FATIMA I PORTUGALIA

Miejsca objawień Matki Bożej tak blisko Ciebie!

Miejsce nawiedzane dziś przez miliony pielgrzymów, które do niedawna było tylko małą, zapomnianą portugalską wioską. Pamiętając o przesłaniu Matki Bożej udajemy się do samej Fatimy, chcąc zgłębić przekazane tam tajemnice.

Portugalia odkrywa przed nami także inne miejsca, niezwykle ważne dla wiary chrześcijańskiej, które wspólnie nawiedzimy podczas naszych wyjazdów.

Dotrzemy również do hiszpańskiej Galicji – regionu, gdzie mieści się jeden z najstarszych ośrodków pielgrzymkowych – Santiago de Compostela. Portugalska gościnność, przepyszna kuchnia i przepiękna natura są wspaniałym dopełnieniem pielgrzymkowego szlaku.

Fatima – miejsce, w którym różaniec ma szczególną moc!

O objawieniach fatimskich usłyszał już cały świat. W 1917 roku troje pastuszków ujrzało Matkę Boską, która objawiała im się jeszcze kilkukrotnie z przesłaniem do ludzi z każdego zakątka Ziemi. Do najważniejszych słów orędzia należały przede wszystkim zalecenia odnośnie odmawiania różańca, który Maryja podaje jako narzędzie do walki z grzechem. Fatima była w tych czasach niewielką miejscowością w Portugalii; obecnie to ważny ośrodek kultu maryjnego, a do Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej organizowane są pielgrzymki z całego świata. Wierni tłumnie przybywają do tego miejsca, ponieważ modlitwa w tak ważnym ośrodku kultu religijnego przynosi ulgę i napełnia nadzieją; jeśli chcesz doświadczyć Bożej łaski, pielgrzymka do Fatimy to idealna propozycja dla Ciebie! Fatima to aktualnie miejscowość nastawiona na przyjmowanie pielgrzymów, dzięki czemu jest przygotowana na odwiedziny ogromnej liczby turystów ze wszystkich krajów.

Wycieczka do Portugalii połączona ze zwiedzaniem ważnych dla kultu maryjnego miejsc? To możliwe! Specjalnie dla naszych pielgrzymów przygotowaliśmy program, w którym uwzględniliśmy zarówno czas na modlitwę i kontemplację, jak i zwiedzanie Portugalii. Wycieczka do Fatimy wcale nie oznacza ograniczenia się wyłącznie do terenów sanktuarium: jest to pielgrzymka do Portugalii, podczas której odwiedzisz także Lizbonę czy też spróbujesz doskonałego wina w Porto. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i jednocześnie cenisz sobie wygodę oraz idealnie zorganizowane wyjazdy, pielgrzymka z naszym biurem pielgrzymkowym to doskonały wybór. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu organizacji wyjazdów krajowych i zagranicznych. Jesteśmy nie tylko doświadczonymi organizatorami, ale również pielgrzymami, dlatego każda pielgrzymka do Portugalii przebiega w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Jeśli interesuje Cię nasza pielgrzymka, zapraszamy do dalszego kontaktu – podamy wszystkie niezbędne szczegóły oraz pomożemy przygotować się do wyjazdu. Nasza pielgrzymka do Fatimy skierowana jest zarówno do początkujących, jak i doświadczonych pielgrzymów – tu każdy znajdzie miejsce dla siebie! Podczas pielgrzymki wzmocnisz swoją wiarę oraz zdobędziesz nowe doświadczenia. Różaniec odmawiany w najbardziej znanym z objawień maryjnych sanktuarium będzie z całą pewnością wyjątkowym przeżyciem – przekonaj się, jak wielu łask Bożych możesz dostąpić podczas pielgrzymki do Fatimy i modlitwy wraz z innymi pielgrzymami z całego świata!

 • Nazarè – urocza wioska z figurą Matki Bożej rzeźbioną przez św. Józefa
 • Fatima – każdego dnia pobytu wieczorna modlitwa oraz procesja ze świecami
 • Lizbona – piękna stolica odkrywców słynąca nie tylko z żółtych tramwajów
 • Cabo da Roca – panorama Atlantyku z najdalej wysuniętego na zachód przylądka Europy
 • Valinhos – miejsce objawień Anioła Portugalii
 • Aljustrel – rodzinne domy pastuszków
 • Batalha – klasztor – wspaniałe arcydzieło gotyku
 • Alcobaca – gotycki klasztor z grobowcami portugalskich Romea i Julii
 • Coimbra – urzekająca, dawna stolica kraju
 • Porto – tętniące życiem miasto wzgórz i dobrych win nad rzeką Duoro
 • Santiago de Compostela – cel pielgrzymów od wielu wieków
 • Rias Baixias – możliwość skosztowania najlepszych win regionalnych
 • Braga – dawna siedziba prymasa Portugalii

DOTKNIJ MIEJSC NA KTÓRYCH DZIAŁALI:

biuro podrozy misja travel

Matka Boża

Święty Antoni
Padewski

hiszpania wycieczki lotnicze

Święty Jakub

Święta Hiacynta

Święty Franciszek

DLACZEGO WARTO?

TERMINY PIELGRZYMEK

First Minute

  13 - 20.02.2022

  Warszawa, Wrocław

  12 - 20.02.2022

  Buenos Aires, Chicago, Los Angeles, Nowy Jork, San Francisco, Sao Paulo, Toronto

  13 - 20.02.2022

  Amsterdam, Berlin, Bruksela, Dublin, Edynburg, Frankfurt, Hamburg, Kopenhaga, Londyn, Monachium, Oslo, Paryż

  02 - 10.04.2022

  Buenos Aires, Chicago, Los Angeles, Nowy Jork, San Francisco, Sao Paulo, Toronto

First Minute

  03 - 10.04.2022

  Berlin, Kraków, Warszawa, Wrocław

  03 - 10.04.2022

  Kraków, Warszawa, Wrocław

© Copyright 2020. All rights reserved. Powered by

Dylas Creation Lab
MENU

Subscribe to our newsletter