KARIERA

Dlaczego warto u nas pracować

Dążymy do tego, aby nasi pracownicy przyjmowali na siebie odpowiedzialność za swoją karierę, współpracowników, zespół i rozwój biura. Taka postawa buduje sukces naszej firmy i pomaga nam wypracować większe korzyści dla klientów. Każdego dnia otwierają się przed nami nowe możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Pierwsze kroki po podjęciu pracy

Cenimy wkład i zaangażowanie każdego pracownika – niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową, czy jest już doświadczonym specjalistą. Uważamy, że najważniejsze są pierwsze tygodnie pracy. Zaczynamy od przeprowadzenia kursu wdrażającego, pomocnego w nawiązaniu kontaktów ze współpracownikami. Odpowiadamy na pytania i dzielimy się swoją wiedzą. Twój sukces jest ważny zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Zależy nam na tym, aby każdy pracownik jak najszybciej poczuł się częścią Biura Podróży Misja Travel.

Jak wygląda praca w Biurze Podróży Misja Travel

Turystyka stale się rozwija, a my razem z nią. Nasza praca jest skomplikowana i wymaga współdziałania osób o zróżnicowanym przygotowaniu zawodowym i różnorodnych kwalifikacjach. Co więcej, ściśle współpracujemy z klientami, dzieląc się z nimi wiedzą i pasją do osiągania właściwych rezultatów. Dlatego nieustanne uczenie się jest warunkiem sukcesu! Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, kreatywną, angażujesz się w pracę zespołu i lubisz podróże, koniecznie zgłoś się do nas.

Możliwość kształcenia i rozwoju

Praca w Biurze Podróży Misja Travel daje możliwość rozwoju zawodowego i szansę na zdobycie cenionych umiejętności i wiedzy w turystyce. Gdy wzbogacasz swoją wiedzę i doskonalisz specjalistyczne kwalifikacje, korzystasz na tym Ty oraz nasi klienci. Odbędziesz wiele podróży po świecie, dzięki temu lepiej zrozumiesz na czym polega organizacja imprez turystycznych.

Czekamy na Ciebie. Wyślij swoją aplikację na: praca@misjatravel.pl

 

© Copyright 2019 by Biuro Podróży Misja Travel