AUSTRALIA I NOWA ZELANDIA

ZOBACZ PIĘKNE RAFY KORALOWE, SYDNEY CZY JEZIORO TAUPO

Australia to kraj szczególny, który pod względem powierzchni niewiele ustępuje całej Europie. W trakcie naszej australijskiej pielgrzymki poznamy najsłynniejsze miejsca tego państwa, a zarazem i kontynentu: będziemy na Wielkiej Rafie Koralowej, zobaczymy Olge – Świętą Górę Aborygenów oraz Ayers Rock – prawdopodobnie najsłynniejszą atrakcję w całej Australii.

Oddechem od pustki interioru będzie wizyta w Sydney z jego słynną operą. W trakcie pielgrzymki po Australii nie zapomnimy także o duchowej strawie – pomodlimy się w kościołach polskich wspólnot.

Nowa Zelandia będzie za to całkowitym przeciwieństwem Australii – to dwie zielone wyspy, które raczyć nas będą pięknem swych ogrodów, lasów czy jezior. Ten wyjątkowy kraj kiwi to przede wszystkim bujna przyroda – w trakcie kilku dni wycieczki po Nowej Zelandii będziemy podglądać wieloryby, zobaczymy słynne klify w Parku Narodowym Tongariro oraz staniemy nad jeziorem Taupo z jego księżycowym krajobrazem i gejzerami. Nie zapomnimy też o dawnej maoryskiej kulturze: w Wellington odwiedzimy Muzeum Maoryskie; będziemy też w jaskini pełnej malowideł, dokumentujących wielowiekowych Maorysów w Nowej Zelandii.

Perełką pobytu będzie z pewnością podwodne obserwatorium przyrody oraz – oczywiście – poznanie miejscowych wspólnot chrześcijańskich i Msze św. w nowozelandzkich kościołach.

  • Msze Św. z lokalnymi wspólnotami
  • święta góra Aborygenów
  • podglądanie Wielkiej Rafy Koralowej
  • termalne źródła i gejzery
  • kangury, misie koala oraz kiwi (i to nie owoce)

DOTKNIJ MIEJSC DZIAŁALNOŚCI:

Świętej Maryi od Krzyża

 

DLACZEGO WARTO?

TERMINY PIELGRZYMEK

© Copyright 2020. All rights reserved. Powered by

Dylas Creation Lab
MENU