej
Quote

Wczoraj wróciliśmy z zaoferowanej przez Wasze biuro do Ziemi Świętej. Jadąc oczekiwaliśmy ciekawej wycieczki krajo- i kulturoznawczej. Rodzinny wyjazd miał być kolejnym, ciekawie spędzonym wspólnym urlopem. Tego, co każdy z nas przeżył trudno jednak wyrazić słowami. I w tym miejscu nie mogę pominąć wyjątkowej oprawy naszej drogi, jaką służył nam ks. dr Ryszard Kempiak. Jego niebywała wiedza historyczna i biblijna, wspaniała umiejętność przekazania tego słuchaczom, zaangażowanie i zdyscyplinowanie, a przede wszystkim uwielbienie dla Boga stało się dla nas istnym drogowskazem podczas tych siedmiu dni prawdziwych rekolekcji w drodze.

Historia ludzkości, historia chrześcijaństwa, historia narodu żydowskiego i Palestyny - splecione w jedno. A to wszystko wśród wciąż żywych znaków narodzenia, życia, nauczania, śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Teraz przyjdzie czas na poukładanie tego wszystkiego, kontemplację i wyciągnięcie mądrych wniosków.

Poznać, Ukochać, Naśladować (za te słowa dziękuję ks. Krzysztofowi) - to prawdziwe przesłanie nauki Jezusa Chrystusa. Mam nadzieję, że ziarno zasiane podczas tej pielgrzymki zaowocuje w życiu moim, moich najbliższych, a także pozostałych pielgrzymów, z którymi dane nam było podróżować.

Dorota i Piotr z Mateuszem, Pauliną i Stasiem
Małgorzata Bg
Calendar
Pielgrzymka do Fatimy
Quote

Chciałam serdecznie podziękować za pielgrzymkę do Portugalii i Galicji. Organizacja pielgrzymki była super. Miałam poczucie zaopiekowania przez Panią Zuzię, która Biuro reprezentowała, ale przede wszystkim przez Panie Aleksandrę i Patrycję, nasze przewodniczki. Obie Panie przewodniczki były rewelacyjne merytorycznie, ale również pod względem łatwości w nawiązywaniu kontaktów, cierpliwości i serdeczności do uczestników. Fantastyczne dziewczyny.

Czuło się, że ta praca jest także ich pasją. Dzięki nim można było zakochać się w Portugalii. Podziałam opowieści Pani Aleksandry podczas nawiedzania sanktuarium w Fatimie. Mam takie wcześniejsze doświadczenia, że osoby świeckie nie bardzo odnajdują się w roli przewodnika po miejscach świętych, kiedy trzeba odwoływać się do wiary, do zjawisk nadprzyrodzonych, etc. Pani Aleksandra poradziła sobie znakomicie; jestem pod wrażeniem.

Jest jedna rzecz, którą - myślę - można by poprawić. Obiadokolacje w hotelu w Fatimie: drugie dania był na ogół dość chłodne. Podobno Portugalczycy tak jadają, ale Polacy mają inne nawyki, a poza tym przychodziliśmy czasem zmarznięci i gorący posiłek byłby jak najbardziej na miejscu.

Ale, w moim odczucie, to jedyna niedogodność. Było super i cieszę się, że Was znalazłam.

Małgorzata
Joanna Bg
Calendar
Termin: 22-29.07.2017
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Miałam okazję uczestniczyć w pielgrzymce do Włoch w dniach 22-29 lipca 2017 i było to wspaniałe, ubogacające przeżycie zarówno dla mnie, jak i mojej siostry i rodziców. Bogaty program, ale zakładający czas na modlitwę, świetna organizacja, cudowna Pani Basia - nasza pilotka i wspaniały ksiądz Michał. Było naprawdę wspaniale, polecam z całego serca.

Joanna
Kasia i Michał Bg
Calendar
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Podziękowania za wspaniałe wrażenia dla Biura Misja Travel, a szczególnie Pani Basi i Ks. Michałowi. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni.

