Z Ekspertami

Wyjedź na pielgrzymkę z najlepszymi z najlepszych!

Sprawdź!

ks. dr Ryszard Kempiak SDB

Wybitny przewodnik po Ziemi Świętej, którą przemierza od wielu lat. Znawca działalności św.Pawła, pielgrzymujący do wszystkich miejsc z nim związanych, m.in. do Grecji, Turcji, Włoch, na Maltę czy Cypr (…)

WIĘCEJ

Marcin Pietrzyk

Jestem szczęściarzem, bo połączyłem pasję z pracą zawodową. Oprowadzam po każdym zakątku Grecji. choć na co dzień mieszkam w Salonikach (…)

WIĘCEJ

s. Czesława Maćkała

Siostra zakonna Zgromadzenia Sióstr Adoratorek Krwi Chrystusa. Od wielu lat jest wybitną przewodniczką po Ziemi Świętej, Meksyku, Kubie, Japonii, Filipinach, Boliwii, Peru, Stanach Zjednoczonych, Włoszech (…)

WIĘCEJ
Kuba Rybicki

Jakub Rybicki

Z zawodu podróżnik, fotograf i i dziennikarz, ekspert od krajów byłego ZSRR i Bliskiego Wschodu. Laureat światowych nagród fotograficznych (…)

WIĘCEJ

dr Tomasz Terlikowski

Doktor filozofii, pisarz, publicysta i tłumacz. Autor ponad 50 książek oraz wielu audycji telewizyjnych i radiowych. Dzięki swej erudycji podbił serca pielgrzymów podróżujących do Japonii, Ziemi Świętej czy Libanu (…)

WIĘCEJ

Stefan Czerniecki

Podróżnik, dziennikarz, autor książek “Dalej od Buenos”, “Cisza” czy “Czekając na Duida”, a także podróżniczego programu telewizyjnego “Za siódmą górą” (…)

WIĘCEJ

© Copyright 2020. All rights reserved. Powered by

Dylas Creation Lab
MENU