O NAS

Nasze biuro powstało z pasji i z miłości do podróżowania, połączyliśmy to, co kochamy w życiu najbardziej z potrzebą dzielenia się tym z innymi – tak powstała nasza misja.

Misja tworzenia wyjazdów pielgrzymkowych, w których ludzie i wiara odgrywają najważniejszą rolę.Na rynku funkcjonujemy od 2010. Nasze biuro należy do najszybciej rozwijających się organizatorów specjalizujących się w turystyce pielgrzymkowej w Polsce.

Dynamiczny rozwój biura wynika przede wszystkim ze strategii opartej na oferowaniu usług wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach oraz wsłuchiwaniu się w potrzeby naszych Gości.

DOŚWIADCZENIE

Wychodzimy z założenia, że nad udaną pielgrzymką czuwa Boża opatrzność, a wyjazd tworzą przede wszystkim ludzie, dlatego tak dużą uwagę przykładamy do tego, aby otaczać się specjalistami na każdym poziomie realizacji wyjazdu. Od obsługi Gości, poprzez dział wewnętrzny, kończąc na opiece duchowej i pilotach wycieczek, którzy dbają o Państwa poczucie bezpieczeństwa, komfortu a także o emocjonalny i duchowy aspekt wyjazdu.

  • wysokie poczucie bezpieczeństwa
  • przeżycia duchowe
  • niesamowite doznania
  • najlepsi specjaliści
  • wysoki komfort usług
  • opieka duchowa
  • wieloletnie doświadczenie
  • nowoczesny system nagłośnienia Tour Audio Guide
  • profesjonalni przewodnicy turystyczni
misja travel

ZADOWOLONYCH GOŚCI

KRAJÓW

WYJAZDÓW W OFERCIE

OSÓB W ZESPOLE

USŁUGI

Wieloletnie doświadczenie i liczba odbytych pielgrzymek sprawiła, że doskonale rozumiemy oczekiwania Gości, a oferty wyjazdów tworzymy na podstawie własnych doświadczeń. Każdy program jest przez nas wymyślony i przetestowany, współpracujemy ze sprawdzonymi hotelami i przewodnikami. Z naszych wyjazdów nie tylko wrócicie z dodatkową porcją wiedzy, przeżyją niezapomniane chwile, ale także emocjonalnie wzrosną i poznają niezwykłych ludzi.

Nasze Biuro wspiera liczne organizacje i  misje m.in. na Filipinach, wyspach Zielonego Przylądka  , organizuje spotkania po pielgrzymkowe, organizowała 100-lecie Rycerstwa Niepokalanej, wystawę o św. Maksymilianie Marii Kolbe i wiele innych…

OFERTA

Pielgrzymka to odpowiedź na wewnętrzny głos, który wzywa aby ruszyć w drogę. My podążamy nią od 2010 roku tworząc i wciąż udoskonalając oferty naszych wyjazdów. W naszej ofercie znajdują się pielgrzymki do takich Państw jak Włochy, Izrael, Portugalia, Hiszpania, Armenia czy też Gruzja.

Naszym flagowym kierunkiem, który z pasją realizujemy od 2016 są pielgrzymki do Japonii, śladami Maksymiliana Marii Kolbego, który został w Niepokalanowie przez Ojca Cubera poświęcony na patrona naszego Biura, natomiast siedziba naszego Biura w Poznaniu została poświęcona przez Abp. Stanisława Gądeckiego.

Uważamy, że wyjazdy jednoczą ludzi, wychodzimy poza schemat bycia tylko biurem podróży, tworzymy relacje i  więzi oparte na solidnym i trwałym fundamencie jakim jest wiara.

ZOBACZ NASZE PIELGRZYMKI

  18 - 25.08.2019

  Gdańsk, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław

  11 - 15.09.2019

  Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

© Copyright 2019 by Biuro Podróży Misja Travel