KARIERA

 

Wybierz termin

Szczegóły oferty

W tej chwili nie mamy żadnych ofert pracy – zajrzyj tu wkrótce!

  Pierwsze kroki po podjęciu pracy


  Cenimy wkład i zaangażowanie każdego pracownika – niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową, czy jest już doświadczonym specjalistą. Uważamy, że najważniejsze są pierwsze tygodnie pracy. Zaczynamy od przeprowadzenia kursu wdrażającego, pomocnego w nawiązaniu kontaktów ze współpracownikami. Odpowiadamy na pytania i dzielimy się swoją wiedzą. Twój sukces jest ważny zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Zależy nam na tym, aby każdy pracownik jak najszybciej poczuł się częścią Biura Podróży Misja Travel.

  Jak wygląda praca w Biurze Podróży Misja Travel


  Praca w Biurze Podróży Misja Travel daje możliwość rozwoju zawodowego i szansę na zdobycie cenionych umiejętności i wiedzy w turystyce. Gdy wzbogacasz swoją wiedzę i doskonalisz specjalistyczne kwalifikacje, korzystasz na tym Ty oraz nasi klienci. Odbędziesz wiele podróży po świecie, dzięki temu lepiej zrozumiesz na czym polega organizacja imprez turystycznych.

  Dlaczego warto u nas pracować


  Dążymy do tego, aby nasi pracownicy przyjmowali na siebie odpowiedzialność za swoją karierę, współpracowników, zespół i rozwój biura. Taka postawa buduje sukces naszej firmy i pomaga nam wypracować większe korzyści dla klientów. Każdego dnia otwierają się przed nami nowe możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

  Możliwość kształcenia i rozwoju


  Turystyka stale się rozwija, a my razem z nią. Nasza praca jest skomplikowana i wymaga współdziałania osób o zróżnicowanym przygotowaniu zawodowym i różnorodnych kwalifikacjach. Co więcej, ściśle współpracujemy z klientami, dzieląc się z nimi wiedzą i pasją do osiągania właściwych rezultatów. Dlatego nieustanne uczenie się jest warunkiem sukcesu! Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, kreatywną, angażujesz się w pracę zespołu i lubisz podróże, koniecznie zgłoś się do nas.

  Czekamy na Ciebie. Wyślij swoją aplikację na: praca@misjatravel.pl