CHINY – W poszukiwaniu Chińskiej Duchowości!

 

Wybierz termin

Szczegóły oferty

Chiny to kraj wyjątkowy i różnorodny, który dopiero 40 lat temu otworzył się na świat i zaczął rozwijać turystykę przyjazdową. Dzięki temu podróżując do Państwa Środka wciąż można poczuć prawdziwą naturę Chińczyków, niezmienioną kulturę oraz tradycyjne podejście.

Brak jednorodności wyznaniowej sprawia, że podczas pielgrzymki będziemy mogli doświadczyć prawdziwego poszukiwania duchowości chińskiej. Zwiedzimy miejsca związane z buddyzmem, taoizmem, islamem oraz oczywiście chrześcijaństwem.

Orientalna pielgrzymka – poznaj Chiny z każdej strony!

Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia, gdy myślisz o Chińskiej Republice Ludowej? Wielki Mur Chiński? Chińskie smoki i horoskopy? Chiński rytuał parzenia herbaty? A może sympatyczne pandy lub charakterystyczne pismo? O Chinach wiemy całkiem sporo – głównie z przekazów w filmach i telewizji. Wycieczka do Chin to jednak zupełnie coś innego; podczas takiego wyjazdu poznasz Chiny „od podszewki”. Chińska cywilizacja liczy ponad 5 tysięcy lat, a jej osiągnięcia znane są na całym świecie. Jeśli chcesz odwiedzić ojczyznę wielu wynalazków, takich jak proch czy papier, nasza wyprawa do Chin z pewnością będzie najlepszym wyborem!

Ważnym elementem naszej pielgrzymki do Chin jest wycieczka do Pekinu – stolicy Chin, w której znajduje się wiele interesujących zabytków kultury chińskiej. To także idealne miejsce na to, by poczuć klimat prawdziwych chińskich miast. Jednak wycieczka do Pekinu to nie wszystko; dla osób spragnionych kontemplacji i duchowego rozwoju przygotowaliśmy trasę śladami Matteo Ricciego – jezuity i głosiciela Ewangelii w Chinach. Chińskie chrześcijaństwo to prawdziwa mozaika pełna wpływów wschodnich, a historia kościoła katolickiego w Chinach jest długa i złożona. Jeśli jesteś osobą otwartą nie tylko na modlitwę, ale również poznawanie nowych kultur i wierzeń, wyjazd do Chin będzie dla Ciebie źródłem wielu ciekawych przeżyć. Oferta naszego biura podróży gwarantuje możliwość zobaczenia na wielu zabytków, w tym słynnego Wielkiego Muru Chińskiego. W wolnej chwili odpoczniesz w czasie wizyty w herbaciarni lub podziwiając niesamowite krajobrazy, z których słynie Chińska Republika Ludowa. Połącz modlitwę, nabożeństwa w gronie pielgrzymów oraz rozwój duchowy z poznawaniem nowych krajów i wybierz zagraniczną pielgrzymkę do Chin; dzięki nam pokochasz wyjazdy pielgrzymkowe! Nasze doświadczenie w zakresie organizacji pielgrzymek zagranicznych sprawia, że wszystkie formalności są zapięte na ostatni guzik. 

  • Pekin – stolica kraju, miejsce najważniejszych zabytków chińskich
  • Wielki Mur Chiński – najdłuższa ściana na świecie i najbardziej rozpoznawalna atrakcja Chin
  • Terakotowa Armia – armia składająca się z ponad 8 tysięcy żołnierzy, którzy mieli chronić grobowca pierwszego cesarza Chin
  • Szanghaj – najludniejsze miasto Chin, z najwyższymi w Państwie Środka wieżowcami

DOTKNIJ MIEJSC DZIAŁALNOŚCI:

Matteo Ricci


TERMINY PIELGRZYMEK

Brak ofert w tej sekcji