O NAS

Nasze biuro powstało z pasji i z miłości do podróżowania, połączyliśmy to, co kochamy w życiu najbardziej z potrzebą dzielenia się tym z innymi – tak powstała nasza misja.

Misja tworzenia wyjazdów pielgrzymkowych, w których ludzie i wiara odgrywają najważniejszą rolę.Na rynku funkcjonujemy od 2010. Nasze biuro należy do najszybciej rozwijających się organizatorów specjalizujących się w turystyce pielgrzymkowej w Polsce.

Dynamiczny rozwój biura wynika przede wszystkim ze strategii opartej na oferowaniu usług wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach oraz wsłuchiwaniu się w potrzeby naszych Gości.

DOŚWIADCZENIE

Wychodzimy z założenia, że nad udaną pielgrzymką czuwa Boża opatrzność, a wyjazd tworzą przede wszystkim ludzie. Dużą uwagę przykładamy do tego, aby otaczać się specjalistami na każdym poziomie realizacji wyjazdu. Od obsługi Gości, poprzez dział wewnętrzny, kończąc na opiece duchowej i pilotach wycieczek, którzy dbają o Państwa poczucie bezpieczeństwa, komfortu, a także o emocjonalny i duchowy aspekt wyjazdu.

  • wysokie poczucie bezpieczeństwa
  • przeżycia duchowe
  • niesamowite doznania
  • najlepsi specjaliści
  • wysoki komfort usług
  • opieka duchowa
  • wieloletnie doświadczenie
  • nowoczesny system nagłośnienia Tour Audio Guide
  • profesjonalni przewodnicy turystyczni
misja travel

ZADOWOLONYCH GOŚCI

KRAJÓW

WYJAZDÓW W OFERCIE

OSÓB W ZESPOLE

USŁUGI

Wieloletnie doświadczenie i liczba odbytych pielgrzymek sprawiła, że doskonale rozumiemy oczekiwania Gości, a oferty wyjazdów tworzymy na podstawie własnych doświadczeń. Każdy program jest przez nas wymyślony i przetestowany, współpracujemy ze sprawdzonymi hotelami i przewodnikami. Z naszych wyjazdów wrócicie nie tylko z dodatkową porcją wiedzy, przeżyjecie niezapomniane chwile, ale i poznacie niezwykłych ludzi.

Nasze Biuro wspiera liczne organizacje i  misje m.in.: na Filipinach, wyspach Zielonego Przylądka, organizuje spotkania popielgrzymkowe, organizowało 100-lecie Rycerstwa Niepokalanej w Poznaniu, wystawę o św. Maksymilianie Marii Kolbe i wiele innych…

OFERTA

Pielgrzymka to odpowiedź na wewnętrzny głos, który wzywa aby ruszyć w drogę. My podążamy nią od 2010 roku tworząc i wciąż udoskonalając oferty naszych wyjazdów. W naszej ofercie znajdują się pielgrzymki do takich Państw jak Włochy, Izrael, Portugalia, Hiszpania, Armenia czy też Gruzja.

Naszym flagowym kierunkiem, który z pasją realizujemy od 2016 roku, jest pielgrzymka do Japonii, śladami św. Maksymiliana Marii Kolbe. Św. Maksymilian został również patronem naszego biura podczas uroczystej Mszy Świętej celebrowanej przez o. Piotra Cubera w Harmężach w Centrum Franciszkańskim. Siedziba naszego biura w Poznaniu została pobłogosławiona przez abp. Stanisława Gądeckiego.

Uważamy, że wyjazdy jednoczą ludzi, wychodzimy poza schemat bycia tylko biurem podróży, tworzymy relacje i  więzi oparte na solidnym i trwałym fundamencie jakim jest wiara.

ZOBACZ NASZE PIELGRZYMKI

  13 - 18.07.2020

  Warszawa

  27.07 - 01.08.2020

  Warszawa

© Copyright 2020. All rights reserved. Powered by

Dylas Creation Lab
MENU