Skip to content

Ostatnie miejsca

Pielgrzymka do Chin

od 10899 zł / wyjazd: 2024-09-18 powrót: 2024-09-27

 

Poczytaj więcej

Taniej o 1100 zł/os.

Papieże i mafiozi

Zobacz

Od sierpnia ceny idą w górę

nie zwlekaj!

Zobacz

Zapisy ruszyły

Zobacz

Oto nasze propozycje!

Zobacz

pielgrzymki i wycieczki

Zobacz

Newsletter

Zapisz się i korzystaj z najlepszych ofert Misji!

Zobacz
Pospiesz się zanim zamkniemy zapisy.

Misja Travel – naszą pasją są podróże

Kochasz podróżować? My też! Wielka pasja do odkrywania świata spowodowała, że postanowiliśmy również pokazywać jego piękno, różnorodność i otwartość innym – tak właśnie narodziło się nasze biuro podróży. Od 2010 roku współdzielimy naszą pasję oraz podróżnicze doświadczenie jako Misja Travel. Tworzymy wyjazdy, w których miejsca, ludzie, kuchnia oraz przeżycia odgrywają najważniejszą rolę.

Zwykły wyjazd to dla Ciebie za mało? A może chcesz podróżować z ludźmi, którzy współdzielą z Tobą pasje? Pielgrzymka do Gruzji śladami chrześcijaństwa czy – klasycznie – pielgrzymka do Portugalii czy Włoch to propozycja dla wszystkich zainteresowanych wizytą w świętych miejscach. Oczywiście na naszych wyjazdach religijnych nie ograniczamy się do sanktuariów. Nasi uczestnicy mają okazję kosztować lokalnych produktów, odwiedzają winnice, zamki czy po prosu wędrują uliczkami większych i mniejszych miast na trasie.

Wyjazdy dla poszukujących przeżyć duchowych to również dalekie podróże. Chętnie zabierzemy Cię do egzotycznego Meksyku czy nieodległej Kostaryki. Wysłaliśmy kilkadziesiąt grup na Daleki Wschód – do Japonii, Korei czy na baśniowe Filipiny. Byliśmy też w Etiopii, zwiedzając wczesnochrześcijańskie świątynie czy na dalekiej Syberii w lokalnych wspólnotach.

Postaw na sprawdzone biuro!

Przez kilkanaście lat działalności Biura zaufały nam tysiące klientów, z którymi zwiedzaliśmy, wypoczywaliśmy i pielgrzymowaliśmy w niebanalnych zakątkach Europy i świata.
Sprawdzamy i testujemy wszystkie elementy programów. Zanim zaproponujemy Tobie wyjazd w nowym kierunku, jedziemy tam sami, aby obejrzeć hotele czy miejsca, które potem Tobie pokażemy. Nad każdym elementem wycieczki czuwają nasi specjaliści, dbający o Wasze bezpieczeństwo, satysfakcję i komfort. Współpracujący z nami miejscowi przewodnicy oraz polscy piloci są nie tylko wyjątkowymi znawcami w swoich dziedzinach, ale również pasjonatami podróży Ich wieloletnie doświadczenie jest gwarancją przekazania Wam nie tylko wiedzy o odwiedzanych miejscach, ale też przekazania klimatu i ducha kraju.
Główna siedziba Misja Travel mieści się w Poznaniu. Mamy również agentów sprzedających naszą ofertę w całej Polsce. Rezerwacji wyjazdów można dokonywać przede wszystkim za pośrednictwem naszej strony internetowej. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!