OPINIE

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy nam zaufali

WASZE WRAŻENIA Z WYJAZDÓW Z MISJĄ TRAVEL

Gruzja – ciekawy program i piękne miejsca do zwiedzania

Wróciłam właśnie z pielgrzymki w Gruzji “Do początków chrześcijaństwa”. Chciałam bardzo podziękować za tak fajną pielgrzymkę. Byłam wraz z koleżanką i jesteśmy bardzo zadowolone. Ciekawy program i piękne miejsca do zwiedzania. Pilot naszej pielgrzymki Pani Monika bardzo dużo opowiadała nam o miejscach, w których byliśmy, przybliżyła historię Gruzji, o której niejeden napewno nie wiedział. P. Monika była bardzo pomocna we wszystkich sytuacjach (wymiana pieniędzy, zakupy czy porozumienie się z mieszkańcami). Duże podziękowania należą się z naszej strony również kierowcy miłemu i uśmiechniętemu Gruzinowi, który nas bezpiecznie obwiózł po wszystkich miejscach. Jeszcze raz chciałybyśmy podziękować za bardzo piękną pielgrzymkę, miłą i profesjonalną  obsługę. Napewno jeszcze skorzystamy z Waszych wyjazdów i wszystkim znajomym szukającym wyjazdów z biurem podróży będziemy polecać Biuro Podróży Misja Travel                                                                                                                                               

Urszula i Krystyna | lipiec 2021

Medjugorie (Wypoczynek z Misją) – dobra organizacja, warunki i program

Chciałam się podzielić opinią na temat przeżytej pielgrzymki do Medjugore. Jestem zbudowana organizacją, warunkami, programem. A największe słowa uznania należą się Siostrze Czesławie bez której nie wyobrażam sobie podróżowania: znakomicie zorganizowana, z imponująca wiedzą, przemiła, dowcipna, serdeczna, wyrozumiała mimo dyscypliny, którą wprowadziła. Jestem zachwycona, bo wszystko było w odpowiednich proporcjach. Z pewnością będę polecać Państwa biuro i kto wie czy w najbliższym czasie sama nie skorzystam.

Anna | lipiec 2021

Grecja śladami św. Pawła – krajobrazy, opowieści, refleksje, odkrycia

Chciałabym bardzo podziękować za wszystkie przeżycia, wzruszenia i odkrycia podczas podróży po Grecji kontynentalnej z grupą pielgrzymkową ze Słubic 16-23 października pod przewodnictwem p. Marcina Pietrzyka. Wyprawa była bardzo udana. Krajobrazy, opowieści, refleksje, odkrycia, tak jak powiedział przed wyjazdem pan z Waszego Biura, zrekompensowały początkowe perturbacje przed wyjazdem.

Pogoda dopisała, a pandemia (o ironio), zdawała się sprzyjać w tym sensie, w wielu miejscach nasza grupa była praktycznie sama. Pan Marcin snuł swoją opowieść o Grecji stopniując emocje – świetnie opowiadał o przeszłości i współczesnych zjawiskach, zwyczajach i problemach tego kraju. Zrealizowaliśmy cały program, ksiądz Tomasz dostarczał pięknych refleksji związanych z życiem i działalnością Apostoła Pawła, który, jak wszyscy zgodnie stwierdzili, cały czas trzymał nad nami pieczę. Wróciłam do Polski bardzo wzmocniona i emocjonalnie i duchowo. Poznałam interesujących i życzliwych ludzi.

Anna | październik 2020

Meksyk – poczucie bezpieczeństwa i doskonałej organizacji pobytu

Z wyjazdu jestem bardzo zadowolona – biuro Misja Travel zapewniło mi doskonałą organizację pobytu i zwiedzania Meksyku, przez co czułam się bezpieczna. Program zwiedzania był ciekawy i został w całości zrealizowany. Ogromna w tym zasługa pilotki pielgrzymki S. Czesławy Maćkały, która w profesjonalny sposób przekazywała nam swoją wiedzę na temat odwiedzanych miejsc i ich historii. Nieoczekiwane problemy spowodowane czynnikami zewnętrznymi, jak np. odwołanie lotu z powodu huraganu, biuro sprawnie rozwiązywało, dzięki czemu nie odczuwaliśmy żadnych niedogodności. Dawało to poczucie spokoju i zaufania. Wszystko było dopilnowane i zrealizowane na czas. Mam nadzieję, że nie była to moja ostatnia pielgrzymka z Misja Travel.

