GRECJA

Odkryj Miejsca głoszenia ewangelii przez św. Pawła

Grecja to kraj kojarzący się przede wszystkim z piękną pogodą i wypoczynkiem na jednej z ponad 2000 wysp. Niewątpliwie jest to miejsce pełne kontrastów, skrywające wiele nieodkrytych tajemnic. Z pewnością nie można powiedzieć, że poznało się ten rejon świata, będąc jedynie w Atenach lub na jednej z greckich wysp. Grecja to naprawdę duża różnorodność. Rozpoczynając od ukształtowania terenu, zobaczymy przepiękne wyspy z rajskimi plażami, ogromne półwyspy zachwycające swym bogactwem naturalnym oraz potężne góry wznoszące się ponad 2900 m. n.p.m.

Grecja… Przymknij na chwilę oczy i wyobraź sobie klimatyczne miasta, przepiękne widoki, wspaniałe zabytki i przysmaki greckiej kuchni. Brzmi zachęcająco? Z pewnością! Jeśli nie udało Ci się do tej pory zwiedzić Grecji, najwyższy czas to zmienić; zapraszamy na nasze pielgrzymki do Grecji – to szansa na duchowy rozwój oraz jednoczesne zwiedzanie kraju i poznawanie niesamowitej greckiej kultury – zarówno tej starożytnej, jak i współczesnej.

Jakie atrakcje przewidujemy dla pielgrzymów? Pielgrzymka do Grecji to wspaniała mozaika modlitwy, kontemplacji, zabytków i pięknych widoków, okraszona smakołykami greckiej kuchni. Nasza pielgrzymka do Grecji jest dostosowana do potrzeb wszystkich pielgrzymów – zarówno doświadczonych, jak i początkujących. Dbamy o wszystkie formalności związane z wyjazdem, począwszy od rezerwacji lotu do Grecji po zakwaterowanie czy kwestie związane z wycieczkami; dzięki temu bez obaw możesz udać się na pielgrzymkę i cieszyć chwilami spokojnej modlitwy oraz wypoczynku w gronie życzliwych pielgrzymów. Jeżeli zawsze interesowało Cię dziedzictwo pozostawione przez Greków, pielgrzymka to sznasa, by zobaczyć wszystkie wspaniałe zabytki w Atenach czy Patras na własne oczy Podczas pielgrzymki zbliżysz się do historii i doświadczysz jej osobiście; odwiedź miejsca tak ważne dla kształtowania tożsamości i kultury Europy Zachodniej!

Pielgrzymka do Grecji to nie tylko okazja poznania tego zachwycającego swoją historią i naturą kraju, ale też podróżowanie śladami św. Pawła. Zobaczymy miejsca, gdzie święty przebywał i głosił Ewangelię. To również możliwość przeniesienia się w czasy podróży misyjnych i obudzenia w sobie na nowo ducha głębokiej wiary.

  • Ateny – stolica z zabytkami kultury antycznej
  • Akropol – wzgórze antycznych świątyń
  • Kanał Koryncki – kanał o wysokich na niemal 80 metrów brzegach
  • Starożytny Korynt – miejsce głoszenia ewangelii przez św. Pawła
  • Delfy – miejsce, gdzie znajdowała się słynna antyczna wyrocznia
  • Góra Atos –święta góra i republika mnichów
  • Meteory – „wiszące klasztory”
  • Filippi – miejsce pierwszego chrztu w Europie
  • Saloniki – drugie co do wielkości miasto w Grecji

DOTKNIJ MIEJSC DZIAŁALNOŚCI:

pielgrzymki do grecji

Świętego Pawła

DLACZEGO WARTO?

TERMINY PIELGRZYMEK

  10 - 17.03.2022

  Kraków, Warszawa

First Minute

  20 - 27.04.2022

  Kraków, Warszawa

  20 - 27.04.2022

  Amsterdam, Berlin, Bruksela, Frankfurt, Hamburg, Kopenhaga, Londyn, Monachium, Paryż, Wiedeń

  19 - 27.04.2022

  Buenos Aires, Chicago, Los Angeles, Nowy Jork, San Francisco, Sao Paulo, Toronto

  23 - 30.04.2022

  Gdańsk, Warszawa, Wrocław

First Minute

  04 - 11.05.2022

  Kraków, Warszawa

© Copyright 2020. All rights reserved. Powered by

Dylas Creation Lab
MENU