GRUZJA

Odkryj kraj pierwszych chrześcijan!

Gruzja – magiczny kraj na Południowym Kaukazie jest kojarzony zwykle z winem, wspaniałymi górami, gościnnością gospodarzy, ale również z najmroczniejszą postacią XX wieku – Stalinem. W trakcie naszych pielgrzymek czy wycieczek pokażemy to wspaniałe państwo z różnych perspektyw. Odwiedzimy wiekowe świątynie, w których przechowywane są zarówno najważniejsze relikwie chrześcijaństwa (Szata Chrystusa z Golgoty), jak też relikwie świętych ważnych dla Gruzinów.

Spoglądamy na Kaukaz spod najsłynniejszego klasztoru tych gór: Świętej Trójcy w Gergeti. Smakujemy wina w lokalnych winnicach, szukamy herbacianych pół w okolicy Batumi, zaglądamy do seminarium duchownego, w którym kształcił się… młody Józef Stalin! Schodzimy pod ziemię do wspaniałych jaskiń w okolicy Kutaisi, a na końcu popijamy słynną wodę Borżomi z samego jej źródła!

Marzy Ci się wyprawa do Gruzji? Wybierz się tam z nami!

Gruzja, choć tak naprawdę leży stosunkowo niedaleko, wciąż pozostaje dla wielu osób egzotyczną i nieosiągalną krainą. Pora to zmienić! Wyprawa do Gruzji wcale nie musi wiązać się z niedogodnościami i trudami w podróży – wystarczy, że wybierzesz usługi naszego biura pielgrzymkowego. Organizujemy nie tylko wyjazdy do miejsc świętych, ale także wycieczki objazdowe, dzięki którym odkryjesz zupełnie nowe tereny i wybierzesz się w podróż śladami świętych. Pielgrzymka do Gruzji to doskonały sposób na poznanie tego malowniczego i interesującego kraju; taka wyprawa, połączona jednocześnie z modlitwą i kontemplacją, będzie doskonałym świadectwem wiary i możliwością jej umocnienia. Jeśli szukasz nowych krajobrazów, lubisz przygody i wyzwania oraz interesują Cię zagraniczne wyjazdy w duchu pielgrzymkowym, podróż do Gruzji z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Atrakcyjna cena dodatkowo sprawia, że pielgrzymka z naszym biurem turystycznym jest propozycją dla wszystkich początkujących pielgrzymów, którzy szukają zorganizowanych wyjazdów dla większej grupy. Zastanawiasz się nad udziałem w swojej pierwszej pielgrzymce? Wybierz wycieczki objazdowe z naszym biurem podróży – gwarantujemy, że pokochasz pielgrzymowanie!

  • Mccheta – miejsce przechowywania szaty Chrystusa
  • Tbilisi – stolica oraz miasto tolerancji religijnej
  • Gelati – piękne średniowieczne freski
  • Signagi – gruzińska Toskania
  • klasztor św. Trójcy u stóp Kazbeku
  • miejsce pochówku świętej chrzcicielki Gruzji
  • krzyż św. Nino w Tibilisi

DOTKNIJ MIEJSC DZIAŁALNOŚCI:

Świętej Nino

 

 

DLACZEGO WARTO?

TERMINY PIELGRZYMEK

First Minute

  19 - 26.04.2022

  Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wrocław

First Minute

  07 - 14.05.2022

  Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wrocław

First Minute

  09 - 20.05.2022

  Katowice

First Minute

  10 - 21.05.2022

  Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wrocław

© Copyright 2020. All rights reserved. Powered by

Dylas Creation Lab
MENU

Subscribe to our newsletter