Pielgrzymki z dr Tomaszem Terlikowskim Niezapomniane duchowe przeżycie!

 

Wybierz termin

Szczegóły oferty

Dr Tomasz P. Terlikowski – doktor filozofii, pisarz, publicysta, tłumacz. Autor ponad 50 książek, niezliczonych artykułów, tekstów i wielu audycji telewizyjnych i radiowych.

Ukończył studia na UKSW, na tej samej uczelni w 2003 obronił doktorat z filozofii. Swoją karierę rozpoczął w Radiu Plus, gdzie był reporterem lokalnym. Szybko zajął się tematem Kościoła, a później został wydawcą. Żeby nie zasiedzieć się w radiu zmienił redakcję i został szefem działu w Polskiej Agencji Prasowej, a później szefem działu i zastępcą redaktora naczelnego w tygodniku „Ozon”. Jednocześnie prowadził audycję „My, wy, oni” i „Między Ziemią a Niebem” w TVP i serię audycji historycznych w TVP Historia. Prowadził też codzienny program komentatorski w Radiu Plus, do którego powrócił po krótkiej przerwie. Później była jeszcze praca w tygodnikach „Newsweek” i „Wprost” oraz w dzienniku „Rzeczpospolita”. Terlikowski był redaktorem naczelnym kwartalnika i portalu Fronda i Telewizji Republika (w latach 2014-2017).

Obecnie nadal współpracuje z Telewizją Republika i Polskim Radiem 24, jest autorem tygodnika „Do Rzeczy”, felietonistą „Gazety Polskiej” i „Rzeczpospolitej”, a także „Tygodnika TVP”, a także nałogowo pisze kolejne książki.

Od 2018 roku bywa przewodnikiem pielgrzymek w Biurze Podróży Misja Travel. Dzięki swej erudycji, poczuciu humoru i niesamowitej zdolności mówienia godzinami podbił serca wielu pielgrzymów podróżujących pod jego przewodnictwem do Japonii, Ziemi Świętej czy Libanu. Wszechstronna wiedza pozwala także na pielgrzymowanie w roli przewodnika do Fatimy, Lourdes, Rosji, Korei czy Indii.

Dr Tomasz Terlikowski jest pasjonatem religioznawstwa (szczególnie bliskie są mu Kościoły wschodnie), kultury rosyjskiej i żydowskiej, a także religie i kultury Dalekiego Wschodu. Jednak na co dzień jest zwyczajnym łacińskim katolikiem, który popularyzuje świętych Kościoła rzymskiego.


Z dr Tomaszem Terlikowski zobaczysz:

Ziemię Świętą

Japonię

Liban

Włochy

Rosję

Gruzję

Rwandę

Syberię