Lucyna | luty 2020

Rekolekcje życia w Ziemi Świętej

Byłam na przełomie grudnia i stycznia (2019/2020 r.) na pielgrzymce do Izraela. To były najpiękniejsze rekolekcje mojego życia. Chcę pochwalić naszego przewodnika duchowego ks. Szymona K. Ksiądz wykazał się dużą wiedzą historyczną. Prowadzenie Mszy Św. w czasie pielgrzymki i wygłoszone kazania przez ks. Szymona to balsam dla duszy. Chcę również pochwalić pilotkę pielgrzymki- Patrycję K. Kobieta niezwykle serdeczna, świetny organizator. Pani Patrycja posiada także siódmy zmysł, gdyż potrafi znaleźć zagubione osoby, będąc nagle w ich pobliżu. Mnie tak znalazła! Dziękuję serdecznie.

Agnieszka | grudzień-styczeń 2019/2020

Liban – Znakomity hotel i różnorodny program

Jestem bardzo zadowolona z pielgrzymki do Libanu, zorganizowanej przez Państwa biuro. Program był bardzo różnorodny, hotel Harisa – znakomity. Doskonale wywiązali się z obowiązków pilot Mariusz i miejscowy przewodnik Maroun.

Joanna | listopad 2019

Camino de Santiago – stworzyliśmy pielgrzymkową wspólnotę

Dziękujemy za świetnie zorganizowaną pielgrzymkę pieszą do Santiago de Compostela + atrakcje w postaci zwiedzania z przewodnikiem Porto i Madrytu. Przewodnicy zaopiekowali się nami i wykazali się dużą wiedzą na temat historii tych miast. A teraz nasze CAMINO. Było cudownie. Każdy mógł iść w swoim tempie i ze swoimi myślami, kontemplując piękno otaczającego nas krajobrazu (pogoda dopisała) i modląc się. Nie musieliśmy się spieszyć, bo wiedzieliśmy, że noclegi są załatwione. Pan Jakub z Panem Szymonem dbali o nas i opowiadali o miejscach, które odwiedzaliśmy. Bardzo się cieszyłam, że mogłam uczestniczyć w codziennej Mszy św. Ojciec Henryk zapewnił nam w ten sposób wsparcie duchowe. Dzięki takiej atmosferze stworzyliśmy pielgrzymkową wspólnotę. My pielgrzymi z różnych stron Polski tam na CAMINO byliśmy osobno, a jednak razem. Czas mijał szybko i zbiżał się czas powrotu do Polski. Na lotnisku w Warszawie Modlinie ostatnie pożegnania, wymiana telefonow i życzenie: do spotkania na następnej pielgrzymce. BUEN CAMINO! Wybranie Biura Misja travel było strzałem w dziesiątkę!

Bożena i Lucyna | maj 2019

Włochy przygotowane z sercem

Pielgrzymka śladami św. ojca Pio, wraz z jej bardzo ciekawym programem, została przygotowana na najwyższym poziomie. Przewodnicy z niesamowitą wiedzą – Pani Mirella, Beata, Magda – całym sercem oprowadzali nas po wyznaczonych miejscach. A Pani Basia, główna opiekunka, zajęła się nami jak najlepsza matka z jeszcze większą wiedzą i troską. Ksiądz Michał, pokorny i rozmodlony z darem codziennej Eucharystii wspierał nas jak duchowy ojciec. Całość tego domyka się we wspaniałej grupie ludzi, która wraz ze mną i z moją żoną uczestniczyła w tej pielgrzymce.

Uczestnicy pielgrzymki | październik 2018

Doświadczenie żyjącego Kościoła w Korei Południowej

To było nasze już kolejne spotkanie z Misją Travel. Tym razem wybraliśmy się z mężem na pielgrzymkę do Korei Południowej. Mieliśmy przecierać szlaki. Miało być czasami trudno… A jak było?! Cudowne miejsca, cudowni ludzie, cudowne wspomnienia! Organizacja bez zarzutu! Bardzo dobre miejsca noclegowe, transport rewelacyjny, przepyszne jedzenie. Ale to wszystko byłoby niczym, gdyby nie spotkani tam ludzie, ich życzliwość i serce nas onieśmielały. Doświadczenie tętniącego życiem Kościoła koreańskiego było bezcenne! Jak zawsze czuliśmy się pod doskonałą opieką organizatorów. To jest niebywałe – jak oni to robią, że spełniają nasze pragnienia, a dodatkowo potrafią nas jeszcze czymś miłym zaskoczyć.

Uczestnicy pielgrzymki | wrzesień 2018

Bliżej Boga w Ziemi Świętej

To była cudowna wyprawa, pragnę wrócić tam jeszcze raz! Gorąco polecam szczególnie osobom, które chcą poczuć się bliżej Boga. Ksiądz Adam przy pierwszym spotkaniu powiedział “jeśli zdecydowałeś się tutaj przyjechać, to znaczy, że już nigdy nie będziesz tym samym człowiekiem”. Zatem niech owocują w naszym życiu wszystkie piękne doświadczenia. Z przyziemnych spraw może warto dodać, że hotele i wyżywienie  na dobrym poziomie.

