MEKSYK I KUBA

Pielgrzymka do świata amerykańskiej odmienności!

Meksyk – stolica ludzi, którzy celebrują życie. Fascynuje otwartością mieszkańców, wspaniałym jedzeniem oraz prekolumbijską kulturą. To również wyjątkowe miejsce na mapie świata dla nas  – katolików. Wszystko za sprawą objawień maryjnych, które dały początek masowym nawróceniom.

Meksykańska ziemia to dom najstarszych cywilizacji zamieszkujących półkulę zachodnią. To tutaj piramidy, świątynie oraz inne zabytki prekolumbijskiej kultury są na wyciągnięcie ręki. Jest to także kraina rozmaitości – oferuje piękne plaże, historyczne miasta czy parki narodowe, obejmujące dżungle, góry oraz pustynie.

Odwiedzając daleki Meksyk, nie sposób pominąć na pielgrzymkowym szlaku sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe. To właśnie tu, u stóp wzgórza Tepeyac, Najświętsza Maryja Panna objawiła się Indianinowi, Juanowi Diego. Miejsce to jest corocznie odwiedzane przez ponad 10 milionów wiernych z całego świata. Nie może nas tam zabraknąć!

Meksykańska fiesta czy refleksyjna modlitwa? Nie musisz wybierać!

Co pierwsze nasuwa Ci się na myśl, gdy słyszysz słowo Meksyk? Pyszna kuchnia z aromatycznymi przyprawami? Piękne plaże w Acapulco? Kapelusze z szerokim rondem? A może niesamowite barwy, przebrania, pieśni i tańce podczas fiesty? Niezależnie od tego, jakie masz skojarzenia, jedno jest pewne: pielgrzymka do Meksyku to doskonały sposób na to, by odwiedzić ten fascynujący kraj. W naszej ofercie znajduje się wyjazd do Guadalupe – znajdująca się w nim bazylika Matki Bożej to obecnie największe sanktuarium maryjne na świecie. Co roku kilkanaście milionów pielgrzymów wybiera się w podróż, by złożyć swoje intencje i pomodlić się w miejscu najstarszego objawienia maryjnego. Jeśli chcesz dołączyć do ich grona i przeżyć niesamowitą przygodę, nasza pielgrzymka będzie najlepszym wyborem!

Choć modlitwa, kontemplacja i zwiedzanie miejsc kultu maryjnego to najważniejsza część wyjazdu, pielgrzymka do Meksyku to także szansa na poznanie tamtejszej kultury. Nie może zabraknąć zwiedzania, odpoczynku na pięknych plażach czy zabawy. Nie zapominamy również o miłośnikach poznawania nowych krajów przez pryzmat kuchni – pielgrzymka do Meksyku wcale nie musi oznaczać nieustającej modlitwy! Jeśli chcesz przeżyć wspaniałą przygodę, zobaczyć niezwykłe miejsca i poznać wyjątkowe świadectwa wiary, wybierz się z nami do Meksyku. W przypadku tak dalekiej podróży niezbędna jest dobra organizacja: dzięki doświadczeniu w zagranicznym pielgrzymowaniu możemy przygotować zarówno program, jak i kwestie zakwaterowania w taki sposób, by zapewnić wszystkim naszym pielgrzymom bezpieczeństwo i komfortowe warunki. Nie musisz martwić się o wyżywienie, dojazdy czy noclegi; nasze pielgrzymki obsługiwane są przez profesjonalnych pilotów, dzięki czemu bez obaw możesz wyruszyć w drogę do najstarszego sanktuarium maryjnego. Dołącz do grona pielgrzymów z całego świata i zanieś swoje intencje podczas naszej pielgrzymki do Meksyku – gwarantujemy wyjątkowe przeżycia!

  • Guadalupe – najważniejsze sanktuarium maryjne Meksyku
  • Puebla – miasto ukochane przez Jana Pawła II

  • meksykańskie ślady Azteków
  • odpoczynek w Acapulco

  • krokodyle i cygara na Kubie

Kuba owiana atmosferą politycznej niedostępności, zapachem tytoniowych arcydzieł oraz pomrukiem amerykańskich old timerów.

Kuba działa na nas europejczyków jak magnes. Trudno powiedzieć czy jest to za sprawą wspaniałej muzyki, którą słychać tutaj na każdym narożniku, kolonialnej architektury, czy też licznych plantacji kaw i tytoniu.

DOTKNIJ MIEJSC DZIAŁALNOŚCI:

Matki Bożej z Guadalupe

DLACZEGO WARTO?

TERMINY PIELGRZYMEK

  06 - 13.11.2021

  Berlin, Warszawa

  30.11 - 10.12.2021

  Warszawa

  27.12.2021 - 03.01.2022

  Berlin, Warszawa

  16 - 23.01.2022

  Berlin, Warszawa

  13 - 20.02.2022

  Berlin, Warszawa

  02 - 12.03.2022

  Buenos Aires, Chicago, Nowy Jork, Sao Paulo, Toronto

  02 - 12.03.2022

  Amsterdam, Berlin, Frankfurt, Hamburg, Kopenhaga, Londyn, Monachium, Paryż, Wiedeń, Zurych

  02 - 12.03.2022

  Warszawa

  13 - 20.03.2022

  Berlin, Warszawa

First Minute

  24.04 - 01.05.2022

  Berlin, Warszawa

First Minute

  25.04 - 08.05.2022

  Warszawa

First Minute

  22 - 29.05.2022

  Berlin, Warszawa

First Minute

  16 - 23.10.2022

  Berlin, Warszawa

First Minute

  10 - 23.10.2022

  Warszawa

© Copyright 2020. All rights reserved. Powered by

Dylas Creation Lab
MENU