Medjugorie, Lourdes i Fatima - audycja radiowa 🎙️

Dlaczego w dzisiejszych czasach warto pielgrzymować? 

 

Gościem “Piąta Strona Świata” w Radio eM jest nasza niezawodna Małgorzata Tomaszkiewicz. Z audycji dowiecie się więcej o pielgrzymkach do Medjugorie, Fatimy i Lourdes. Jesteście ciekawi? Zatem nie pozostaje nic innego jak tylko kliknąć czerwony link 🙂

ZAPRASZAMY!

MEDJUGORIE (Bośnia i Hercegowina)

Objawienia w Medjugorie to do niedawna temat głośnych dyskusji w Kościele. Przybywający tam pielgrzymi nie mieli wątpliwości, że miejsce to jest naznaczone czymś szczególnym, czego dowodem są, m.in. doświadczenie głębokiego pokoju oraz liczne nawrócenia. Kult maryjny w Medjugorie został oficjalnie uznany przez Stolicę Apostolską.

W pobliżu Medjugorie znajduje się także góra Križevac, gdzie umieszczono krzyż z relikwiami Krzyża Pańskiego, oraz góra Podbrdo – tam po raz pierwszy Matka Boska ukazała się wizjonerom. Pielgrzymka do Medjugorie to doskonała okazja, by poznać nie tylko perełki Bośni i Hercegowiny, ale także najpiękniejsze miasta Chorwacji oraz jej rajską przyrodę.

SPRAWDŹ NASZE PIELGRZYMKI DO MEDJUGORIE

First Minute

  10 - 17.10.2021

  Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław

Nowość

  10 - 17.10.2021

  dojazd własny

First Minute

  26.09 - 03.10.2021

  Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław

FATIMA (Portugalia)

Miejsce nawiedzane dziś przez miliony pielgrzymów, które do niedawna było tylko małą, zapomnianą portugalską wioską. Pamiętając o przesłaniu Matki Bożej udajemy się do samej Fatimy, chcąc zgłębić przekazane tam tajemnice.

Portugalia odkrywa przed nami także inne miejsca, niezwykle ważne dla wiary chrześcijańskiej, które wspólnie nawiedzimy podczas naszych wyjazdów.

Dotrzemy również do hiszpańskiej Galicji – regionu, gdzie mieści się jeden z najstarszych ośrodków pielgrzymkowych – Santiago de Compostela. Portugalska gościnność, przepyszna kuchnia i przepiękna natura są wspaniałym dopełnieniem pielgrzymkowego szlaku.

SPRAWDŹ NASZE PIELGRZYMKI DO FATIMY

LOURDES (Francja)

Francja, jedna z najstarszych cór Kościoła. Po dziś dzień zachwyca nie tylko swoją kulturą, ale także zróżnicowaną przyrodą. U stóp Pirenejów leży mała wioska Lourdes – znana na całym świecie za sprawą objawień Matki Bożej.

Poprzez nasz pielgrzymi szlak chcemy na nowo odkryć przesłanie maryjne powierzone małej Bernadetcie. Podróżując po niezwykle urokliwej Francji, odwiedzimy także inne miejsca związane z Matką Bożą, jak: zapierające dech w piersiach La Salette, czy miejsca poświęcone wielkim świętym tego kraju.

SPRAWDŹ NASZE PIELGRZYMKI DO LOURDES

  14 - 17.10.2021

  Kraków

Nowość

  14 - 17.10.2021

  dojazd własny

  26.09 - 03.10.2021

  Gdańsk, Kraków, Poznań, Warszawa

© Copyright 2020. All rights reserved. Powered by

Dylas Creation Lab
MENU