Kasia i Michał
Jarosław i Renata Bg
Calendar
Termin: 09 - 16.03.2018
Pielgrzymka do Ziemi Świętej 09-16.03.2018
Quote

W imieniu swoim i małżonki chciałbym gorąco podziękować całemu Zespołowi Biura Podróży Misja Travel za doskonałe przygotowanie pielgrzymki do Ziemi Świętej w dniach 9-16.03.2018 r. z parafii w Naramie.

Dla nas wszystkich była to niezwykła podróż zarówno w wymiarze duchowym jak również edukacyjno-poznawczym. Dzięki Państwa pracy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi chwile przeżyte w Ziemi Świetej na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Wielkie podziękowania chciałbym również złożyć na ręce prof. Piotra Briksa za cudowne przewodnictwo po izraelskiej ziemi, dzięki czemu w holistyczny sposób mogliśmy poczuć i zrozumieć kulturę tego ciekawego zakątka ziemi.

Życząc całemu Zespołowi Biura Misja Travel dalszych sukcesów i rozwoju, jeszcze raz wyrażamy podziękowania i przesyłamy pielgrzymie pozdrowienie Szczęść Boże.

Jarosław i Renata
Arnold Bg
Calendar
Termin: 25.05-3.06.2017
Pielgrzymka do Włoch
Quote

W dniach 25 maja - 3 czerwca 2017 r. wraz z żoną uczestniczyliśmy w zorganizowanej przez Państwa Biuro Podróży pielgrzymce do Włoch. Moja żona bezpośrednio po zakończeniu tej podróży podzieliła się z Państwem swoim zachwytem nad profesjonalnym zorganizowaniem w/w przedsięwzięcia. Mnie pozostaje jedynie w całej rozciągłości podpisanie się pod Jej słowami.

Dziękujemy raz jeszcze i gratulujemy sukcesów!

Arnold
Ewa Bg
Calendar
Termin: 19.02 - 26.02.2018
Pielgrzymka do Ziemi Świętej w dniach 19-26 luty 2018
Quote

Przypadkiem trafiłam na stronę biura Misja Travel. Jako, że sceptycznie podchodzę do nowości, szukałam informacji na temat organizatora wyjazdu. Opinie prawie wszystkie dobre ( " może kasują niewygodne”  - muszę się przyznać, że tak wtedy pomyślałam) .

Od pierwszych chwil kiedy powzięliśmy decyzję i skontaktowaliśmy się z biurem czuliśmy się mówiąc kolokwialnie "dobrze zaopiekowani" (informacja o zbiórce na lotnisku, krok po kroku wskazówki jak zachować się na lotnisku w Izraelu, nazwiska, telefony osób oczekujących na nas itp.).

Co było dalej … Na lotnisku w Gdańsku sympatycznie wyglądający pan udzielił ostatnich wskazówek przed odlotem.

Witaj " Ziemio Święta” W wielu miejscach wzruszenie odbierało mowę. Mieliśmy przyjemność pielgrzymować z księdzem Rafałem, Adamem i siostrą Czesławą. Ogromna wiedza i umiejętność dzielania się nią zmuszała do refleksji i głębokich przeżyć duchowych. Droga Krzyżowa za sprawą księdza Adama pozostanie w naszych sercach chyba do końca życia.

To była cudowna wyprawa, pragnę wrócić tam jeszcze raz! Gorąco polecam szczególnie osobom, które chcą poczuć się bliżej Boga. Ksiądz Adam przy pierwszym spotkaniu powiedział "jeśli zdecydowałeś się tutaj przyjechać, to znaczy, że już nigdy nie będziesz tym samym człowiekiem” Zatem niech owocują w naszym życiu wszystkie piękne doświadczenia.

Z przyziemnych spraw może warto dodać, że hotele i wyżywienie  na dobrym poziomie. 

Pozdrawiam Ewa 

Ewa
ks. Tadeusz, Trzebicz Bg
Calendar
Termin: 5-12.02.2018
Pielgrzymka do Ziemi Świętej z Trzebicza
Quote

Szczęść Boże!

