WŁOCHY I WATYKAN

Ojczyzna wielu świętych, błogosławionych i papieży!

Italia nieustannie zaskakuje i zachwyca nawet swych stałych bywalców. Klasyka gatunku, która skrywa miliony pereł. Ojczyzna wielu świętych i papieży.

Każde włoskie borgo, czyli wioska, oferuje przepiękne widoki, wyjątkowe spacery wąskimi uliczkami oraz wyśmienite jedzenie. Duże miasta, wśród zgiełku motorynek, pokazują nam swe najwspanialsze zabytki, potwierdzając tym samym, że są niczym muzea na otwartym powietrzu.

Wielu ludzi kojarzy włoską ziemię jako macierz świętych oraz siedzibę papieży. Watykan, stanowiący suwerenne państwo, niejako wtapia się w scenerię Wiecznego Miasta, zapisując wspólnie kolejne karty historii. Od setek lat liczne pielgrzymki zmierzały do Italii, aby zobaczyć miejsca spoczynku apostołów i nawiedzać sanktuaria wzniesione na pamiątkę niezliczonych cudów. Włochy to ojczyzna wielu świętych i błogosławionych, których żywoty przybliżamy podczas naszych podróży.

Wycieczki do Rzymu – odkryj ojczyznę świętych!

Szukasz miejsca, w którym każdy poranek przywita Cię pięknym słońcem? Chcesz odwiedzić piękne miasta, ale od wycieczek oczekujesz czegoś więcej? Nasze specjalne wycieczki do Rzymu wyróżniają się na tle innych propozycji; pielgrzymka jest doskonałą okazją do poznania nowych, ciekawych miejsc i jednocześnie zaniesienia swoich intencji do Stolicy Papieskiej. W programie znajdziesz zwiedzanie najpiękniejszych włoskich miast oraz podróż śladami świętych. Ważnym elementem jest oczywiście wycieczka do Watykanu, podczas której poczujesz prawdziwą bliskość Boga. Pielgrzymka do Watykanu to z jednej strony wspaniałe przeżycie i wyjątkowa przygoda, z drugiej natomiast możliwość rozwoju wiary oraz duchowości. Organizowana przez nas pielgrzymka do Włoch objęta jest duchową opieką pielgrzymującego kapłana, dzięki czemu na każdym etapie pielgrzymki możesz liczyć na wspólną modlitwę oraz rozmowę.

Przed pielgrzymowaniem powstrzymuje Cię obawa przed dużymi odległościami? Bez obaw – z myślą o osobach takich jak Ty w naszej ofercie znalazła się wycieczka do Rzymu samolotem. Dzięki temu na miejscu znajdziesz się już po kilku godzinach i bez problemu możesz przystąpić do zwiedzania. Wycieczka do Watykanu bez męczącego przejazdu autokarem to także idealna propozycja dla osób starszych, dla których przejazd w takiej formie wiąże się z wieloma niedogodnościami. Jako alternatywę proponujemy także wycieczki autokarowe z noclegami w czasie drogi – w ten sposób podróż przebiega bezproblemowo. Oferujemy wycieczki z wielu polskich miast: Warszawa, Kraków czy Poznań to tylko niektóre z nich. Wielką popularnością cieszy się zwłaszcza pielgrzymka do Rzymu z Krakowa, łącząca w sobie atrakcyjną cenę i wiele atrakcji – nie tylko religijnych. Pielgrzymka z naszym biurem pielgrzymkowym to wspaniałe przeżycie! Jeśli chcesz poznać pielgrzymów z całej Polski, odwiedzić miejsce urzędowania Ojca Świętego oraz wybrać się śladami św. Franciszka lub św. Ojca Pio – nasza pielgrzymka to najlepszy wybór! Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji pielgrzymek sprawia, że wychodzimy naprzeciw wszystkim potrzebom pielgrzymów: zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących. Jeśli interesuje Cię wycieczka do Włoch i nie masz dużego doświadczenia w pielgrzymowaniu, skorzystaj z naszej pomocy. W ofercie posiadamy zarówno regularne wycieczki, jak i wyprawy last minute, których atrakcyjna cena to kolejna zaleta.

 • Lanciano – pierwszy cud eucharystyczny
 • Bolsena i Orvieto – cud eucharystyczny oraz tradycja procesji Bożego Ciała
 • Serracapriola – Matteo d’Agnone – kapłan, który „egzorcyzmuje” nawet po śmierci
 • Pietrelcina – miasto narodzin św. Ojca Pio
 • San Giovanni Rotondo – nawiedzenie miejsca spoczynku Ojca Pio
 • Monte Sant’Angelo – jedyny kościół na świecie niekonsekrowany ludzką ręką
 • Cascia – nawiedzenie św. Rity – patronki od spraw beznadziejnych
 • Manoppello – cudownie utrwalone Boskie Oblicze
 • Divino Amore – ukochane sanktuarium rzymian
 • Asyż – miasto św. Franciszka
 • Pompeje – miasto Maryi w cieniu Wezuwiusza
 • Monte Cassino – imponujące opactwo benedyktynów oraz Cmentarz Żołnierzy Polskich

DOTKNIJ MIEJSC DZIAŁALNOŚCI:

pio pielgrzymki misja travel

św. Ojciec Pio

 

św. Jan Paweł II

 

św. Franciszek

 

sladami swietej rity pielgrzymki

św. Rita

 

lourdes pielgrzymki tanio

Michał Archanioł

 

ojciec dolindo pielgrzymki

Ojciec Dolindo

 

DLACZEGO WARTO?

TERMINY PIELGRZYMEK

First Minute

  15 - 22.01.2022

  Berlin, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa

First Minute

  15 - 22.01.2022

  Berlin, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa

  18 - 26.01.2022

  Buenos Aires, Chicago, Los Angeles, Nowy Jork, San Francisco, Sao Paulo, Toronto

  19 - 26.01.2022

  Amsterdam, Berlin, Bruksela, Frankfurt, Hamburg, Kopenhaga, Londyn, Monachium, Paryż, Wiedeń

First Minute

  19 - 26.01.2022

  Kraków, Warszawa, Wrocław

First Minute

  05 - 12.02.2022

  Berlin, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa

© Copyright 2020. All rights reserved. Powered by

Dylas Creation Lab
MENU