FATIMA – Wyrusz pieszym szlakiem do Matki Bożej!

 

Wybierz termin

Szczegóły oferty

Pierwsza na europejskim rynku oferta Caminho do Fatima – dotrzyj na własnych nogach w towarzystwie kameralnej grupy do Fatimy!

Pielgrzymki do Fatimy w formie objazdowej zachwycają nas od wielu lat. Wielokrotnie w ciągu roku odwiedzamy miejsca objawień w Fatimie i spędzamy czas w tym cudownym sanktuarium. Miasto pokoju ma wyjątkowe miejsce w naszych sercach, dlatego szczególnie zachęcamy, jako pierwsi w Polsce do odbycia pielgrzymki pieszej do portugalskiej Fatimy.

Do tej pory nasi pielgrzymi mogli się się z nami wybrać na Camino de Santiago, Jesus Trail – pieszy szlak po Ziemi Świętej oraz do Włoch – śladami św. Franciszka. Nasze zamiłowanie do pielgrzymek pieszych sprawiło, że Caminho do Fatima na stałe zagościł w naszym kalendarzu wyjazdów.

Zobaczcie poniżej filmik, na którym testowaliśmy trasę pieszej pielgrzymki do Fatimy.

Jak to właściwie wygląda?

Pielgrzymka do Fatimy jest pod opieką księdza i przewodnika, ale każdy może doświadczyć pełnej swobody w poruszaniu się po szlaku.
Nie chcemy narzucać wszystkim z grupy rytmu dnia – czujcie się wolni. Mimo, że spędzamy dużo czasu na modlitwie i kontemplacji, odbywa się ona indywidualnie lub podczas codziennej, już wspólnej Eucharystii.

Każdy z uczestników (jeśli chce) ,ma możliwość wyjścia z miejsca noclegowego o wybranej przez siebie porze i pójścia własnym tempem. Nie ma ustalonego harmonogramu spotkań, modlitwy czy prędkości marszu.Centralnym punktem dnia jest Eucharystia. Czasem w kościele, czasem w kaplicy, a czasem po prostu na szlaku.

Jeśli nie czujesz się na siłach lub nie masz odwagi wędrować samemu, oczywiście możesz dołączyć do przewodnika, księdza lub innej osoby z naszej grupki i poruszać się w obecności innych osób. Pełna swoboda.

MIEJSCA NA TRASIE PIESZEJ PIELGRZYMKI:

  • Lizbona – nocleg i wieczorny spacer po urokliwych ulicach
  • Santarem– wspaniałe miejsca centralnej Portugalii, nie dotknięte jeszcze masową turystyką
  • Fatima oraz okoliczne miejsca związane z objawieniami maryjnymi
  • piękne odcinki trasy przez tereny uprawne i winnice

DOTKNIJ MIEJSC DZIAŁALNOŚCI:

Matki Bożej


TERMINY PIELGRZYMEK

Warszawa-Chopin

ceny od
4595 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 4595 zł (13.11.2023)

Wszystkich terminów:2

Najbliższy wyjazd:
13.06.2024 – 20.06.2024

Sprawdź terminy