LOURDES I FRANCJA – Miejsca Objawień Matki Bożej tak Blisko Ciebie!

 

Wybierz termin

Szczegóły oferty

Francja, jedna z najstarszych cór Kościoła. Po dziś dzień zachwyca nie tylko swoją kulturą, ale także zróżnicowaną przyrodą. U stóp Pirenejów leży mała wioska Lourdes – znana na całym świecie za sprawą objawień Matki Bożej.

Poprzez nasz pielgrzymi szlak chcemy na nowo odkryć przesłanie maryjne powierzone małej Bernadetcie. Podróżując po niezwykle urokliwej Francji, odwiedzimy także inne miejsca związane z Matką Bożą, jak: zapierające dech w piersiach La Salette, czy miejsca poświęcone wielkim świętym tego kraju.

Pielgrzymka do Lourdes – powierz swoje intencje Maryi

Marzysz o wycieczce do Francji? Piękne tereny, urokliwe miasteczka, doskonała kuchnia… W tym kraju każdy znajdzie coś interesującego dla siebie! Jeśli zależy Ci jednak nie tylko na atrakcjach turystycznych, ale przede wszystkim szukasz możliwości kontemplacji, wyciszenia i modlitwy – pielgrzymka do Francji to idealna propozycja dla Ciebie! Nie jest to jedynie zwykła wycieczka do Lourdes; to wyjątkowa pielgrzymka, podczas której odwiedzisz święte miejsca, poznasz świadectwa pielgrzymów z całego świata i zbliżysz się do kultu maryjnego. Jeśli chcesz zanieść swoją intencję do wyjątkowego miejsca, pielgrzymka do Lourdes to strzał w dziesiątkę! Lourdes to niewielkie miasteczko znajdujące się w południowo – zachodniej Francji. To właśnie tam, u podnóża Pirenejów, w 1958 roku 14- letnia dziewczynka dostąpiła objawienia maryjnego. Pojawienie się w tym miejscu Matki Boskiej zaowocowało wybudowaniem Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes, a pielgrzymka do Lourdes stała się marzeniem wielu katolików na całym świecie.

Organizowana przez nasze biuro pielgrzymka do Lourdes to propozycja dla pielgrzymów z całej Polski: z naszej oferty mogą skorzystać Warszawa, Katowice, Poznań czy Kraków. Pielgrzymka do Lourdes samolotem to duża wygoda: nie tracisz czasu na dojazd do Francji i możesz w pełni korzystać z możliwości oferowanych podczas wycieczki. W planie znajduje się nie tylko wizyta w Lourdes, ale również zwiedzanie wspaniałego górskiego sanktuarium La Salette, wizyta w Banneux czy podziwianie widoków w malowniczej dolinie Loary. Wszystkie przewidziane w programie atrakcje przeplatane są wspólną oraz indywidualną modlitwą kontemplacją czy uczestnictwem w nabożeństwach. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym pielgrzymom najlepsze warunki: dzięki temu pielgrzymka to propozycja również dla samotnych osób poszukujących towarzyszy w modlitwie. Chcesz rozwijać swoją wiarę i poznawać historię chrześcijaństwa? A może chcesz zanieść swoją modlitwę do Maryi? Wyjazdy na pielgrzymki zagraniczne to także możliwość poznania pielgrzymów z całego świata. Międzynarodowa modlitwa niesie ze sobą wielką moc; jeśli chcesz przeżyć niesamowite chwile i jednocześnie poznać lepiej Francję, sprawdź ofertę naszych pielgrzymek. Wśród nich znajdują się zarówno regularne wycieczki, jak i propozycje last minute, dzięki czemu masz możliwość wyjazdu w atrakcyjnej cenie. Już dziś zapoznaj się z harmonogramem pielgrzymek i wybierz wymarzony wyjazd.

  • La Salette – urzekające górskie sanktuarium
  • Banneux – sanktuarium Matki Bożej Ubogich
  • Paryż – rejs po Sekwanie
  • Lisieux – miasto Małej Tereski od Dzieciątka Jezus
  • Mont Saint Michel – bajeczny średniowieczny klasztor
  • Dolina Loary – bliżej francuskiej natury
  •  Tours – grób św. Marcina
  • Carcassonne – miasteczko, gdzie można poczuć się jak w średniowiecznej Europie

DOTKNIJ MIEJSC DZIAŁALNOŚCI / OBJAWIEŃ:

Matki Bożej

Św. Bernadetty Soubirous

Św. Tereski od

dzieciątka Jezus

Św. Marcina

Św. Katarzyny Laboure

Michała Archanioła


TERMINY PIELGRZYMEK

Pielgrzymki do Francji i Lourdes

Pielgrzymka do Lourdes
Potwierdzone najbliższy: 21.02.2023

Promocyjne terminy

21.02 – 25.02.2023
14.03 – 18.03.2023

Kraków

ceny od
2015 zł

Wszystkich terminów:9

Najbliższy wyjazd:
21.02 – 25.02.2023

Sprawdź terminy

Warszawa-Modlin

+ 4 inne lotniska

Warszawa-Modlin

Poznań

Warszawa-Chopin

Kraków

Wrocław

ceny od
2915 zł

Wszystkich terminów:7

Najbliższy wyjazd:
25.04 – 29.04.2023

Sprawdź terminy