Pielgrzymki z dr Tomaszem Terlikowskim

Niezapomniane duchowe przeżycie!

Dr Tomasz P. Terlikowski – doktor filozofii, pisarz, publicysta, tłumacz. Autor ponad 50 książek, niezliczonych artykułów i tekstów i równie wielu audycji telewizyjnych i radiowych.

 

Ukończył studia na UKSW, na tej samej uczelni w 2003 obronił doktorat z filozofii. Swoją karierę rozpoczął w Radiu Plus, gdzie był reporterem lokalnym. Szybko zajął się Kościołem, a później został wydawcą. Ale żeby nie zasiedzieć się w radiu zmienił redakcję i został szefem działu w Polskiej Agencji Prasowej, a później szefem działu i wicenaczelnym w tygodniku „Ozon”. Jednocześnie prowadził audycję „My, wy, oni” i „Między niebem a ziemią” w TVP i serię audycji historycznych w TVP Historia a także prowadził codzienny program komentatorski w Radiu Plus, do którego powrócił po krótkiej przerwie. Później była jeszcze praca w tygodnikach „Newsweek” i „Wprost”, a także dzienniku „Rzeczpospolita”. Terlikowski był także redaktorem naczelnym kwartalnika i portalu Fronda, a także Telewizji Republika (w latach 2014-2017).

Obecnie nadal współpracuje z Telewizją Republika i Polskim Radiem 24, jest autorem tygodnika „Do Rzeczy”, felietonistą „Gazety Polskiej” i „Rzeczpospolitej”, a także „Tygodnika TVP”, a także nałogowo pisze kolejne książki.

Od 2018 roku jest przewodnikiem pielgrzymek w Biurze Podróży Misja Travel. Dzięki swej erudycji, poczuciu humoru i niesamowitej zdolności mówienia godzinami podbił serca wielu pielgrzymów podróżujących pod jego przewodnictwem do Japonii, Ziemi Świętej czy Libanu. Wszechstronna wiedza pozwala także na pielgrzymowanie w roli przewodnika do Fatimy, Lourdes, Rosji, Korei czy Indii.

Dr Tomasz Terlikowski jest pasjonatem religioznawstwa (szczególnie bliskie są mu Kościoły wschodnie), kultury rosyjskiej i żydowskiej, a także religie i kultury Dalekiego Wschodu. Jednak na co dzień jest zwyczajnym łacińskim katolikiem, który kocha świętych Kościoła rzymskiego.


Z dr Tomaszem Terlikowskim zobaczysz:

Ziemię Świętą

Gruzję

Japonię

Rwandę

liban pielgrzymka

Liban

Syberię

pielgrzymki do włoch

Włochy

Rosję

Pielgrzymki z dr. Tomaszem Terlikowskim

© Copyright 2020. All rights reserved. Powered by

Dylas Creation Lab
MENU