WIELKIE PROMOCJE BLACK WEEKEND Z MISJA TRAVEL

W Black Weekend możecie skorzystać z wyjątkowych promocji z naszej oferty! Od piątku do poniedziałku będziemy aktywować kody zniżkowe*, które można wykorzystać przy rezerwacjach.

To największa obniżka cen w Misja Travel na rok 2022 roku. 

*Liczba kodów będzie ograniczona, a każdy z nich pozostanie aktywny przez 24h od uruchomienia. Kody w Black Weekend nie łączą się z innymi promocjami.

#TaniejJużNieBędzie

Wybierz swój wymarzony wyjazd już teraz i czekaj na uruchomienie kodów zniżkowych!

PIELGRZYMKI I WYPOCZYNKI Z MISJĄ Zniżki nawet do -600 PLN

Wybierz swój wymarzony kierunek pielgrzymkowy i skorzystaj kodu promocyjnego przy rezerwacji. Oferta dotyczy wszystkich pielgrzymek i Wypoczynków z Misją. Zniżki na wyjazdy są od -300 PLN do -600 PLN. Ilość rezerwacji przy użyciu kodu promocyjnego jest ograniczona.

Twój kod promocyjny ➡️ BLACKFRIDAY

⏳ Promocja obowiązuje od piątku 00:00-23:59

BAGAŻ PODRĘCZNY 10 KG Darmowy

Każdy z nasz zabiera w podróż najpotrzebniejsze rzeczy. W sobotniej promocji możesz użyć kodu promocyjnego przy rezerwacji w polu „uwagi”, by skorzystać z darmowego bagażu podręcznego 10 kg. Cena normalna bagażu to 145-300 PLN. Ilość darmowego bagażu przy użyciu kodu promocyjnego jest ograniczona.

Twój kod promocyjny ➡️ BLACKSATURDAY

⏳ Promocja obowiązuje od soboty 00:00-23:59

WYCIECZKI I WYPRAWY Zniżki nawet do -600 PLN  

Wybierz swoją wymarzoną wycieczkę lub wyprawę z naszej oferty i skorzystaj kodu promocyjnego przy rezerwacji. Oferta dotyczy wszystkich pielgrzymek i Wypoczynków z Misją. Zniżki na wyjazdy są od -300 PLN do -600 PLN. Ilość rezerwacji przy użyciu kodu promocyjnego jest ograniczona.

Twój kod promocyjny ➡️ BLACKSUNDAY

⏳ Promocja obowiązuje od niedzieli 00:00-23:59

PROMOCJA 2+1 Trzecia osoba z tej samej rezerwacji -50% ceny

Masz dwie osoby, które razem z Tobą chcą pojechać na pielgrzymkę, wycieczkę lub wyprawę? Mamy dla Ciebie wielką obniżkę, którą możecie się podzielić! Na jednej rezerwacji skorzystaj z kodu promocyjnego i wpisz go w polu „uwagi”, a trzecia osoba poleci za 50% ceny. Oferta dotyczy wszystkich wyjazdów z naszej strony. Ilość rezerwacji przy użyciu kodu promocyjnego jest ograniczona.

Twój kod promocyjny ➡️ CYBERMONDAY

⏳ Promocja obowiązuje od poniedziałku 00:00-23:59