Dziękuję za Wspaniałą Pielgrzymkę Dyrekcji Biura Misja Travel!!! Można powiedzieć, że Bóg jest wielki skoro są tak cudowni ludzie, dający o Nim świadectwo życiem. Organizacja i przebieg Wyprawy, asysta Pani Pilot Basi i fajni Księża Przewodnicy Tomasz i Adam, to wszystko sprawiło że wyjazd był udany. Dziękuję całej Grupie Pielgrzymkowej za świętną atmosferę.

Chciałoby się rzec, powtórzmy to kiedyś jeszcze raz… Bo życie tak szybko przemija. Szczęście trzeba chwytać w locie.. Może na wiosnę 2019 roku do Włoch, aby stanąć przy grobie naszego umiłowanego Rodaka Św. Jana Pawła II. Marzenia się spełniają.. Dziękuję  i zapewniam o pamięci w modlitwie. Ks. Tadeusz, proboszcz z Trzebicza diec. Ziel-gorz. 

ks. Tadeusz, Trzebicz
Danuta Bg
Calendar
Termin: 25.02 - 05.03.2018
Pielgrzymka do Ziemi Świętej
Quote

Właśnie wróciliśmy z pielgrzymki do Ziemi Świętej. Chcieliśmy serdecznie podziękować za zorganizowanie wspaniałej pielgrzymki, ogromne przeżycia, przepiękne słowo Boże, świetna organizacja będziemy polecać Misja Travel.

Danuta
Marta Bg
Calendar
Termin: 09 - 16.03.2018
Pielgrzymka do Ziemi Świętej 09-16.03.2018
Quote

Dziękuję za świetnie zorganizowaną pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

Dziękuję wszystkim, którzy zajmowali się organizowaniem wszystkiego, a o których istnieniu nawet nie wiedziałam.

Dziękuję za profesjonalnego, w najwyższym stopniu, przewodnika dla pielgrzymów prof. Piotra Briksa

Pątniczka

Marta
Sabina Bg
Calendar
Termin: 5-12.03.2018
Ziemia Święta, marzec 2018
Quote

Wyjazd do Ziemi Świętej 5-12 marca 2018 r. z Gdańska, to były jedne z najlepszych rekolekcji w moim życiu. Świetna organizacja, fantastyczne prowadzenie grupy przez księdza Adama, którego charyzma zaraziła wszystkich i na ten tydzień powstała autentyczna wspólnota. Doznania duchowe, ale też ciekawie przedstawiany kontekst historyczny i kulturowy. Przy tym olbrzymi szacunek do uczestników. Biuro godne polecenia. Z całego serca dziękuję za wspólny czas w tym szczególnym miejscu. 
Komunikację przed wyjazdem i opiekę od momentu wylądowania w Izraelu aż po wylot do Polski. Serdeczne podziękowania dla Pana Marcina za opiekę w drodze na lotnisko. 

Wszystkim Pracownikom Misji życzę wesołych, spędzanych w rodzinnej atmosferze Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, radości płynącej ze zwycięstwa Dobra i Miłości nad złem dającej siłę do czynienia dobra.

Pozdrawiam bardzo serdecznie

Sabina
Katarzyna Bg
Calendar
Termin: 13-20.03.2018
Pielgrzymka do Ziemi Świętej, 13-20.03.2018
Quote

Bardzo się cieszę, że mogłam z mężem uczestniczyć w tak dobrze zorganizowanej pielgrzymce do Ziemi Świętej. Było cudownie. Hotele wybrane przez Państwa były bez zastrzeżeń. Pani przewodnik czyli siostra Czesława była cudowna. Wiedza, dyscyplina, przekazywanie wiedzy  i osobowość siostry sprawiły niezapomniane chwile w Ziemi Świętej. Siostra była cudowna. Jeśli wybierzemy się z mężem z waszego biura podróży to tylko z siostrą Czesławą jako przewodnik. Było cudownie. Dziękujemy za te chwile, które mogliśmy razem spędzić.


