Skip to content

GRECJA – Odkryj miejsca głoszenia ewangelii przez św. Pawła

 

Grecja to kraj kojarzący się przede wszystkim z piękną pogodą i wypoczynkiem na jednej z ponad 2000 wysp. Niewątpliwie jest to miejsce pełne kontrastów, skrywające wiele nieodkrytych tajemnic. Z pewnością nie można powiedzieć, że poznało się ten rejon świata, będąc jedynie w Atenach lub na jednej z greckich wysp. Grecja to naprawdę duża różnorodność. Rozpoczynając od ukształtowania terenu, zobaczymy przepiękne wyspy z rajskimi plażami, ogromne półwyspy zachwycające swym bogactwem naturalnym oraz potężne góry wznoszące się ponad 2900 m. n.p.m.

Grecja… Przymknij na chwilę oczy i wyobraź sobie klimatyczne miasta, przepiękne widoki, wspaniałe zabytki i przysmaki greckiej kuchni. Brzmi zachęcająco? Z pewnością! Jeśli nie udało Ci się do tej pory zwiedzić Grecji, najwyższy czas to zmienić; zapraszamy na nasze pielgrzymki do Grecji – to szansa na duchowy rozwój oraz jednoczesne zwiedzanie kraju i poznawanie niesamowitej greckiej kultury – zarówno tej starożytnej, jak i współczesnej.

Jakie atrakcje przewidujemy dla pielgrzymów? Pielgrzymka do Grecji to wspaniała mozaika modlitwy, kontemplacji, zabytków i pięknych widoków, okraszona smakołykami greckiej kuchni. Nasza pielgrzymka do Grecji jest dostosowana do potrzeb wszystkich pielgrzymów – zarówno doświadczonych, jak i początkujących. Dbamy o wszystkie formalności związane z wyjazdem, począwszy od rezerwacji lotu do Grecji po zakwaterowanie czy kwestie związane z wycieczkami; dzięki temu bez obaw możesz udać się na pielgrzymkę i cieszyć chwilami spokojnej modlitwy oraz wypoczynku w gronie życzliwych pielgrzymów. Jeżeli zawsze interesowało Cię dziedzictwo pozostawione przez Greków, pielgrzymka to sznasa, by zobaczyć wszystkie wspaniałe zabytki w Atenach czy Patras na własne oczy Podczas pielgrzymki zbliżysz się do historii i doświadczysz jej osobiście; odwiedź miejsca tak ważne dla kształtowania tożsamości i kultury Europy Zachodniej!

Pielgrzymka do Grecji to nie tylko okazja poznania tego zachwycającego swoją historią i naturą kraju, ale też podróżowanie śladami św. Pawła. Zobaczymy miejsca, gdzie święty przebywał i głosił Ewangelię. To również możliwość przeniesienia się w czasy podróży misyjnych i obudzenia w sobie na nowo ducha głębokiej wiary. 

  • Ateny – stolica z zabytkami kultury antycznej
  • Akropol – wzgórze antycznych świątyń
  • Kanał Koryncki – kanał o wysokich na niemal 80 metrów brzegach
  • Starożytny Korynt – miejsce głoszenia ewangelii przez św. Pawła
  • Delfy – miejsce, gdzie znajdowała się słynna antyczna wyrocznia
  • Góra Atos –święta góra i republika mnichów
  • Meteory – „wiszące klasztory”
  • Filippi – miejsce pierwszego chrztu w Europie
  • Saloniki – drugie co do wielkości miasto w Grecji

DOTKNIJ MIEJSC DZIAŁALNOŚCI:

Świętego Pawła


TERMINY PIELGRZYMEK

Brak ofert w tej sekcji
Pielgrzymka do Grecji śladami św. Pawła
Potwierdzone najbliższy: 07.05.2024

Promocyjne terminy

07.05.2024 – 14.05.2024

Warszawa-Modlin

Kraków

Wrocław

Warszawa-Chopin

ceny od
4999 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 4749 zł (14.02.2024)

Wszystkich terminów:2

Najbliższy wyjazd:
07.05.2024 – 14.05.2024

Sprawdź terminy
Pielgrzymka do Grecji śladami św. Pawła
Potwierdzone najbliższy: 07.05.2024

Promocyjne terminy

07.05.2024 – 14.05.2024

Berlin

Hamburg

Frankfurt

Monachium

+ 6 innych lotnisk

Berlin

Hamburg

Frankfurt

Monachium

Amstedram

Bruksela-Zaventen

Paryż-CDG

Londyn-Heathrow

Zurych

Kopenhaga

ceny od
5399 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 5399 zł (05.03.2024)

Wszystkich terminów:2

Najbliższy wyjazd:
07.05.2024 – 14.05.2024

Sprawdź terminy