ZIEMIA ŚWIĘTA – Pielgrzymka do początków Chrześcijaństwa

 

Wybierz termin

Szczegóły oferty

Poznanie Piątej Ewangelii, jaką jest Ziemia Święta, może obudzić żywą i prawdziwą wiarę, owocować później wieloma pięknymi wspomnieniami, a także być inspiracją do głębszej refleksji nad tajemnicami zapisanymi na kartach Pisma Świętego.

Ziemia Święta to cel każdej pielgrzymkowej wycieczki – na jej terenie, oprócz Jerozolimy, znajdują się także inne miasta, związane z Jezusem Chrystusem i historiami biblijnymi. To tutaj rozgrywały się niegdyś ważne wydarzenia, które zmieniły historię świata i ludzkości.

Wycieczka do Ziemi Świętej – najpiękniejsza wyprawa w Twoim życiu!

Pielgrzymka do Ziemi Świętej to marzenie wielu osób; nie tylko katolicy marzą o tym, by odwiedzić Grób Pański, Bazylikę, Betlejem czy Górę Oliwną. Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i odnaleźć lub pogłębić swoją wiarę oraz zanieść swoje intencje do Jerozolimy – wyjątkowa pielgrzymka do Ziemi Świętej znajdująca się w naszej ofercie to najlepszy wybór!

Pielgrzymi na całym świecie wiedzą, gdzie jest Ziemia Święta; dla wielu ten cel jest jednak dość odległym marzeniem, odkładanym w nieskończoność. Niesłusznie! Nie musisz wybierać się pieszo do Jerozolimy – skorzystaj z naszej oferty, w której znajduje się między innymi pielgrzymka do Jerozolimy. Nasza wycieczka to nie tylko poznawanie zabytków – duchowa opieka księdza oraz jego przewodnictwo sprawi, że pielgrzymka do Izraela będzie źródłem niesamowitych przeżyć.

Nasza wycieczka to wyjątkowa oferta: cena jest bardzo korzystna, a wybierając wariant last minute masz możliwość przeżycia wyjątkowej przygody za niewielkie pieniądze. Ziemia Święta jest dość drogim obszarem, jeśli chodzi o zakwaterowanie: zorganizowana wycieczka do Izraela pozwoli na obniżenie kosztów wynajmu kwatery. Jeśli od zawsze interesowała Cię Ziemia Święta, a wycieczka do Jerozolimy leżała poza Twoim zasięgiem, zapoznaj się z naszą ofertą. Stawiamy na niskie ceny i jednocześnie najwyższą jakość usług, dzięki czemu nasza pielgrzymka do Izraela polecana jest zarówno dla początkujących pielgrzymów, jak i podróżników z wieloletnim doświadczeniem. Ziemia Święta to także dość niespokojne miejsce: starcie wielu kultur powoduje napięcia i potencjalne niebezpieczne sytuacje, dlatego tak ważne jest, by pielgrzymka odbywała się w ramach sprawdzonego i zaufanego biura podróży. Tanie pielgrzymki często polegają na poszukiwaniu oszczędności w ramach przelotu czy noclegów. Jeśli chodzi o nasze oferty, stawiamy na wysoką jakość i przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich pielgrzymów – dzięki nam Ziemia Święta będzie dla Ciebie przede wszystkim źródłem wspaniałych przeżyć duchowych a pielgrzymka do Jerozolimy – okazją do poznania pięknych i ważnych historycznie miejsc. Pallotyni, Franciszkanie oraz inne zakony organizują coraz częściej tanie pielgrzymki do Ziemi Świętej; jeśli jednak nie tylko cena, ale również bezpieczeństwo mają dla Ciebie znaczenie, sprawdź ofertę naszego biura. Opinie Klientów są jednoznaczne: nasza pielgrzymka to doskonale zorganizowane przedsięwzięcie, a w naszym biurze dowiesz się, co warto zobaczyć oraz jak należy przygotować się do wyjazdu. Oferujemy pielgrzymki z Krakowa, z Poznania, z Warszawy oraz innych polskich i europejskich miast – gwarantujemy przelot do Ziemi Świętej, zakwaterowanie z wyżywieniem oraz wiele atrakcji. Nasza wycieczka to nie tylko Ziemia Święta – jeśli marzysz o zobaczeniu miejsca narodzenia Pańskiego, chcesz zobaczyć Kafarnaum, czyli miasto Świętego Piotra, a w wolnej chwili zażyć kąpieli w Morzu Martwym, zapoznaj się z planem naszych pielgrzymek. Z pewnością znajdziesz wśród nich ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

 • Betlejem – „Dom Chleba”: miejsce narodzenia Pańskiego
 • Jerycho – najstarsze miasto świata
 • Kafarnaum – miasto Świętego Piotra
 • Morze Martwe – kąpiel zdrowotna
 • Jerozolima – święte miasto trzech religii
 • Ain Karem – ojczyzna Jana Chrzciciela
 • Nazaret – świadek pokornego „fiat”
 • Jordan – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych
 • Rejs – po Jeziorze Genezaret
 • Poznanie tradycyjnej kuchni izraelskiej
 • Opieka duchowa i przewodnicka ks. biblisty

DOTKNIJ MIEJSC DZIALALNOŚCI:

Jezusa Chrystusa

Jana Chrzciciela

Maryi

Świętego Piotra

Mojżesza

św. Jana Ewangelisty


TERMINY PIELGRZYMEK:

JFK

+ 4 inne lotniska

JFK

Chicago

Toronto

Los Angeles

San Francisco

ceny od
8821 zł

Wszystkich terminów:28

Najbliższy wyjazd:
11.02 – 19.02.2023

Sprawdź terminy
Pielgrzymka do Ziemi Świętej
Potwierdzone najbliższy: 11.02.2023

Promocyjne terminy

11.02 – 18.02.2023

Berlin

+ 9 innych lotnisk

Berlin

Hamburg

Frankfurt

Monachium

Amsterdam

Bruksela

Paryż-Orly

Londyn-Luton

Kopenhaga

Wiedeń

ceny od
3921 zł

Wszystkich terminów:26

Najbliższy wyjazd:
11.02 – 18.02.2023

Sprawdź terminy

Warszawa-Chopin

+ 1 inne lotnisko

Warszawa-Chopin

Kraków

ceny od
4821 zł

Wszystkich terminów:2

Najbliższy wyjazd:
06.05 – 13.05.2023

Sprawdź terminy