 

Katarzyna
Jolanta i Aleksandra z Łodzi Bg
Calendar
Termin: 8-15.04,2018
Ziemia Święta, 8-15.04.2018
Quote

Szanowni Państwo,
chcemy wyrazić swoje gorące podziękowania dla "Misji Travel", jako organizatora pielgrzymki do Ziemi Świętej (8-15 04.2018r.). Wyjazd okazał się wspaniałym przeżyciem zarówno duchowym, jak i podróżniczym, który pozwolił na odwiedzenie niezwykłych miejsc w Izraelu i Autonomii Palestyńskiej i odkrycie tam śladów Ewangelii. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Pana Profesora Piotra Briksa, którego niebywała wiedza i erudycja pozwoliła na jeszcze lepsze poznanie odwiedzanych miejsc i przeniesienie się w czasie do wydarzeń historycznych, o których opowiadał nasz przewodnik. Dziękujemy także Pani Małgorzacie, która od momentu spotkania na lotnisku wspaniale opiekowała się grupą i dbała o dobrą atmosferę każdego dnia.
 

Jolanta i Aleksandra z Łodzi
Ks. Grzegorz - parafia św. Stanisława B.M. Świątniki Górne. Bg
Calendar
Termin: 19-26.04.2018 r.
Pielgrzymka do Fatimy z parafii Świątniki Górne
Quote

Jestem bardzo wdzięczny za zorganizowanie przez Biuro Pielgrzymkowe Misja Travel naszej pielgrzymki do Fatimy, z parafii Świątniki Górne. Pielgrzymi wszyscy  zadowoleni, wiele zwiedziliśmy, a nasz pobyt w Fatimie, Msze święte, udział w procesji różańcowej były wielkim przeżyciem duchowym dla uczestników. Program, hotele, wyżywienie - wszystko na bardzo dobrym poziomie. Pani Dorota - nasza pilotka, prowadziła grupę spokojnie i dawała też poczucie religijnego przeżywania wyjazdu. "Bóg zapłać" 

 

Ks. Grzegorz - parafia św. Stanisława B.M. Świątniki Górne.
Dariusz, Lędziny Bg
Calendar
Termin: 19-26.05.2018
Pielgrzymka do Włoch
Quote

Szanowni Państwo,

Przed tygodniem wróciłem z pielgrzymki do Rzymu i wielu innych wspaniałych miejsc Włoch, w której uczestniczyłem wraz z dziećmi. Myślę, że warto wyrazić swoją opinię, zwłaszcza że jest ona dla Państwa zdecydowanie pozytywna. Zarówno program pielgrzymki, jak i wszystkie elementy poboczne związane z pobytem (hotele, wyżywienie) zasługują na najwyższą pochwałę. Jako uczestnik pragnę przede wszystkim podkreślić ogromny profesjonalizm, życzliwość i kompetencję naszej Pani pilot, Anity. Pani Anita podbiła serca wszystkich uczestników wycieczki nie tylko najwyższym zawodowstwem, ale również humorem i serdecznością. Mieliśmy również szczęście do przewodników. Wszystkie Panie oprowadzające nas po Rzymie, Neapolu, Sienie, Asyżu etc. polecam każdemu, kto chce poznać te wspaniałe miasta Włoch pod kątem historycznym, architektonicznym i kulturowym. Nie usiłowały "zamordować" słuchaczy każdym znanym sobie szczegółem, tworzyły jednak wspaniałą i ciekawą narrację, w której wszystko miało swoje miejsce. Chapeau bas przed takimi współpracownikami. Moje dzieci już planują pielgrzymkę do Lourdes i Fatimy, koniecznie z Panią Anitą.
Łączę najserdeczniejsze pozdrowienia

Dariusz, Lędziny
Izabela, Wilkowice Bg
Calendar
Termin: 2-9.06.2018
Pielgrzymka do Ziemi świętej - wylot z Poznania
Quote

Dzień dobry,

w dniach 2- 9 czerwca 2018 r  miałam przyjemność pielgrzymować po Ziemi Świętej z Waszym biurem.Były to niezamopniane chwile, a odważę się napisać nawet rekolekcje. Szczególne podziękowania kieruję do pilota Filipa (stanął na wysokosci zadania), do księdza Łukasza i przewodnika Tomka Terlikowskiego, którzy swoją wiedzą i postawą spowodowali, że dla mnie był to piękny czas.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

 

Izabela, Wilkowice