Skip to content

WŁOCHY I WATYKAN – Ojczyzna wielu świętych, błogosławionych i papieży!

 

Italia nieustannie zaskakuje i zachwyca nawet swych stałych bywalców. Klasyka gatunku, która skrywa miliony pereł. Ojczyzna wielu świętych i papieży.

Każde włoskie borgo, czyli wioska, oferuje przepiękne widoki, wyjątkowe spacery wąskimi uliczkami oraz wyśmienite jedzenie. Duże miasta, wśród zgiełku motorynek, pokazują nam swe najwspanialsze zabytki, potwierdzając tym samym, że są niczym muzea na otwartym powietrzu.

Wielu ludzi kojarzy włoską ziemię jako macierz świętych oraz siedzibę papieży. Watykan, stanowiący suwerenne państwo, niejako wtapia się w scenerię Wiecznego Miasta, zapisując wspólnie kolejne karty historii. Od setek lat liczne pielgrzymki zmierzały do Italii, aby zobaczyć miejsca spoczynku apostołów i nawiedzać sanktuaria wzniesione na pamiątkę niezliczonych cudów. Włochy to ojczyzna wielu świętych i błogosławionych, których żywoty przybliżamy podczas naszych podróży.

Wycieczki do Rzymu – odkryj ojczyznę świętych!

Szukasz miejsca, w którym każdy poranek przywita Cię pięknym słońcem? Chcesz odwiedzić piękne miasta, ale od wycieczek oczekujesz czegoś więcej? Nasze specjalne wycieczki do Rzymu wyróżniają się na tle innych propozycji; pielgrzymka jest doskonałą okazją do poznania nowych, ciekawych miejsc i jednocześnie zaniesienia swoich intencji do Stolicy Papieskiej. W programie znajdziesz zwiedzanie najpiękniejszych włoskich miast oraz podróż śladami świętych. Ważnym elementem jest oczywiście wycieczka do Watykanu, podczas której poczujesz prawdziwą bliskość Boga. Pielgrzymka do Watykanu to z jednej strony wspaniałe przeżycie i wyjątkowa przygoda, z drugiej natomiast możliwość rozwoju wiary oraz duchowości. Organizowana przez nas pielgrzymka do Włoch objęta jest duchową opieką pielgrzymującego kapłana, dzięki czemu na każdym etapie pielgrzymki możesz liczyć na wspólną modlitwę oraz rozmowę.

Przed pielgrzymowaniem powstrzymuje Cię obawa przed dużymi odległościami? Bez obaw – z myślą o osobach takich jak Ty w naszej ofercie znalazła się wycieczka do Rzymu samolotem. Dzięki temu na miejscu znajdziesz się już po kilku godzinach i bez problemu możesz przystąpić do zwiedzania. Wycieczka do Watykanu bez męczącego przejazdu autokarem to także idealna propozycja dla osób starszych, dla których przejazd w takiej formie wiąże się z wieloma niedogodnościami. Jako alternatywę proponujemy także wycieczki autokarowe z noclegami w czasie drogi – w ten sposób podróż przebiega bezproblemowo. Oferujemy wycieczki z wielu polskich miast: Warszawa, Kraków czy Poznań to tylko niektóre z nich. Wielką popularnością cieszy się zwłaszcza pielgrzymka do Rzymu z Krakowa, łącząca w sobie atrakcyjną cenę i wiele atrakcji – nie tylko religijnych. Pielgrzymka z naszym biurem pielgrzymkowym to wspaniałe przeżycie! Jeśli chcesz poznać pielgrzymów z całej Polski, odwiedzić miejsce urzędowania Ojca Świętego oraz wybrać się śladami św. Franciszka lub św. Ojca Pio – nasza pielgrzymka to najlepszy wybór! Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji pielgrzymek sprawia, że wychodzimy naprzeciw wszystkim potrzebom pielgrzymów: zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących. Jeśli interesuje Cię wycieczka do Włoch i nie masz dużego doświadczenia w pielgrzymowaniu, skorzystaj z naszej pomocy. W ofercie posiadamy zarówno regularne wycieczki, jak i wyprawy last minute, których atrakcyjna cena to kolejna zaleta.

 • Lanciano – pierwszy cud eucharystyczny
 • Bolsena i Orvieto – cud eucharystyczny oraz tradycja procesji Bożego Ciała
 • Serracapriola – Matteo d’Agnone – kapłan, który „egzorcyzmuje” nawet po śmierci
 • Pietrelcina – miasto narodzin św. Ojca Pio
 • San Giovanni Rotondo – nawiedzenie miejsca spoczynku Ojca Pio
 • Monte Sant’Angelo – jedyny kościół na świecie niekonsekrowany ludzką ręką
 • Cascia – nawiedzenie św. Rity – patronki od spraw beznadziejnych
 • Manoppello – cudownie utrwalone Boskie Oblicze
 • Divino Amore – ukochane sanktuarium rzymian
 • Asyż – miasto św. Franciszka
 • Pompeje – miasto Maryi w cieniu Wezuwiusza
 • Monte Cassino – imponujące opactwo benedyktynów oraz Cmentarz Żołnierzy Polskich

DOTKNIJ MIEJSC DZIAŁALNOŚCI:

św. Ojciec Pio

św. Jan Paweł II

św. Franciszek

św. Rita

Michał Archanioł

Ojciec Dolindo


TERMINY PIELGRZYMEK


Pielgrzymka do Włoch: Rzym i Toskania
Last minute najbliższy: 04.05.2024

Promocyjne terminy

04.05.2024 – 11.05.2024

Poznań

Kraków

Warszawa-Modlin

Wrocław

+ 3 inne lotniska

Poznań

Kraków

Warszawa-Modlin

Wrocław

Warszawa-Chopin

Gdańsk

Katowice

ceny od
2999 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 3299 zł (16.04.2024)

Wszystkich terminów:9

Najbliższy wyjazd:
04.05.2024 – 11.05.2024

Sprawdź terminy

Poznań

Kraków

Warszawa-Modlin

Wrocław

+ 3 inne lotniska

Poznań

Kraków

Warszawa-Modlin

Wrocław

Katowice

Gdańsk

Warszawa-Chopin

ceny od
2899 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 2999 zł (15.04.2024)

Wszystkich terminów:8

Najbliższy wyjazd:
22.06.2024 – 29.06.2024

Sprawdź terminy