Z Ekspertami – Wyjedź na pielgrzymkę z najlepszymi z najlepszych!

 

Wybierz termin

Szczegóły oferty

Sprawdź!


ks. dr Ryszard Kempiak SDB

Wybitny przewodnik po Ziemi Świętej, którą przemierza od wielu lat. Znawca działalności św.Pawła, pielgrzymujący do wszystkich miejsc z nim związanych, m.in. do Grecji, Turcji, Włoch, na Maltę czy Cypr (…)

s. Czesława Maćkała

Siostra zakonna Zgromadzenia Sióstr Adoratorek Krwi Chrystusa. Od wielu lat jest wybitną przewodniczką po Ziemi Świętej, Meksyku, Kubie, Japonii, Filipinach, Boliwii, Peru, Stanach Zjednoczonych, Włoszech (…)

dr Tomasz Terlikowski

Doktor filozofii, pisarz, publicysta i tłumacz. Autor ponad 50 książek oraz wielu audycji telewizyjnych i radiowych. Dzięki swej erudycji podbił serca pielgrzymów podróżujących do Japonii, Ziemi Świętej czy Libanu (…)

Marcin Pietrzyk

Jestem szczęściarzem, bo połączyłem pasję z pracą zawodową. Oprowadzam po każdym zakątku Grecji. choć na co dzień mieszkam w Salonikach (…)

Jakub Rybicki

Z zawodu podróżnik, fotograf i i dziennikarz, ekspert od krajów byłego ZSRR i Bliskiego Wschodu. Laureat światowych nagród fotograficznych (…)

Jakub Pigóra

Jeden z największych pasjonatów szlaku św. Jakuba. Założyciel olbrzymiej społeczności, zrzeszającej ludzi, którzy pokochali Camino – mypielgrzymi.com (…)