Ewa | luty 2018

Program do Fatimy realizowany z największą starannością

Serdecznie dziękujemy za wspaniały czas jaki dzięki Misja Travel mogliśmy spędzić na pielgrzymce do Fatimy. Wspaniała organizacja, przewodnicy i bogaty program, realizowany z największą starannością i wielkim sercem. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu p. Małgosi, która niezmordowanie radziła sobie z wymagającą, i na dodatek, dużą 57-osobową grupą pielgrzymów.

Katarzyna i Dobrosław | czerwiec 2017

25-rocznica ślubu w Japonii

Japonia z Misja Travel – zdecydowanie polecam. Pielgrzymka przygotowana perfekcyjnie. Szczególnie doceniam możliwość codziennej Eucharystii, ale również poznanie kultury, kuchni i historii tego egzotycznego dla nas kraju. Pani Marta i Pani Hania zawsze uśmiechnięte i profesjonalne. Była to dla nas z mężem wspaniała podróż na 25 rocznicę ślubu.

Małgorzata | kwiecień 2017

Niezapomniany czas w Japonii

Wraz z biurem Misja Travel miałem okazję udać się na pielgrzymkę do Japonii na przełomie kwietnia i maja. Uważam, że jest to czas niezapomniany. Japonia jest krajem o wspaniałej tradycji i historii. Jestem zauroczony tym krajem i ludźmi, którzy tam mieszkają. Misja Travel stworzyła jedyną w swoim rodzaju pielgrzymkę, która zostanie bardzo głęboko w moim sercu.

o. Hieronim – franciszkanin | maj 2017

Bogaty program w Ziemi Świętej

Moi parafianie uczestniczyli w pielgrzymce do Ziemi Świętej z biblistą ks. dr Rafałem Orłowskim CMH i pilotką Hanną. Zaproponowany program był bardzo bogaty dla ducha i ciała.  Z przebiegu i realizacji pielgrzymki wszyscy uczestnicy są w pełni zadowoleni.  Jako jeden z uczestników z pełną odpowiedzialnością polecam innym usługi tego biura.

ks. kan. Witold Parecki | marzec 2017

Prawdziwe rekolekcje w Ziemi Świętej

Wczoraj wróciliśmy z pielgrzymki do Ziemi Świętej. Jadąc oczekiwaliśmy ciekawej wycieczki krajo- i kulturoznawczej. Rodzinny wyjazd miał być kolejnym, ciekawie spędzonym wspólnym urlopem. Tego, co każdy z nas przeżył trudno jednak wyrazić słowami. I w tym miejscu nie mogę pominąć wyjątkowej oprawy naszej drogi, jaką służył nam ks. dr Ryszard Kempiak. Jego niebywała wiedza historyczna i biblijna, wspaniała umiejętność przekazania tego słuchaczom, zaangażowanie i zdyscyplinowanie, a przede wszystkim uwielbienie dla Boga stało się dla nas istnym drogowskazem podczas tych siedmiu dni prawdziwych rekolekcji w drodze.

Dorota i Piotr | wrzesień 2016

Perfekcyjna pielgrzymka do Włoch

Dobre, sprawdzone biuro podróży, które prowadzą praktycy. Właściciele sami lubią jeździć, zwiedzać, odkrywać nowe trasy i miejsca święte, pielgrzymować… Najpierw sami testują nową trasę. Przygotowują całość proponowanej pielgrzymki perfekcyjnie.

Bernadeta | wrzesień 2016

Rodzinna atmosfera na pielgrzymce do Portugalii i Hiszpanii

Z Misją Travel byliśmy na pielgrzymce w Portugalii i Hiszpanii. Wspaniała organizacja wyjazdu, miła i rodzinna atmosfera jaka panowała na wyjeździe sprawiła, że wszyscy czuli się wspaniale. Nasza przewodniczki Ola, Zuza i Patrycja zawsze uśmiechnięte, przekazywały mnóstwo ciekawych i interesujących informacji na temat miejsc, które zwiedzaliśmy. Hotele w których byliśmy zakwaterowani były czyściutkie, pokoje ładne, wyżywienie bardzo dobre. To był nasz pierwszy wyjazd z Misja Travel, ale na pewno nie ostatni.

Magda i Zygmunt | kwiecień 2016

Czekamy na Wasze opinie!

© Copyright 2020. All rights reserved. Powered by

Dylas Creation Lab
MENU